Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 121718 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mappy

• Pisarz bracki
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2805 dnia: Wrzesień 23, 2017, 11:34:53 am »
W poniedziałek będę reklamował ,zachodzę tylko w głowę, jak to możliwe, że Egmont, w którym na pewno pracują kolekcjonerzy, miłośnicy takiej i owakiej literatury, tak pakują przesyłki?
Skąd przekonanie o kolekcjonerach i miłośnikach? To normalny sklep internetowy mający za pracowników osoby, które mają wykonać swoją pracę tak aby to było opłacalne dla firmy. Z pakowaniem wszędzie jest loteria. Osobiście tylko w dwóch sklepach nie reklamowałem jeszcze nic. Są to Fantastyczne światy i Literacka.

Offline arczi_ancymon

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #2806 dnia: Wrzesień 23, 2017, 11:58:45 am »
Osobiście tylko w dwóch sklepach nie reklamowałem jeszcze nic. Są to Fantastyczne światy i Literacka.

Mam tak samo. Gildia niestety przysyłała mi ostatnimi czasy tak chamsko obite komiksy (stan raczej przed pakowaniem), że w zasadzie podziękowałem im za usługi kompletnie. Jedynie pewnie jakąś mangę kupię w przyszłości, bo z dostępnością tego typu tytułów różnie bywa.

Offline radef

• Szafarz bracki
    • Komiksy Disneya
« Odpowiedź #2807 dnia: Wrzesień 23, 2017, 12:11:03 pm »
Sklep Egmontu jest obsługiwany przez Ravelo i to oni pakują przesyłki ze sklepu Egmontu. Więc różnica w pakowaniu pomiędzy Ravelo, a Egmontem, jest taka sama jak pomiędzy Arosem i Bonito.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline nazareth

• Młodszy Terminator
  • **
« Odpowiedź #2808 dnia: Wrzesień 23, 2017, 12:56:10 pm »
Sklep Egmontu jest obsługiwany przez Ravelo i to oni pakują przesyłki ze sklepu Egmontu. Więc różnica w pakowaniu pomiędzy Ravelo, a Egmontem, jest taka sama jak pomiędzy Arosem i Bonito.
Otóż to. Dobre podsumowanie.

Offline Gr8responsibility

• Pisarz bracki
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
« Odpowiedź #2809 dnia: Wrzesień 23, 2017, 01:10:05 pm »
Czyli oni pakują to za darmo i to tylko ich wina ? Egmont nie płaci im za to ? A skoro płaci to nie powinien wymagać pewnych standardów ?

Offline mappy

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #2810 dnia: Wrzesień 23, 2017, 01:57:19 pm »
Można zadać pytanie jakie standardy posiada Egmont?
Było mówione kiedyś, że sklep Egmontu to po prostu kolejny rynek zbytu dla ich produktów. Sklep mający od podstaw wdrożony brak konkurencji cenowej wobec innych dyskontów.
Co do pakowania to dostałem ostatnio z Revelo przesyłkę z dwoma cegłami od Egmontu i wrzucone w sam karton na styk. Można więc uznać, że osoby odpowiedzialne za pakowanie, zamiast jednej porządnej paczki będą mogły zrobić takich paczek trzy w takim samym czasie.

Offline Doctus

• Czeladnik
« Odpowiedź #2811 dnia: Wrzesień 23, 2017, 05:22:46 pm »
Pracowałem kiedyś przy przesyłkach, i musisz tam robić na pierwszym miejscu szybko, na drugim miejscu dokładnie.

W tej kolejności.

Offline mack3

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #2812 dnia: Wrzesień 24, 2017, 03:31:27 am »
Czy zna ktoś miejsce, gdzie tanio mogę kupić komiksy używane w USA, przez internet (oczywiście oprócz ebaya i amazon)? Było kiedyś half.com z fajnymi cenami, ale znikło.

(Będę miał przez znajomą mi osobę możliwość prywatnej wysyłki z USA paczki komiksów, chciałem więc zakupić kilka, zebrać w zestaw i tak przesłać do Polski)

Offline LucasCorso

• Czeladnik
  • I am... The Watcher.
« Odpowiedź #2813 dnia: Wrzesień 24, 2017, 06:04:36 am »
Ja kupuję tutaj:

https://www.mycomicshop.com/

Zobacz tylko, czy ceny Ci odpowiadają...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Ryba2111

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
« Odpowiedź #2814 dnia: Wrzesień 24, 2017, 09:41:27 am »

Offline PawelC

• Wyzwoleniec
  • *
« Odpowiedź #2815 dnia: Wrzesień 26, 2017, 06:42:56 pm »
I jeszcze jedna pochwała Fantastycznych Światów ode mnie :).

Dziś zadzwoniono do mnie z informacją, że wysyłka zamówienia opóźnia się, bo czekają na dostępność nowych tomów Mysia Straż. Zaproponowano, żebyśmy poczekali jeszcze dwa dni, a jeśli do tego momentu komiksy nie pojawią się w sklepie reszta zamówienia zostanie wysłana a kwota za Straż zwrócona, lub komiksy zostaną dosłane później.

Bardzo miły gest. Niby to co sklep zaproponował jest dość oczywiste, ale chyba pierwszy raz do mnie bezpośrednio dzwoniono żeby sprawę przedstawić i ustalić co w tej sytuacji ma się dalej zadziać.

Offline misiokles

• Szafarz bracki
  • Old spice.
« Odpowiedź #2816 dnia: Wrzesień 26, 2017, 07:20:00 pm »
Ja dlatego jestem częstym klientem Fantastycznych Światów, gdyż podczas takiej bezpośredniej rozmowy telefonicznej, ujęła mnie pasja w głosie pana Adama.

Online OokamiG

• Młodszy Terminator
  • **
« Odpowiedź #2817 dnia: Wrzesień 26, 2017, 09:02:33 pm »
Ja dziś w FŚ zrobiłem swoje pierwsze zamówienie na październikowy pakiet. Patrząc po waszych opiniach nie muszę się chyba o nic obawiać.

Offline gabor2

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
« Odpowiedź #2818 dnia: Wrzesień 27, 2017, 02:56:29 pm »
Nie musisz. Obsługa na najwyższym poziomie! :-)

Offline juras9

• Terminator
  • **
    • ComicGang
« Odpowiedź #2819 dnia: Wrzesień 28, 2017, 03:05:22 pm »
Ding nr. 150.

Już jestem mistrzem rozwierania paczek z merlin.pl :biggrin: . Wszystkie pozycje w zasadzie bez wad.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2017, 03:14:35 pm wysłana przez juras9 »
comicgang.com (ALPHA)