Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 594343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3525 dnia: Wrzesień 17, 2018, 09:34:07 pm »
Najpierw była mowa o pobraniowych wysyłkach. Teraz dochodzą też te opłacone. Nie tylko księgarnie. Perfumerie to samo.
Ravelo ma nadal ale poznikały u mnie w mieście niektóre punkty do wyboru.

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3526 dnia: Wrzesień 17, 2018, 09:50:05 pm »

Offline xanar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3527 dnia: Wrzesień 17, 2018, 09:57:11 pm »
Tam nie zmienili, przy zakupie jak wybierasz dostawę to osunęli opcję.

Offline Motyl

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3528 dnia: Wrzesień 17, 2018, 10:30:46 pm »
Chętnie wejdę w polemikę, jeżeli twierdzisz, że nie mam racji co do cen.


Oczywiście Taurus żadnego oficjalnego komunikatu o porzuceniu nie wydawał, ale ile to już miesięcy a nawet lat niektóre serie leżą odłogiem? Serio wierzysz w ich powrót? Zresztą oni dobrze wiedzą, że nie mają po co wracać bo nie mają najmniejszych szans konkurować z Egmontem czy NSC.

Dla przykładu Pan Higgins, Szósty Rewolwer, Aliens (oczywiście nie grubasy, a te po pięć dyszek za sto parę stron), a nawet Egmontowe Hexy i Stare Warsy mają ceny okładkowe jak Chew - przy bardzo zbliżonej ilości stron, przy czym Chew ma twardą oprawę, a te wymienione tytuły nie. Np Yaviński Artefakt 120, Chew tom 8 120, a Chew tom 7 128 stron. Ceny okładkowe takie same. Więc pisząc, że Mucha ma drogo, a inni tanio, to pisząc, że w dzień świeci księżyc, a w nocy słońce.

Co do Taurusa, to jeśli podszepty kuluarowe się sprawdzą i niebo nie zawali się Taurusowi na głowę, to ŻT i Lazarus planowane są na koniec października. 

Offline mack3

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3529 dnia: Wrzesień 17, 2018, 11:10:29 pm »
Co do NSC to ja się wstrzymuję ze wszystkim bo i tak Sonia robi dwa razy w roku 50% w swoim sklepie.
Dzięki za info. A w jakim okresie takie promocje najczęściej się zdarzają?

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3530 dnia: Wrzesień 17, 2018, 11:28:24 pm »
Było w Black Friday i w okolicach Wielkanocy.

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3531 dnia: Wrzesień 17, 2018, 11:41:21 pm »
Tam nie zmienili, przy zakupie jak wybierasz dostawę to osunęli opcję.
Może to chwilowe. No cóż trzeba będzie się przerzucić na odbiór w punkcie Poczty. Cena ta sama.

Offline clandestino

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3532 dnia: Wrzesień 18, 2018, 08:10:39 am »
50% na NSC było chyba z okazji światowego dnia książki.

Offline hopsasa

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3533 dnia: Wrzesień 18, 2018, 12:00:43 pm »
Chciałbym pochwalic sklep Gildia za obsługę klienta. Łączyłem tam 5 zamówień, jedno oczekiwało ma premierę i w miedzyczasie zamawiałem kolejne pozycje. Dodatkowo poprosiłem o połączenie zamówień z reklamacją (wymiana dwóch komiksów). Wszystko przyszło w jednej paczce, nic nie pominęli.
Dodatkowo terminowo zeealizowali zwrot, co kontrastuje z Merlinem i Ravelo, gdzie musiałem sie o zwrot upominać.


Przy okazji masterpassow okazalo sie ze Merlin ma super „silnik” płatnosci bo dostaje sie maila i mozna ponawiac płatność dowolna ilość razy a w Ravelo jakiś słabiutki system, jak płatność sie nie uda to musze pisać maila do Ravelo i wysyłają link do ponowienia płatności, ale działa tylko jeden raz, jesli sie nie uda (problem z katta, bral srodkow, blad itp) to nie moga wygenerowac ponownie. Dodatkowo ostatnio te linki nie umożliwiły mi ponownej płatności.

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3534 dnia: Wrzesień 18, 2018, 11:12:35 pm »
Podpisuję się co do tych płatności w Ravelo :doubt:
Wszedłem z ciekawości w historię zamówień i miałem dwa zamówienia bez wpłaty. Teraz po ptokach. Dwa Egmonty muszę gdzieś kombinować.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3535 dnia: Wrzesień 19, 2018, 05:26:52 pm »
U was też jeszcze Gildia  wysłała zamówień? Od 2 dni widzę,  że wszystkie interesujące mnie pozycje są dostępne 24h, ale jeszcze zero info o wysłaniu paczki.

Offline -gościu-

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3536 dnia: Wrzesień 19, 2018, 05:41:40 pm »
U was też jeszcze Gildia  wysłała zamówień? Od 2 dni widzę,  że wszystkie interesujące mnie pozycje są dostępne 24h, ale jeszcze zero info o wysłaniu paczki.


U mnie to samo. Wysyłka paczkomatem? Pisałem dziś w tej sprawie, jakiś problem z InPostem.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3537 dnia: Wrzesień 19, 2018, 09:52:57 pm »

U mnie to samo. Wysyłka paczkomatem? Pisałem dziś w tej sprawie, jakiś problem z InPostem.
Też  impost. A co dokładnie nie halo? :evil:

Offline -gościu-

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3538 dnia: Wrzesień 20, 2018, 03:47:09 am »
A tego to już nie wiem.

Offline Marvelek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3539 dnia: Wrzesień 20, 2018, 01:47:42 pm »
Chyba już ok, bo dostałem info, że paczka została wysłana.