Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586520 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2910 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:36:36 am »
Tak informacyjnie. Pakiet grudniowy Egmontu jest już dostępny w sklepie stacjonarnym Centrum Komiksu.

Offline sum41

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2911 dnia: Grudzień 01, 2017, 01:21:32 pm »
Również polecam Fantastyczne Światy - super zabezpieczenia i mega szybki kontakt:)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Paulie Blade

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2912 dnia: Grudzień 01, 2017, 03:45:26 pm »
Osobiście polecam Comixology - dostawa natychmiastowa, wydania oryginalne, komiksy nie niszczą się i nie zajmują miejsca na półkach :P

Offline akcent

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2913 dnia: Grudzień 01, 2017, 09:46:11 pm »
a ja nigdzie poza allegro nie mogę znaleźć Logikomiksa.

@up
Batmana i Sandmana kupiłem ostatnio na livro.pl (z kodem zniżkowym mieli najtaniej). Komiksy przyszły ładnie zapakowane, podczas transportu mogły latać, bo były luźno, ale na szczęście żadne rogi się nie poobijały.

Offline LucasCorso

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2914 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:24:53 pm »
Bo Logikomiksu od lat nie dostaniesz poza allegro...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2915 dnia: Grudzień 06, 2017, 09:25:01 am »
Ravelo ma już niektóre pozycje grudniowe Egmontu i chyba zaczynają rozsyłać. 4/6 paczek zostało nadanych jeżeli chodzi o moje zamówienia.

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2916 dnia: Grudzień 06, 2017, 09:26:59 am »
U mnie wszystkie zostały nadane wczoraj. 3 z nich są już u kuriera, więc za 2-3 godziny powinienem je mieć.
Czyli ogólnie Ravelo spisało się na medal. Tanio i szybko, w przeciwieństwie do Merlina, który był tylko tani.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2917 dnia: Grudzień 06, 2017, 09:44:00 am »
U mnie wszystkie zostały nadane wczoraj. 3 z nich są już u kuriera, więc za 2-3 godziny powinienem je mieć.
Czyli ogólnie Ravelo spisało się na medal. Tanio i szybko, w przeciwieństwie do Merlina, który był tylko tani.

Super, a będziesz robił jakieś zdjęcia na szybko? Np. Sknerusa? Bo ja sobie jeszcze chyba trochę poczekam  :cool:

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2918 dnia: Grudzień 06, 2017, 09:53:43 am »
Super, a będziesz robił jakieś zdjęcia na szybko? Np. Sknerusa? Bo ja sobie jeszcze chyba trochę poczekam  :cool:
Jeżeli Sknerus dojdzie w ciągu następnych 40 minut to zdjęcia pojawiają się do 12:00 na fanpage'u Centrum komiksów Disneya (i być może na komiksydisneya.pl jeżeli zdążę). Jak później to zdjęcia pojawiają się, ale dopiero w godzinach wieczornych.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2919 dnia: Grudzień 06, 2017, 07:30:45 pm »
Ravelo dzielnie trzyma poziom Merlina - wysyła tytuły bez żadnego zabezpieczenia, ale dziwnym trafem mój Art Book Thorgala przeżył podróż bez problemów. Ufff.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

szulig

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2920 dnia: Grudzień 06, 2017, 08:23:17 pm »
Ravelo dzielnie trzyma poziom Merlina - wysyła tytuły bez żadnego zabezpieczenia, ale dziwnym trafem mój Art Book Thorgala przeżył podróż bez problemów. Ufff.
A jak to wydanie wyglada pod wzgledem jakosci?

Offline janjedlikowski

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2921 dnia: Grudzień 07, 2017, 11:19:15 am »
No niestety mój Art Book też z Ravelo, też bez zabezpieczeń, przyszedł ze zniszczoną krawędzią okładki, choć był zafoliowany i nie wiem czyja to wina....
Wydanie super, ale już zareklamowałem wymianę, ciekawe jak u nich z BOK.

Offline vision2001

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2922 dnia: Grudzień 07, 2017, 11:22:31 am »
No niestety mój Art Book też z Ravelo, też bez zabezpieczeń, przyszedł ze zniszczoną krawędzią okładki, choć był zafoliowany i nie wiem czyja to wina....
Taki błąd jak w tym poście.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline janjedlikowski

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2923 dnia: Grudzień 07, 2017, 11:49:42 am »
No u mnie było jakby ktoś nożem pojechał po krawędzi okładki. Na szybko patrzyłem bo rano przyszło i nie wiem czy rysa też jest.

Offline Nafciarz

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2924 dnia: Grudzień 07, 2017, 01:57:57 pm »
U mnie z kolei 4 paczki z ravelo i wszystkie bez zadnych zastrzezen. Razi co prawda brak folii babelkowej w srodku ale komiksy w idealnym stanie dojechaly. Zaznacze ze wszystkie w twardych okladkach wiec tez i o zniszczenie chyba ciezej.

 

anything