trawa

Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1130354 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4110 dnia: Październik 19, 2017, 08:41:59 pm »
"Śmierć Wolverine'a". Faktycznie takie to kiepskie jak piszą w internetach?
To bardzo przeciętny komiks Logan zasłużył na zdecydowanie lepszą historię przedstawiającą jego śmierć.

Offline Itachi

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4111 dnia: Październik 20, 2017, 07:51:46 pm »
Grzech pierworodny

Żeby należycie opisać moje wrażenia po lekturze muszę podzielić ten komiks na pół. Pierwsza faza zostaje przeprowadzona w całkiem przemyślany sposób, powoduje żywe zainteresowanie zabójstwem Watchera. Sam pomysł - dokonały, pobudzający wyobraźnię i powodujący u czytelnika napięcie, bo z pewnością będziemy świadkami kluczowej i nietypowej historii. I tak do połowy było, dwie grupy superbohaterów działają odrębnie, jednak każda z nich odkrywa pewne fakty, które później prowadzą je do wspólnego miejsca.

Tutaj zaczynają się schody, scenarzysta odleciał w kosmos i napisał w następnych zeszytach stek (od tego zaczyna się komiks :wink: ) bzdur, tak źle i fatalnie wyjaśniających motywy głównego bohatera, że szkoda pisać...
Nick Fury ostatni obrońca ludzkości!!! Facet, który poświęcił wszystko, aby latać z superbronią i zabijać wielkie, potężne potwory pod powierzchnią Ziemi, które z pewnością pokonałyby Avengers/X-men/całą resztę...takie były potężne...że wystarczył jeden strzał i po robocie. Takie były mocne, skurkubańce...
Aaron spartolił tę historię... Gdzież był ten obrońca, kiedy Ziemia była atakowana przez różnego rodzaju nacje, atakujące planetę całymi watahami? Z pewnością miał inne poważne zajęcia, nie takie byle co.

Graficznie Grzech pierworodny jest bardzo przekonujący i na pewno zawyża ocenę łączną komiksu.

5/10

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4112 dnia: Październik 21, 2017, 07:39:28 am »
Już są zapowiedzi świąteczne na stronie http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/zapowiedzi/

Wonder Woman 144 strony  :doubt:

Za to Noc Ludzi Potworów ma tyle samo stron co oryginał  :smile:
 
30 tytułów (doliczając Star Wars komiks którego na razie brak) rekord  :smile:
Dodatkowo sporo grubasów. Od samego BBPO, Sknerusa i Klasyka Marvela (x3) już się Mikołaj może oberwać  :biggrin:
 
Nie ma ktoś czasem już Daredevila? Na gildii już jest https://www.gildia.pl/komiksy/284272-daredevil-nieustraszony-tom-1
 
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2017, 07:55:54 am wysłana przez JanT »

Offline sum41

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4113 dnia: Październik 21, 2017, 08:30:37 am »
Kurde już następny DD a ja w plecy jeszcze z Punim i  Anihilacja.


Za to biorę  wszystko z Rebirth  :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4114 dnia: Październik 21, 2017, 09:37:38 am »
Cytuj
Nie ma ktoś czasem już Daredevila? Na gildii już jest https://www.gildia.pl/komiksy/284272-daredevil-nieustraszony-tom-1

Marvel NOW też już dostępne więc w poniedziałek będą wysyłać pewnie

Offline nazareth

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4115 dnia: Październik 21, 2017, 10:03:31 am »
Pytanie do bardziej obeznanych w temacie:
O Daredevilu są tu same pochlebne opinie, a coś więcej (niż jedno zdanie, czy stwierdzenie) o tym Wolverinie Aarona?
Rzadko już superhero kupuję, ale tu dla postaci jak i scenarzysty bym się skusił. Tylko, czy warto? I przede wszystkim czy nie znając innych tytułów z tego okresu odnajdę się w tych historiach?

Offline misiokles

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4116 dnia: Październik 21, 2017, 10:35:49 am »
Brak informacji też jest informacją. Skoro o komiksie nie chce się pisać dłużej, to znaczy że komiks jest na tyle bezbarwny, że po przeczutaniu wzruszasz ramionami i zapominasz.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4117 dnia: Październik 21, 2017, 10:44:22 am »
Marvel NOW też już dostępne więc w poniedziałek będą wysyłać pewnie
Wcześniej był tylko Daredevil.

Tylko, czy warto? I przede wszystkim czy nie znając innych tytułów z tego okresu odnajdę się w tych historiach?
Jest różnie  :smile: Z odnalezieniem się raczej nie będzie problemu.

W SBM już był "Get Mystique" z tego tomu.

Offline nazareth

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4118 dnia: Październik 21, 2017, 10:47:06 am »
@JanT
Tyle, że nie śledzę i nie zbieram kolekcji SH. Więc niewiele mi to dało.

Ale uwaga misioklesa już tak i chyba z amerykanów to w listopadzie zafunduję sobie coś jednak z Non Stop Comics :)

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4119 dnia: Październik 21, 2017, 11:09:59 am »
Wie ktoś może jakiego formatu będzie ten artbook Rosinskiego?

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4120 dnia: Październik 21, 2017, 11:27:45 am »

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4121 dnia: Październik 21, 2017, 11:36:35 am »
Zacny format. Dzięki za info JanT.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4122 dnia: Październik 23, 2017, 05:05:17 pm »
Nie wiem czy było tutaj już podane, ale wygląda na to, że Egmont po cichu wypuścił dodruk pierwszego tomu Yansa, także jeżeli ktoś jest zainteresowany (np. ja) to powinien sakiewką potrząsnąć trochę.

Offline adro

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4123 dnia: Październik 23, 2017, 06:47:23 pm »
o ku...wa egmont na grudzień to jest jakis rekord, a ja w koszyku mam jeszcze do kupienia ok 200 komiksow.... :sad: ale powoli nadrabiam mega tyly.  :razz: pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4124 dnia: Październik 23, 2017, 08:24:54 pm »
Ja już pogodziłem się z faktem, że mojego schowka nie nadgonię, bo raz, że z kasą nie wyrobię, a dwa, że i tak mi czasu na to nie starczy, więc zacząłem selekcjonować rzeczy, na których naprawdę mi zależy, na zasadzie "zanim kitę odwalę to te pozycje przeczytać będzie mi dane".