Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586586 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3510 dnia: Wrzesień 16, 2018, 11:03:53 pm »
Najbiedniejsza  :biggrin:

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3511 dnia: Wrzesień 17, 2018, 06:06:24 am »
A jaka lokalizacja jest najbardziej opłacalna?
Roznei to bywa, trzeba sprawdzac. Najczesciej USA, ale trzeba pamietac, ze do ceny koncowej wyjdzie +5% Vat. Na preordery najlepsza Dania, bo ceny na preorder sa wszedzie jednakowe, ale w Danii jest 25% vatu, ktory jest odejmowany z chwila wysylki do Polski i naliczany jest Vat 5%. Ostatnio jak sprawdzalem jeden tytul to najbardziej oplacalo sie go kupic z polskim IP, bo dla nas byla ustawiona najlepsza znizka.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline xanar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3512 dnia: Wrzesień 17, 2018, 08:18:08 am »
Kupował ktoś może w empiku wysyłkowo, jak tam u nich pakowanie, chciałbym zakupić parę tomów WKKDC ?

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3513 dnia: Wrzesień 17, 2018, 08:56:37 am »
Jak jeden komiks to pakują w twardą kopertę kartonową co jest dla niego bardzo dobrym zabezpieczeniem.

Offline laf

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3514 dnia: Wrzesień 17, 2018, 08:59:05 am »
Ja też kupowałem tylko pojedyncze tomy i faktycznie pakują w sam karton, ale gruby i podwójnie składany, więc OK.

Offline xanar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3515 dnia: Wrzesień 17, 2018, 09:01:06 am »
No właśnie z 5 sztuk chcę zakupić, zaryzykuję, zobaczymy co się stanie. :biggrin:  Dzięki za info.

Offline Netzach

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3516 dnia: Wrzesień 17, 2018, 03:37:22 pm »
Czy ktoś może kupił ostatnio "Sędzia Dredd. Kompletne Akta 1" na bonito (tj. od wprowadzenia 35%) i jego zamówienie zostało skasowane? Dostałem właśnie wiadomość: W związku z rozbieżnością stanu magazynowego ze stanem rzeczywistym, pozycja „Sędzia Dredd. Kompletne Akta 1 „ nie jest dostępna".

Offline nori

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3517 dnia: Wrzesień 17, 2018, 04:39:27 pm »
Widzę, że podobne pytania już się pojawiają. jak jest z pozycjami niedostępnymi nas Bonito? Są już permanentnie niedostępne, czy jest szansa na uzupełnienie stanów? Chodzi głównie o Muche i ich Sagę tom 8, premiera w sumie była niedawno, a tu już tej pozycji zmaówic nie można...
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline xanar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3518 dnia: Wrzesień 17, 2018, 04:53:26 pm »
No to kupcie gdzie indziej, w czym problem, 5 zł więcej zapłacicie ? czy jak ?

Offline OokamiG

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3519 dnia: Wrzesień 17, 2018, 05:15:54 pm »
Nowe pozycje od Muchy na Bonito często są w niewielkich nakładach, jednak z czasem są one uzupełniane. Tak było, no. z Zaćmieniem, które teraz jest dostępne, a niedługo po premierze było niedostępne. Więc jeśli zależy ci na zakupach w tym sklepie to radzę poczekać.

Offline nori

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3520 dnia: Wrzesień 17, 2018, 06:02:55 pm »
Dzięki OokamiG!
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline mack3

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3521 dnia: Wrzesień 17, 2018, 06:21:20 pm »
Gdzie są najlepsze zniżki na Non Stop Comics? Po ceneo znalazłem, że na livro jest 35%. Czy zdarzają się promocje gdzie ich komiksy można kupić jeszcze taniej?

Offline xanar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3522 dnia: Wrzesień 17, 2018, 06:44:25 pm »
Tak, w tamtym roku się zdarzyła - 50%.

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3523 dnia: Wrzesień 17, 2018, 06:58:27 pm »
Co do Bonito sam czekam od ponad miesiąca aby wszystkie nowe pozycje były dostępne. Tylko jest małe ale. W czasie jakiegokolwiek festiwalu zawsze mniej egzemplarzy jest wysyłane od hurtowni. Tak jakby chcieli mieć spore ilości na festiwal. Dlatego sądzę, że to powoduje niedostępność.
Km/h oraz Zaćmienie już jakiś czas jest na rynku więc tego pod uwagę nie biorę ale Descender, Wicked, Outcast, Saga już tak.
Czekam więc żeby zakupić cały pakiet i nie jest to 5zł taniej bo na Muchę jest przecież 42% max.
Co do NSC to ja się wstrzymuję ze wszystkim bo i tak Sonia robi dwa razy w roku 50% w swoim sklepie. Głupie postępowanie jako kupujący ale co zrobić :roll: Jednak ostatnio połasiłem się w Ravelo na wszystko czego mi brakowało od początku roku i wychodziło nawet 60% na albumie. Z tego co teraz widzę to najtańsze pozycje mają 15% i są opłacalne z Masterpassem.

Offline NuoLab

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3524 dnia: Wrzesień 17, 2018, 09:11:13 pm »
Na bonito znikła opcja dostawy paczką w Ruchu, na arosie pisze że jest czasowo niedostępna. W którymś wątku ktoś napisał, że ruch przeżywa jakieś kłopoty finansowe, czyżby to był początek końca tej sympatycznej usługi ?