trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586786 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2370 dnia: Kwiecień 17, 2017, 07:10:07 pm »
bo nakład wyczerpany.

Offline laf

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2371 dnia: Kwiecień 18, 2017, 07:25:21 am »
Ja osobiście też nie miałem z nimi problemu. A co do czasu realizacji to taki sam mają na większość swoich pozycji. Poza tym zawsze możesz się ich podpytać
Cytuj
Porozmawiaj z nami! Doradcy ds.obsługi klienta czekają na Twój e-mail: allegro@korob.pl lub telefon 42 231-39-01

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2372 dnia: Kwiecień 21, 2017, 03:14:14 pm »
Wykorzystałem kupon na 10 zł od Allegro i kupiłem sobie Punisher Max od krakowskiego sklepu a.książka. Razem z przesyłką wyniosło mnie to 51,30 łącznie z przesyłką, więc jestem czypieńdziesiąt do przodu jesli chodzi o Mestro. :) Pakowanie to nic nadzwyczajnego - karton i strecz. Ale komiks przyszedł w stanie idealnym poleconym ekonomicznym, więc polecam.





Offline marceli

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2373 dnia: Kwiecień 21, 2017, 03:42:54 pm »
Karton nieźle wytarmoszony. Dobrze, że komiks cały. Mój Batman w takim kartonie od kuriera przyszedł z dziurą w okładce.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Kijanek

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2374 dnia: Kwiecień 21, 2017, 03:45:40 pm »

Wykorzystałem kupon na 10 zł od Allegro i kupiłem sobie Punisher Max od krakowskiego sklepu a.książka. Razem z przesyłką wyniosło mnie to 51,30 łącznie z przesyłką, więc jestem czypieńdziesiąt do przodu jesli chodzi o Mestro. :smile: Pakowanie to nic nadzwyczajnego - karton i strecz. Ale komiks przyszedł w stanie idealnym poleconym ekonomicznym, więc polecam.
Bardzo urzekająca historia.
To nie jest Twoj blog, sorki za uszczypliwość ale wysyłka jednego komiksu to nie wyzwanie
Ostatnio zamawiałem na Fantastycznych i Gildii średnia waga paczek po 15 kg komiksy różnych formatów. Pakiety podzielone wg formatu po 4 pozycje, komiksy bez folii fabrycznej zapakowane w papier, każdy w osobnych foliach i jeszcze poduszki powietrzne. Uszkodzeń zero.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2017, 10:26:34 pm wysłana przez graves »

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2375 dnia: Kwiecień 21, 2017, 03:47:35 pm »
Bazyl, Ty to masz łeb do interesu. A ja głupi niemalże zawsze daje kurierom w łapę 5 złociszy, co by browca jakiegos za ma frajerska dusze lykneli. Pewnie dlatego taki biedny jestem, a Ty bogaty  :sad:

Ale przynajmniej moje Batmany kurierzy sami przynosza i nie musza one od nich same przychodzic i to jeszcze z dziurami.

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2376 dnia: Kwiecień 21, 2017, 04:27:30 pm »
hej, prośba - czy jeżeli cytujecie, moglibyście wywalać zdjęcia załączone w oryginalnym poście?


Przyłączam się do prośby.
graves
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2017, 10:45:30 pm wysłana przez graves »

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2377 dnia: Kwiecień 21, 2017, 05:18:14 pm »
Wykorzystałem kupon na 10 zł od Allegro i kupiłem sobie Punisher Max od krakowskiego sklepu a.książka. Razem z przesyłką wyniosło mnie to 51,30 łącznie z przesyłką, więc jestem czypieńdziesiąt do przodu jesli chodzi o Mestro. :smile: Pakowanie to nic nadzwyczajnego - karton i strecz. Ale komiks przyszedł w stanie idealnym poleconym ekonomicznym, więc polecam.




Dzięki za feedback a propo tego sklepu Bazyliszku. Świetny zakup


A magnezjum to trąba bo jeszcze nie zamówił  :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2378 dnia: Kwiecień 21, 2017, 07:26:40 pm »
@Kijanek
Temat nazywa się "Gdzie kupować komiksy". A o krakowskim sklepie a.książka nie pamiętam żeby tu rozmawiano. Moim zdaniem należy ich pochwalić, że sprzedają na Allegro w cenach zbliżonych do dyskontowych (zaledwie niecałe 2 zł drożej) i jeszcze mają opcję przesyłki poleconym ekonomicznym za 4.30 zł. I jeszcze potrafią zapakować tak, żeby doszedł nieuszkodzony. Ale ty zawsze jak widzisz moje posty to musisz być na nie, nie, nie i zaczyna mnie to lekko irytować. Wróć do pisania o mnie zgodnie z prawdą że jestem mesjaszem komiksów. :D :)


A jeśli są tu forumowicze z Krakowa i chcą kupić coś pojedynczego, to mogą rozważyć właśnie a.książkę. Odbiór osobisty i człowiek nie jest stratny.

Kijanek

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2379 dnia: Kwiecień 21, 2017, 07:39:55 pm »
Właśnie dla tego masz info
Wysłać jeden komiks to nie sztuka, takie pudło kartonowe to nie jest zabezpieczenie bez foli. Druga sprawa to na zdjęciach widać ze masz obitą okładkę, poniżej lewej wiązki laserowej. Trzecia sprawa mało kto kupuje pojedyncze tomy.
Czwarta sprawa kup tak 8 komiksów i jesteś w plecy Marvel Now

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2380 dnia: Kwiecień 21, 2017, 07:52:48 pm »
Taki problem to nie problem, ale plus za spostrzegawczość. I mówię - oferta dla krakusów, albo jak znowu wpadnie kupon od Allegro. A duże zamówienie to mi się szykuje jak wypłata przyjdzie.

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2381 dnia: Kwiecień 21, 2017, 08:17:04 pm »
http://allegro.pl/48-72h-parker-1-i6792434943.html

"nakład wyczerpany"

w oazie kupowałem dwa lub trzy razy i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2382 dnia: Kwiecień 22, 2017, 12:25:49 pm »
Merlin pojedynczy komiks tradycyjnie przysłal tylko w kartonie bez folii, ale Osiedle Swoboda w środku nietknięte.
Załączyli kupon na 5 zł, ale o tym w innym wątku będzie.  :smile:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2383 dnia: Kwiecień 22, 2017, 01:38:54 pm »
Przewinęło się zdjęcie oraz wpis kogoś z forum o zakupach w mestro. Chwalił się zakupem z 47% rabatem na Egmont i inne. Cyann z tego co pamiętam był na liście. Chciałbym coś porównać ale nie mogę odnaleźć posta.
Pamięta ktoś?

Offline Mawer

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2384 dnia: Kwiecień 23, 2017, 04:15:06 pm »
http://allegro.pl/48-72h-parker-1-i6792434943.html

"nakład wyczerpany"

w oazie kupowałem dwa lub trzy razy i nie mam żadnych zastrzeżeń.


Namówiłeś mnie i właśnie zamówiłem, w sklepie gildii.

https://www.gildia.pl/komiksy/239883-parker-1-lowca