trawa

Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1131560 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2310 dnia: Czerwiec 06, 2017, 05:35:57 am »
O wlasnie zapomnialem jeszcze o Onslaught i Clone Saga.
NYX by sie przydalo.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2017, 06:06:52 am wysłana przez Gawin »

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2311 dnia: Czerwiec 06, 2017, 07:08:10 am »
O wlasnie zapomnialem jeszcze (...) Clone Saga.
No i po co ja ci podsuwam takie pomysły, ehhh.... Wg mnie zdecydowanie lepsze jest Age of Apocalypse. Clone Saga po mimo, że niektórzy ją sobie cenią (ja nie) to doprowadziła u nas do zamknięcia Spiderman, a w USA do kryzysu tej postaci. Nie widzę sensu do wracania do tej historii, tym bardziej że do tej pory nie wyszedł kompletny run Staczynskiego, który wg mnie jest bardziej przystępny i lepszy do klasyki Marvela i masz tu Road to Civil War, Civil War, Back in Black (będące konsekwencją CW), o czym pisałeś wyżej, że chciałbyś rozbudowania tego eventu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2017, 07:18:10 am wysłana przez mkolek81 »

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2312 dnia: Czerwiec 06, 2017, 07:27:49 am »
Mam nadziej, że Egmont pójdzie raczej w kontynuację Anihilacji w postaci Annihilation: Conquest uzupełnionej o Novę oraz GotG vol. 2, a następnie kolejno War of Kings i Realm of Kings uzupełnione o X-men i zakończone Thanos Imperative (i może uzupełnione poprzez Thanos: Redemption).

Ci Strażnicy będą za chwilę w MMH. a kiedyś Quasar. Więc pewnie Egmont wyda i Conquest w przyszłym roku.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2313 dnia: Czerwiec 06, 2017, 07:35:57 am »
Ci Strażnicy będą za chwilę w MMH.
Mówię o całej serii vol. 2 nie o tym ochłapie jaki będzie w KSM, czyli: Legacy; War of Kings: Book 1 i Book 2 oraz  Realm of Kings, a podejrzewam że dostaniemy to w dwóch zbiorczych jeśli do tego dojdzie.

a kiedyś Quasar. Więc pewnie Egmont wyda i Conquest w przyszłym roku.
Do twojej informacji Annihilation: Conquest - Quasar, będzie zawarte w pierwszym tomie zbiorczym Annihilation: Conques, czyli kolekcja znowu zdubluje materiał tego co wyda Egmont. (jeśli do tego oczywiście dojdzie)

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2314 dnia: Czerwiec 06, 2017, 07:47:34 am »
Nie. Po prostu Hachette zdradza dużo wcześniej swój plan wydawniczy. A inne wydawnictwa puszczają ich tytuły szybciej niż oni, podczepiając się pod popularność Kolekcji. Anihilację trzeba było wydać przed świetnym przyjęciem Imperatywu Thanosa, a nie dopiero po tym jak się świetnie sprzedał ten komiks komuś innemu.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2315 dnia: Czerwiec 06, 2017, 07:50:12 am »
Nie. Po prostu Hachette zdradza dużo wcześniej swój plan wydawniczy. A inne wydawnictwa puszczają ich tytuły szybciej niż oni, podczepiając się pod popularność Kolekcji. Anihilację trzeba było wydać przed świetnym przyjęciem Imperatywu Thanosa, a nie dopiero po tym jak się świetnie sprzedał ten komiks komuś innemu.
Proszę jakieś dane odnośnie sprzedaży tego tytułu (Imperatywu Thanosa), to podyskutujemy.

Czemu się czepiasz Egmontu, że chce wydać kompletną historię, jak ci wystarczy tylko skrawek z pourywanymi wątkami to masz to w kolekcji i nie musisz kupować tego co on wydaje. Nikt cię do tego nie zmusza.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2017, 08:03:27 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Jaxx

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2316 dnia: Czerwiec 06, 2017, 08:00:37 am »
Nie. Po prostu Hachette zdradza dużo wcześniej swój plan wydawniczy.

Podaj mi proszę plan wydawniczy Hachette, który zdradziło dla WKKM i SBM na najbliższe miesiące/lata, bo musiałem przegapić. I nie chodzi o domysły/przecieki/zgapienia z innych rynków, tylko te oficjalne zapowiedzi, o których mówisz, że zdradzili z dużym wyprzedzeniem.


Offline misiokles

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2317 dnia: Czerwiec 06, 2017, 08:11:07 am »
O wlasnie zapomnialem jeszcze o Onslaught i Clone Saga.
NYX by sie przydalo.
A czemu nie Brood Saga? Phalanx Covenant? New Mutants? Alpha Flight? Bo nie ma tego w omnibusach?

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2318 dnia: Czerwiec 06, 2017, 08:15:50 am »
A czemu nie Brood Saga? Phalanx Covenant? New Mutants? Alpha Flight? Bo nie ma tego w omnibusach?
nie, bo jeszcze mu tego nie napisałeś, a teraz pewnie będzie co pewien czas o tym wspominał bo się o tym dowiedział  :badgrin:

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2319 dnia: Czerwiec 06, 2017, 08:25:55 am »
Alpha Flight jest. ;)

Offline misiokles

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2320 dnia: Czerwiec 06, 2017, 08:30:41 am »
Ano tak, w mojej świadomości (i półce) run Byrne'a jest wciąż w trzech TPB. Mój błąd :)

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2321 dnia: Czerwiec 06, 2017, 09:30:15 am »
W Polsce ciężko o omniaki, więc Hachette wyda tom 1 Strażników Galaktyki vol.2 a Egmont może to przecież kontynuować. I też wolę całość niż fragmenty ale wkurza mnie ta nagła ruchawka Egmontu, który zaczął wydawać te rzeczy dopiero jak mają wyjść w Kolekcji.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2322 dnia: Czerwiec 06, 2017, 09:39:55 am »
W Polsce ciężko o omniaki, więc Hachette wyda tom 1 Strażników Galaktyki vol.2 a Egmont może to przecież kontynuować. I też wolę całość niż fragmenty ale wkurza mnie ta nagła ruchawka Egmontu, który zaczął wydawać te rzeczy dopiero jak mają wyjść w Kolekcji.
Ale po co to ma dzielić jak są idealne dwa tomy Guardians of the Galaxy by Abnett & Lanning The Complete Collection Volume 1 i 2 zbierające całość. Idealnie pasuje to do klasyki, wystarczy wydać to w odpowiednim momencie.

Pisałem ci wcześniej nie musisz kupować tego co wydaje Egmont, kupuj sobie tylko kolekcję. 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2017, 04:51:21 am wysłana przez mkolek81 »

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2323 dnia: Czerwiec 06, 2017, 08:59:38 pm »
Czytam Krótką historię FF i przypomniał mi sie kolejny Wkkm ks Jima Lee do ewentualnego autografu. Przecież wyszedł Mega Marvel z Czwórką jego autorstwa.

Offline OokamiG

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2324 dnia: Czerwiec 06, 2017, 10:05:36 pm »
Guardians of the Galaxy Abnetta i Lanniga byłoby świetnym ruchem ze strony Egmontu. Seria Bendisa nawet nie ma startu do niej, była produktem robionym pod film i to on w głownej mierze decydował o jej formie.. Jak to wydawć to tylko w komplentnej formie i nie patrzeć na tom w kolekcji. Mam nadzieję, że Egmont się ze mną zgodzi i wyda to na polskim rynku.