Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 584561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2865 dnia: Październik 20, 2017, 11:47:40 pm »
Pisałem o tym post wyżej jeżeli chodzi o zeszytówki i varianty. Ale absencja pewnych tytułów wyklucza możliwość porównania cen jak w przykładach wyżej. Innymi słowy Atom wygrywa walkowerem ale wcale nie oznacza to, że jest tani. Przydała by się jakaś promocja uruchamiana kilka razy w roku, myślę, że by dużo na tym zyskali.

Offline Mati29

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2866 dnia: Październik 21, 2017, 01:58:35 am »
Mi w MVM przeszkadza podejście Rafała do klientów. Traktowanie ich nie jak ludzi zapewniających mu zarobek, ale jak natrętów. Po tym jak zostawiłem w tym sklepie naprawdę pokaźną sumę w trakcie ponad dwuletnich zakupów zostałem potraktowany jak oszust i ignorant. Bez cienia uprzejmości przerzuciłem mój budżet na bookdepository. Nie robię interesów z ludźmi, których nie lubię - gdy obok mam alternatywę.
Nie chodzi nawet o te drobne różnice w cenach lub stanie produktów. Po prostu nie chcę mieć z nim nic do czynienia.

Offline gobender

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2867 dnia: Październik 21, 2017, 06:55:25 am »
Podbił bym ten przykład czymś takim:
Heavy Metal Magazine - Atom: 39,99 / Multiversum: nie ma

Tak się składa, że w proeorderach HM akurat jest.  (33,21)  :)


Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2868 dnia: Październik 21, 2017, 12:02:22 pm »
Tak się składa, że w proeorderach HM akurat jest.  (33,21)  :smile:


Jak tak to zwracam honor, mi przez wyszukiwarkę nic nie znajduje.
perły przed wieprze

Offline gobender

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2869 dnia: Październik 21, 2017, 04:00:24 pm »
Bo na Atomie jest już preorder a na MVM jeszcze nie. Ale kupiłem kilka poprzednich własnie na MVM

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2870 dnia: Październik 22, 2017, 08:41:46 am »
Witam. Nie wiedzialem gdzie napisac. Chce kilka komiksów z oferty ekspozycyjnej z MVM ale odbior tylko osobisty i platnosc gotowka. Moze chcialby ktos tam podejsc i kupic mi kilka tytułow i zarobić powiedzmy 50zł za przysługe. Prosze dac znac na PW bo oferta tylko do 30.

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2871 dnia: Październik 22, 2017, 09:19:59 am »
Znajdź na profilu facebookowym mvm profil Wojciech Nielec i napisz mu email. Człowiek pomaga w takich przypadkach.

Offline absolutnie

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2872 dnia: Październik 22, 2017, 09:23:22 am »
Witam. Nie wiedzialem gdzie napisac. Chce kilka komiksów z oferty ekspozycyjnej z MVM ale odbior tylko osobisty i platnosc gotowka. Moze chcialby ktos tam podejsc i kupic mi kilka tytułow i zarobić powiedzmy 50zł za przysługe. Prosze dac znac na PW bo oferta tylko do 30.


Na stronie Multiversum masz nawet podaną informację o tym z mailem:
Pomocą w zakupach osobom spoza Poznania które nie będą mogły nas odwiedzić służy Wojciech Nelec - można kontaktować się z nim mail`owo pod adresem mvmdni@gmail.com w tym temacie.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline LordDisneyland

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2873 dnia: Październik 25, 2017, 01:44:58 pm »
Odradzam zakupy w ksiegarenka24.pl. Oferta nie pokrywa się ze stanem magazynowym, kontakt mejlowy i -zwłaszcza- telefoniczny bardzo słaby, zwlekają jak mogą z oddaniem pieniędzy.

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2874 dnia: Październik 25, 2017, 03:49:37 pm »
a ja tak troszke OT a w tym heavy metalu jest jeszcze cos ciekawego. Kiedys kupowalem  ten magazyn jak szaleniec, ale od dluzszego czasu nie mam stycznosci z tym pismem. Moze wrocilbym do kupowania, jak jeszcze gdzies wcisne hm 
pzdr
ps dzieki za odp
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2875 dnia: Październik 25, 2017, 04:06:56 pm »
a ja tak troszke OT a w tym heavy metalu jest jeszcze cos ciekawego. Kiedys kupowalem  ten magazyn jak szaleniec, ale od dluzszego czasu nie mam stycznosci z tym pismem. Moze wrocilbym do kupowania, jak jeszcze gdzies wcisne hm 
pzdr
ps dzieki za odp


Ja jestem o krok od rezygnacji znów. Po początkowym entuzjazmie z powodu obsadzenia Morrisona na stołku rednacza łapię się na tym, że ten magazyn jest jedną z bardziej zbędnych rzeczy jaką kupuję... ale to też wina tego, że straciłem sporo serca dla nowego HM po niedawnym "muzycznym" numerze, który był jedną z najsłabszych publikacji HM jaką posiadam niezależnie od lat.
perły przed wieprze

Offline Solmath

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2876 dnia: Październik 26, 2017, 10:57:21 am »
Merlin mnie zadziwia. Zamówione trzy pozycje z październikowego pakietu Egmontu (wszystko w przedsprzedaży). Jeden tom wysłany wczoraj o 21.00, drugi wisi sobie w zamówieniach jakby nigdy nic, a trzec wyślą dopiero przyszłym tygodniu bo nie mają go na stanie i muszą sprowadzić (co ciekawe, jest on wciąż dostępny w sklepie z terminem realizacji 24h).
Trzeba będzie wrócić do bonito.

Offline Murazor

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2877 dnia: Październik 26, 2017, 10:59:55 am »
Nie sugeruję się ich datami, możliwe, że wyślą ten co ma być za tydzień jeszcze dzisiaj. Ja dostałem wczoraj, że zostaną wysłane za tydzień, bo brak i po 30 min, że zostały wysłane :smile:

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2878 dnia: Październik 26, 2017, 11:02:17 am »
Trzeba będzie wrócić do bonito.
Śmiało, będzie więcej kuponów do wykorzystania :cool:

Offline Namir

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2879 dnia: Październik 26, 2017, 12:40:53 pm »
Merlin mnie zadziwia. Zamówione trzy pozycje z październikowego pakietu Egmontu (wszystko w przedsprzedaży). Jeden tom wysłany wczoraj o 21.00, drugi wisi sobie w zamówieniach jakby nigdy nic, a trzec wyślą dopiero przyszłym tygodniu bo nie mają go na stanie i muszą sprowadzić (co ciekawe, jest on wciąż dostępny w sklepie z terminem realizacji 24h).
Trzeba będzie wrócić do bonito.

Ja też dostałem info, że Daredevil i Gotham Central zamówione w przedsprzedaży wyślą mi dopiero 30.10. Patrząc na rabata jakie miały, to nie przeszkadza mi to opóźnienie. ;)

 

anything