trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586459 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2685 dnia: Sierpień 17, 2017, 07:30:33 pm »
3 sztuki, a co?
Myślałem, że może jakąś większą ilość i wrzucili do kartonu, a mniejsze ilości wysyłają w normalnych dopasowanych pudełkach do tego przeznaczonych. :/ Do mnie idą 4 takie paczki, zobaczymy.

Offline Blackwood

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2686 dnia: Sierpień 17, 2017, 08:58:15 pm »
Mi dziś przyszły dwie paczki z promocji -30 zł, w obu po trzy rzeczy(między innymi nowy Skalp i Punisher), obie dostarczone do kiosku Ruchu. W obu przypadkach komiksy luzem włożone do kartonu, na szczęście bez jakichkolwiek uszkodzeń. Jestem zadowolony :)

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2687 dnia: Sierpień 18, 2017, 01:59:58 pm »
Odebrałem paczki 4/5. Mam narazie ubite rogi w dwóch komiksach na piętnaście.
Pakowanie masakra :sad: Ale Liczyłem się z tym, że wysyłka będzie stricte książkowa.

Offline J4rre

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2688 dnia: Sierpień 18, 2017, 03:10:17 pm »
5 sztuk z Marvel Now ze Znaku dzisiaj odebrane w kiosku :D Paczka oczywiście dwa razy taka jak komisy, jak niosłem do domu to aż czułem jak latają, ale o dziwo okazało się, że wszystkie w stanie idealnym. Nawet dorzucili mały kawałek folii bąbelkowej, to raczej dla picu, bo mniejszy niż jeden komiks :P Ale koniec końców promo było mega, wyszło troszkę ponad 20 zł za sztukę. A nad tymi paczkami czuwać muszą jakieś moce magiczne, tak więc... chyba polecam? ;D

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2689 dnia: Sierpień 18, 2017, 03:16:47 pm »
Bo prawda jest taka, że jak przychodzą uszkodzone komiksy, to w 99% uszkodzenia powstały jeszcze przed pakowaniem i tylko pakowanie ich w sam papier daje pewność, ze się uszkodzą w podróży. ;)

Offline polska312

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2690 dnia: Sierpień 18, 2017, 05:53:57 pm »
Cztery przesyłki z ZYSK-u dotarły. Pakowanie średnie, ale wszystkie komiksy w stanie idealnym. Jeśli księgarnia powtórzy swoją ostatnią promocję 130 zł - 30 zł z pewnością skorzystam ponownie  :biggrin:

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2691 dnia: Sierpień 19, 2017, 10:41:51 am »
Do mnie dzisiaj dotarły paczki, rano dostaje SMS, ze mogę dzisiaj odebrać miedzy 9-15, przychodzę na miejsce - zamknięte. :roll:

szulig

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2692 dnia: Sierpień 19, 2017, 12:01:33 pm »
Paczka odebrana. Pakowanie jak u poprzednikow. Komiksy w nienaruszonym stanie. Oby promocja szybko sie powtoirzyla

Offline arczi_ancymon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2693 dnia: Sierpień 19, 2017, 05:21:08 pm »
Dotarło do mnie zamówienie z bookdepository i jestem średnio zadowolony - nie dość, że komiks był tylko wrzucony w karton (rogi obite dość konkretnie), to jeszcze po odfoliowaniu okazało się, że w środku jedna z kartek jest chamsko zagięta. No i jeszcze delikatnie krzywy grzbiet. Jak pech to pech ;(
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2017, 05:27:52 pm wysłana przez arczi_ancymon »

Offline gobender

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2694 dnia: Sierpień 19, 2017, 05:49:47 pm »
Pechem bym tego nie nazwał. To wręcz spore prawdopodobieństwo przy BD i Amazonie.  W Amazonie najmniejsze ryzyko to w miare standardowej grubości i formatu pojedyncze pozycje. Zamawiajac jakiekolwiek cegły masz prawiepewność, że dostaniesz je wrzucone w duzy karton z jednym kawałkiem zmiętego papieru. Czasem cudem przychodzą nieuszkodzone, ale zazwyczaj jakis rożek zawsze dostaje po tyłku. Oczywiście ryzyko sie zmniejsza jak labumy maja swoje osobne kartony (artists editions, tascheny xxl, marvele platinum czy jak im tam) ale i one mimo podwójnego zabezpieczenia potrafią dostać w kość. Od lat co jakiś czas robie dym na customer service, ale bądzmy realistami, wszyscy o tym wiedzą, wiec to taka polityka. Wymiary ponad standard = problemy. Plusem jest to, ze bez gadania zrobią replacement. Zwrot nic nie kosztuje, bo jest z góry opłacony, ale wiadomo, trzeba sie kopsnąć na pocztę, a gwarancji, że replacement przyjdzie lepszy nie ma. Warto zawsze poczekać ze zwrotem aż przyjdzie replacement, bo moze się okazać gorszy niż pierwotna przesyłka ;)

Offline clandestino

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2695 dnia: Sierpień 20, 2017, 09:57:33 pm »
Orientujecie się, kiedy nowy Dredd od Ongrysa trafi do Bonito? Zastanawiam się, czy uda mi się go kupić z tak wysokim rabatem (czyli za 87,75 zł), a promocja trwa jeszcze tylko 5 dni.

Offline Ty_draniu

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2696 dnia: Sierpień 20, 2017, 10:05:30 pm »
Ongrys kolekcjonerskie ma na Bonito chyba tylko 25% rabatu. Nie łapie się na te 35%.


Edit: chociaż widzę, że 14 wrzucili jako normalny Ongrys i się jednak łapie, to by była zdecydowanie dobra cena
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2017, 10:22:47 pm wysłana przez Ty_draniu »
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline clandestino

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2697 dnia: Sierpień 20, 2017, 10:47:49 pm »
http://bonito.pl/k-1873363-sedzia-dredd-kompletne-akta-14

Wyświetla się - póki co - 35%. Może się zmieni, kiedy komiks będzie dostępny. Tak czy inaczej chciałbym wiedzieć kiedy Dredda będzie u nich można kupić.

Offline Ryba2111

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2698 dnia: Sierpień 21, 2017, 07:12:01 am »
Niech zmienia się jak najszybciej.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2699 dnia: Sierpień 21, 2017, 09:00:01 am »
Też dostałem paczki ze ZNAKu. Nie takie duże te kartony, myślałem, że będzie gorzej. Wszystkie komiksy igła. :biggrin:

 

anything