Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 250854 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline roble

• Terminator
  • **
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3660 dnia: Październik 19, 2018, 04:06:32 pm »
amer, jest tak jak mowisz. ja dodatkowo dostalem katalod NSC na droga pol 2018r. 

Offline sum41

• Zbrojmistrz bracki
« Odpowiedź #3661 dnia: Październik 19, 2018, 07:39:44 pm »
Ja tez tylko w FS kupuje ale mialem przerwe po szalenstwie z masterpassem i wracam  :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline robbirob

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #3662 dnia: Październik 19, 2018, 08:30:58 pm »
amer, jest tak jak mowisz. ja dodatkowo dostalem katalod NSC na droga pol 2018r.
Podbijam stawke - do mojej paczki dorzucili dodatkowo katalog KBoom (no raczej broszurke ale jednak).

Offline Amer

• Młodszy Terminator
  • **
« Odpowiedź #3663 dnia: Październik 19, 2018, 10:29:12 pm »
A to mnie dali i katalog NSC na drugą połowę 2018, i katalog KBoom. Plus 13 (dokładnie tyle) zakładek i naklejkę z napisem w stylu (nie jestem teraz w domu, żeby to sprawdzić): "Prawdziwi mężczyźni czytają książki".

A, i jeszcze książeczkę z pierwszymi rozdziałami powieści "Krwawy księżyc" K.C. Hiddenstorm.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2018, 07:29:02 am wysłana przez Amer »
Poloniusz: Cóż czytasz, mości książę?
Hamlet: Dymki, dymki, dymki.

Offline robbirob

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #3664 dnia: Październik 20, 2018, 01:47:59 pm »
A, i jeszcze książeczkę z pierwszymi rozdziałami powieści "Krwawy księżyc" K.C. Hiddenstorm.
Wygrałeś 😂

Podpowiedzcie mi jak z realizacją zamówień stanem faktycznym komiksów w Multiversum, bo zamierzam kupić kilka TPB i/lub dwa omnibusy z promocji superceny. Dawno tam zakupów nie robiłem a ostatnio sporo sie pozmieniało. Faktycznie przysłane komiksy wyglądają tak sobie czy ten zapis o stanie dobrym to jedynie wytrych na ewentualne reklamacje?

Offline perek82

• Młodszy Mistrz
« Odpowiedź #3665 dnia: Październik 20, 2018, 05:10:57 pm »
Właśnie odebralem 2 grubasy z mvm. Stan idealny. Myślę że ten zapis to tylko takie zabezpieczenie. Moje komiksy nie wyglądają na używane
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Offline maaagdalenka

• Terminator
  • **
« Odpowiedź #3666 dnia: Październik 22, 2018, 01:10:31 pm »
Czy beda jeszcze wydane jakies pozycje ze srerenymi okladkami, czy ten etap jest juz zakonczony?

była to akcja tylko do ubiegłorocznych tytułów
brak info co do kontynuowania, ale życie lubi zaskakiwać ;)

Offline Antari

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #3667 dnia: Październik 22, 2018, 03:16:55 pm »
Podpowiedzcie mi jak z realizacją zamówień stanem faktycznym komiksów w Multiversum, bo zamierzam kupić kilka TPB i/lub dwa omnibusy z promocji superceny. Dawno tam zakupów nie robiłem a ostatnio sporo sie pozmieniało. Faktycznie przysłane komiksy wyglądają tak sobie czy ten zapis o stanie dobrym to jedynie wytrych na ewentualne reklamacje?
Jak lecisz z nowościami to masz 100% pewności, że stan dostaniesz mint. Jak jakieś starocie i do tego z Supercen to może się zdarzyć, że coś ze zwrotów, otwarte albo bez folii. Są ludzie co zwracają jak mają krzywo nałożoną obwolutę na omniaku albo folia źle przylega. Coś z tymi egzemplarzami właściciel musi robić. Niskie ceny to nie nagły przypływ dobrej woli. Ale możesz też trafić na mint. Loteria.

Offline xanar

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
« Odpowiedź #3668 dnia: Październik 22, 2018, 05:29:15 pm »
Teoretycznie mogliby robić zdjęcia, co jest z nie tak z daną pozycją, wtedy nikt nie miałby pretensji i wiedziałby co kupuje.

Offline roble

• Terminator
  • **
« Odpowiedź #3669 dnia: Październik 23, 2018, 12:23:36 am »
co to sie porobilo.. za przesylke pobraniowa ponad 10zl wolaja dobre ksiazki, mestro.. wszedzie drogo sie zaczyna robic, mniejsze rabaty np na scream, ciezkie czasy ida :(

Offline robbirob

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #3670 dnia: Październik 23, 2018, 04:41:03 am »
@Antari
No właśnie ta promocja mnie kusi. Choć z drugiej strony ja na takie drobne wady nie patrzę więc chyba się skuszę.

@roble
Cenniki przesyłek u przewoźników od roku są podwyższane. Sklepy systematycznie to zmieniają, koniec tanich opcji dostaw.

Offline sum41

• Zbrojmistrz bracki
« Odpowiedź #3671 dnia: Październik 23, 2018, 07:02:53 am »
co to sie porobilo.. za przesylke pobraniowa ponad 10zl wolaja dobre ksiazki, mestro.. wszedzie drogo sie zaczyna robic, mniejsze rabaty np na scream, ciezkie czasy ida :sad:
Zgodnie z obietnicą podatków nie podnoszą, ba nowych też nie wprowadzają, wyższe ceny pali to tylko OPŁATA, już straszą wyższymi cenami za prąd a wtedy druk komiksów będzie droższy no ale na forum był już ten temat i został wyśmiany bo tu sami bogacze...
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline -gościu-

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #3672 dnia: Październik 23, 2018, 07:26:22 am »
Bo to było i jest oczywiste, że jeżeli komuś mają dać, to wpierw skądś trzeba to wziąć. Ceny wszystkiego idą w gore, każdy to widzi na codzień, nie trzeba zakładać nowych tematow "bedzie drożej, bo prąd idzie w gore", " bedzie drożej, bo paliwo idzie w gore", "bedzie drożej, bo żywność idzie w gore"...

Offline Prezes1

• Wyzwoleniec
  • *
« Odpowiedź #3673 dnia: Październik 23, 2018, 07:41:17 am »
Daj znać wuja jak już tam zagościsz. To sklep zdaje się tylko z amerykanami. Taki offspring Multiversum.
Podbijam. Jeśli ktoś był, dajcie proszę znać co sądzicie? Jak to wygląda od strony kupującego? itp.

Offline misiokles

• Szafarz bracki
  • Old spice.
« Odpowiedź #3674 dnia: Październik 23, 2018, 07:48:55 am »
Zgodnie z obietnicą podatków nie podnoszą, ba nowych też nie wprowadzają, wyższe ceny pali to tylko OPŁATA, już straszą wyższymi cenami za prąd a wtedy druk komiksów będzie droższy no ale na forum był już ten temat i został wyśmiany bo tu sami bogacze...
Gdyż napisałeś to tonem panikującym, jakby tu o ceny żywności chodziło a nie komiksy. Tak, będzie drożej. Jak brałem kredyt hipoteczny to były inne stopy procentowe niż będą teraz. I zanim spłacę kredyt to inflacja raz będzie większa, raz będzie mniejsza. I jak ktoś napisał - jak będzie drożej to będziemy kupować mniej komiksów. Gdyż to nie jest rzecz pierwszej potrzeby. Czyli idą przed nami chude czasy - nie w związku w upadkiem zainteresowania komiksami a w związku z podwyżkami cen. Będziemy mogli kupować znów wszystko co na rynku wychodzi :)