trawa

Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1130197 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1845 dnia: Kwiecień 28, 2017, 11:04:50 pm »
W sensie, że Annihilation Conquest będzie wydane bezpośrednio po trójce, jako - tak jakby - tom 4 tylko ze zmienionym tytułem?

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1846 dnia: Kwiecień 28, 2017, 11:13:06 pm »
Normalnie będzie wydawane (od jedynki) tylko w katalogu razem  :smile: Chociaż Marvel Classic jest liczone jako całość "W sprzedaży znajduje się 8 tomów." to kto ich tam wie  :smile: EDIT: W Marvel NOW też nie ma "ostatni tom" (np Thunderbolts 5) Niekonsekwentnie przygotowany ten katalog  :biggrin:


 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2017, 11:47:05 pm wysłana przez JanT »

Offline Damballa

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1847 dnia: Kwiecień 29, 2017, 07:14:39 am »
Świetnie, że wznawiają Świat Troy, chętnie się z tym zapoznam. Mam nadzieję, że wydadzą do końca wszystkie serie.

Cieszy ofensywa Marvela. Jest Hulk, pod filmowego Thora  :smile: 
Czyli póki co Old Man Logan nie potwierdził się.
Mam nadzieję, że Sideca jednak żyje, a w związku z wydaniem Daredevila przez Egmont się dogadali.

Oby na Komiksowej Warszawie zapowiedzieli jeszcze coś z DC Deluxe, bo biednie to wygląda (gdzie mój Kingdom Come?)
Póki co Rebirth odsuwam na bok, ale pytanie do czytających:
Czy da się przeczytać tom Uniwersum DC Odrodzenie, bez znajomości dwóch tomów z Supermanem z Drogi do Odrodzenia? Czy może te trzy tomy to taka dość spójna całość?

Z Vertigo mieli ruszyć, jeśli sprzedaż będzie dobra. Wychodzi, że znacznie lepiej sprzedało się wznowienie (Ygrek), niż nowość (Skalp). Dlatego w tym roku tylko Kaznodzieja. A tak liczyłem na Swamp Thinga.

Jeśli dobrze pamiętam, miał być jakiś pomysł na Hellboya. A póki co cisza.

I nowy Ptak Czasu!

Ogólnie jestem zadowolony, aczkolwiek liczę, że jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa (i nie mam tu na myśli tylko Odrodzenia).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2017, 09:05:51 am wysłana przez Damballa »

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1848 dnia: Kwiecień 29, 2017, 07:29:59 am »
Dlatego w tym roku tylko Kaznodzieja.
Z Kaznodzieją mogli teraz ruszyć bo mają już gotowe tłumaczenie  :smile: W październiku jeszcze jest wolne "okienko" to kto wie.

Offline bosssu

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1849 dnia: Kwiecień 29, 2017, 08:11:02 am »
1.O komiksy ze świata Troy pytałem wielokrotnie i zawsze była odpowiedź negatywna więc rzetelność odpowiedzi pana K..... :badgrin:  (pewnie Szninka w kolorze też już przygotowują daję sobie rękę uciąć)
Świetnie by było jakby pojechali całość w integralach ale to dłuższa zabawa
https://fr.wikipedia.org/wiki/Univers_de_Troy
2. O nowym Ptaku czasu już gdzieś była mowa, że powstaje
3. Blueberrego dalej nie ciągną (dali szanse Comanche na rynku)
4. Skończą Cyann fajnie
5. Sambre to nie premiera a wznowienie!....Fajnie, że będzie nowa Wojna (graficznie mi bardziej odpowiada)


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2017, 08:14:05 am wysłana przez bosssu »

Offline milos3

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1850 dnia: Kwiecień 29, 2017, 08:34:54 am »
po przejrzeniu katalogu, Egmont jest ewidentnie królem jeśli chodzi o ilość wydawanych pozycji. na szczęście kilka dobrych serii się znajdzie. Hehe , ale ten Flaubert? no nie wiem...pierwszy tom to chyba w rocznym zestawieniu był w pierwszej 10. taka psychodela,że głowa mała. oczopląs gwarantowany.
Kaznodzieja- dobrze,że się pojawił. W końcu, kilka lat próśb i błagań, nie zostało zignorowanych.
Ach, ależ ten T. Kołodziejczak jest dla nas dobry. Niestety komiks trąci już trochę myszką. Mocno kontrowersyjny i moim zdaniem nie dla każdego. Nowe pokolenie gimnazjalistów może się zdziwić.
Ale co z tym katalogiem? ani ilości stron,w niektórych przypadkach nie wiadomo czy seria zamknięta czy będzie kontynuowana. takie to po macoszemu potraktowane.
I co z Daredevilem? to będzie całość w 2 tomach czy jak? Integral Sideci miał mieć coś koło 500 stron, więc 2 tomy i powinien być koniec. czy to będzie rozbite na czort wie ile. Wydali by coś raz a konkretnie. Wkurzające jest zabezpieczanie się wydawnictwa przed ewentualną niesprzedażą. Ich to powinno stać na eksperymentowanie z jakimś omnibusem.
Jeśli takie Fantasmogrie mogą sobie pozwolić na niecodzienne działania, to tym bardziej takie duże wydawnictwo. peace.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1851 dnia: Kwiecień 29, 2017, 08:42:52 am »
Z DD jest tak:

Daredevil by Brian Michael Bendis & Alex Maleev Ultimate Collection

Październik Tom 01 - 480 stron
Grudzień Tom 02 - 512 stron

w 2018 Tom 03 - 512

później pewnie dalej Bru... :smile:

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1852 dnia: Kwiecień 29, 2017, 08:43:30 am »
Mam nadzieję, że na spotkaniu wreszcie znajdzie potwierdzenie to chwalenie się od dwóch lat na każdym kroku ekskluzywną umową z DC w dużej ilości i różnorodności tytułów, bo ile można czekać.

szulig

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1853 dnia: Kwiecień 29, 2017, 08:43:54 am »
Z DD jest tak:

Październik Tom 01 - 480 stron
Grudzień Tom 02 - 512 stron

w 2018 Tom 03 - 512

później pewnie dalej Bru... :smile:

czy te tomy mozna czytac osobno? czy to jakaś ciągłość jest?

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1854 dnia: Kwiecień 29, 2017, 08:45:57 am »
Lepiej po kolei. Czemu nie od początku?

Mam nadzieję, że na spotkaniu wreszcie znajdzie potwierdzenie to chwalenie się od dwóch lat na każdym kroku ekskluzywną umową z DC w dużej ilości i różnorodności tytułów, bo ile można czekać.
DC podobno na Komiksowej Warszawie  :smile:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2017, 08:49:21 am wysłana przez JanT »

szulig

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1855 dnia: Kwiecień 29, 2017, 08:51:32 am »
Lepiej po kolei. Czemu nie od początku?
DC podobno na Komiksowej Warszawie  :smile:

troche zle zadalem pytanie. Nie chce zaczynac od środka tylko zmierzalem do tego jezeli to jest ciaglosc to czy koncząc drugie wydanie bede musial czekac np. pol roku zeby dowiedziec sie co bedzie dalej. Jezeli to jest ciaglosc to sobie kupie i odloze na polke "do przeczytania" i zaczekam na calosc.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1856 dnia: Kwiecień 29, 2017, 08:53:11 am »
Czytaj od razu  :smile: drugi tom i tak za dwa miesiące.

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1857 dnia: Kwiecień 29, 2017, 09:01:02 am »
A trzeci za rok ;)

Offline Damballa

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1858 dnia: Kwiecień 29, 2017, 09:12:27 am »
Damballa - defensywa, to nie synonim ofensywy tylko jej odwrotność. :wink:
Kingdome Come będzie w Kolekcji za jakieś 3 lata, więc sam Egmont tego nie wznawia. Dzięki temu będzie mógł dostać kasę jeszcze raz za swoje stare tłumaczenie, przy zerowych nowych kosztach. Ze Swamp Thingiem ta sama  sprawa. Eaglemoss im zapłaci i może wtedy dadzą kontynuację.

To jest tak, gdy się pisze szybciej, niż myśli - poprawione  :wink:
Kingdom Come tylko w Deluxie, inne formaty są nieakceptowalne. Jeśli nie wyda tego Egmont w tym formacie, to w końcu kupię w oryginale.

Nowy cykl Ptaka Czasu ma zaplanowaną ilość albumów?

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1859 dnia: Kwiecień 29, 2017, 09:48:17 am »
troche zle zadalem pytanie. Nie chce zaczynac od środka tylko zmierzalem do tego jezeli to jest ciaglosc to czy koncząc drugie wydanie bede musial czekac np. pol roku zeby dowiedziec sie co bedzie dalej. Jezeli to jest ciaglosc to sobie kupie i odloze na polke "do przeczytania" i zaczekam na calosc.
jak chcesz to możesz jeszcze przeczytać przed całością runu Bendisa Daredevil: Diabła Stróża Smitha, bo to jest jedna seria (vol. 2) i wtedy będzie to prawie po kolei