trawa

Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1132205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1635 dnia: Kwiecień 21, 2017, 10:02:46 pm »
Jak pisałem wcześniej z Vertigo może być tak:

Lipiec - Baśnie 21
Sierpień - Skalp 5
Wrzesień - Kaznodzieja 2
Październik - Baśnie 22
Listopad - Ygrek 5
Grudzień - Kaznodzieja 3

I kolejne nowe serie (na 2018) mogą zapowiedzieć dopiero w październiku.
 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2017, 10:36:48 pm wysłana przez JanT »

Offline buczanova

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1636 dnia: Kwiecień 21, 2017, 10:24:07 pm »
A może Egmont ma zamiar wejść w Image? I np. Invincible dostaniemy od nich, a nie od Nom Stop Comics? :D
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Wojtpil

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1637 dnia: Kwiecień 21, 2017, 10:32:08 pm »
Ghost Rider jako dokładka,

Nicolas Cage zabił tą postać :(
w życiu tego nie kupię
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline wazon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1638 dnia: Kwiecień 21, 2017, 10:32:30 pm »
A propo wynaturzeń bazyla fana tanich komiksów i marvela to chyba kwestia wieku. Propozycje 16+

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1639 dnia: Kwiecień 22, 2017, 08:30:14 am »
Czego oczekujecie nowego z Marvel NOW ? Oprócz Amazing Spider-Mana, który jest pewnikiem. Zapowiedzą pewnie też ''Grzech Pierworodny''. Ale co jeszcze ? Moon Knight ? Jakiś solowy Wolverine jako podbudowa do ''Death of Wolverine" ? ''Thor'' Jane Foster za ''God of Thunder'' wydaje się też realna.
Poza Amazing Spiderman, "Thorzycą" i Avengers TRO to chyba będzie w końcu zapowiedź Moonknighta. Może solowa seria Wolverine albo Amazing X-men, ale na to mniej liczę. No i jeszcze jest ten Spider-Man 2099, ale nie wiem. Na przyszły rok wg mnie będzie dopiero Punihser, nie wcześniej.

Old Man Logan czy Deadpool's Secret Secret Wars są solidnymi kandydatami do wydania jeżeli chodzi o tie-iny Secret Wars.
Po za tymi dwoma zdecydowanie jeszcze seria Thors, która jest częścią historii jaką pisze Aaron w przygodach Thora i Thorzycy. Ta mini seria ma znaczenie np. dla serii Unworthy Thor.  (Edit: Więcej tutaj http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,17615.msg1381021.html#msg1381021)

I jakieś dobre tie-iny do Orginal Sin jeśli takie są.
Przejrzyj dział Marvel Now, tam pisałem, które komiksy są tie-in'ami do Orginal Sin i zdecydowanie wyjdą, bo są częściami serii, to nie są oddzielne mini serie jak w przypadku Secret Wars. (Edit: Wiem żeś leń jeden wiec masz tu bezpośredni link http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,37713.msg1381347.html#msg1381347)

Daredevil ?
Po wypowiedziach pana Marcina Łuczaka na KKK, jestem przekonany że to będzie ta bomba, o której się wspomina i to będzie ten ostatni brakujący komiks z klasyku Marvela na ten rok. Pewnie będzie to DD Millera.

Apropo pana Marcina Łuczaka. Cytat z KKK:
Cytuj
I tu właśnie pytanie do was - jakie tematy chcielibyście poruszyć? Pytam głównie o zagadnienia, ale pytania też możecie wrzucać. Ocena obecnego rynku komiksowego? Proces wydawniczy? Podejście do dodruków? To tylko propozycje. Wy też możecie je proponować.
Jeśli ktoś chce zadać jakieś pytanie, ale nie związane z konkretną serią lub tytułem (bo nie o to chodzi, takie pytania będą ucinane) to proponuje nie podeśle mi na priva i jeśli jeszcze to pytanie w komentarzach nie padło to je dopisze (będę ignorował pytania o konkretne tytuły/serię). Powiem że kilka ciekawych pytań już padło, a wiem że nie wszyscy należą do tej grupy z forum gildii.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2017, 08:43:29 am wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1640 dnia: Kwiecień 22, 2017, 08:33:10 am »
Na Thorzycę za wcześnie w tym roku a na Punishera za późno w przyszłym  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1641 dnia: Kwiecień 22, 2017, 08:44:02 am »
Na Thorzycę za wcześnie w tym roku a na Punishera za późno w przyszłym  :smile:
Być może, myślę że za tydzień uzyskamy sporą ilość odpowiedzi.

Offline ThePinkFin

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1642 dnia: Kwiecień 22, 2017, 09:42:47 am »
Poza Amazing Spiderman, "Thorzycą" i Avengers TRO to chyba będzie w końcu zapowiedź Moonknighta.
Jeśli zapowiedzą "Time runs out" to to będzie najbardziej "pusta" zapowiedź ze wszystkich. W końcu te 4 tomy to zwieńczenie "Avengers i "New Avengers", nie wydanie ich byłoby po prostu oznaką spakowania manatek, a nie, że mają inne plany np. na większą różnorodność i nie chcą w kolejnych "Avengers" wchodzić. Mogą sobie to podarować, bo to tak, jakby ogłosili, że wydadzą "Guardians of the Galaxy" Through the Looking Glass".

Offline amsterdream

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1643 dnia: Kwiecień 22, 2017, 10:42:30 pm »
widzę, że zacytowana idea powoli zyskuje akceptację.

niby oczywiste, ale jak kiedyś tutaj to zasugerowałem, to było sporo heheszków.

Sam pan Tomasz od lat powtarza, jak się zapyta go o sprzedaż, że czytelnicy najlepiej lubią czytać i kupować to co już znają. I tyczy się to zarówno tytułów jak i autorów.

Marvel Now - czekam jeszcze na Punishera (duża szansa) i All-New X-Factor (niemal zerowa). Moon Knighta jak wydadzą to fajnie. Jak nie to i tak to co najlepsze (Ellis) prawdopodobnie pojawi się w SBM.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1644 dnia: Kwiecień 23, 2017, 11:14:20 pm »
Pod najnowszym filmikiem Oskara Rogowskiego na YT znalazłem taki komentarz :wink:

''Cały tydzień czkania na nowe zapowiedzi Egmontu z Pyrkonu . Nie mogę się doczekać. Zdradzisz chociaż czy jest na co czekać ?''

i odpowiedź Komiksomaniaka:

''Oj jest - Marvel NOW! może wielkich zaskoczeń nie będzie, ale już przy Classic tak.''

Trochę szkoda, że w Marvel NOW bez zaskoczeń. Obawiam się, że zapowiedzą tylko Amazing Spider-Mana i Grzech Pierworodny...

A jeżeli chodzi o klasykę to tak jak pisał Anionrodnik. Pewnie szczena nam opadnie ;)

Offline Leyek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1645 dnia: Kwiecień 23, 2017, 11:40:49 pm »
Wydaje mi się że prawdopodobne z Classica jest Astonishing X-men Whedona. Wrzucą wszystko w jeden tom i będzie (mini)omnibus. Jak nie w tym roku to w kolejnym na bank powinno już wyjść.

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1646 dnia: Kwiecień 23, 2017, 11:57:18 pm »
wydadzą wszystkie stworzone przez carla barksa komiksy - W JEDNYM ALBUMIE!!!

info totalnie niepotwierdzone!

Offline Damballa

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1647 dnia: Kwiecień 24, 2017, 04:28:51 am »
''Oj jest - Marvel NOW! może wielkich zaskoczeń nie będzie, ale już przy Classic tak.''

Poza jednym tytułem wszystko zapowiedziane, więc albo to będzie Omnibus, albo od lipca/września 2xClassic w miesiącu.

 
wydadzą wszystkie stworzone przez carla barksa komiksy - W JEDNYM ALBUMIE!!!

info totalnie niepotwierdzone!

Przecież to jest nie możliwe!
W takim razie zobaczą mnie w Kaczogrodzie pierwszy raz od 20 lat  :biggrin:

Offline radef

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1648 dnia: Kwiecień 24, 2017, 05:56:17 am »
wydadzą wszystkie stworzone przez carla barksa komiksy - W JEDNYM ALBUMIE!!!
To tylko jakieś 6000 stron (jeżeli nie więcej). :biggrin:
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1649 dnia: Kwiecień 24, 2017, 06:46:39 am »
''Oj jest - Marvel NOW! może wielkich zaskoczeń nie będzie, ale już przy Classic tak.''
Jak wszyscy czekają na Moon Knight'a to zaskoczeń nie będzie  :smile: A nowe serie z Marvel NOW (poza Amazingiem) będą na pewno.

Szczena opadnie od Daredevila  :biggrin: Chyba że rzeczywiście walną jakiś omniak np X-Men Claremonta  :smile:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2017, 06:50:37 am wysłana przez JanT »

 

anything