trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 595022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2325 dnia: Marzec 23, 2017, 10:57:32 am »
To o czym mówicie jest na tej jednej stronie, nowości na górze, przedsprzedaż na dole.
Wcześniej tak nie było, czyli słuchają. To dobrze :)

Offline robbirob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2326 dnia: Marzec 23, 2017, 10:59:39 am »
@pokia, @robbirob, zobaczcie https://www.gildia.pl/komiksy
To o czym mówicie jest na tej jednej stronie, nowości na górze, przedsprzedaż na dole.
Tak, wiem, tylko trzeba skrolować bez końca, jak napisał powyżej wilk.
ALe na początku jak wystartowali, to tak nie wyglądało, widać, że zmienili coś jednak.

W "starej Gildii" było to po prostu bardziej przejrzyste, bo na jednej stronie, ale z mniejszymi grafikami, więcej się mieściło. Łatwiej było to ogarnąć i stanowiło to niezły wgląd w to co się ukazuje na rynku. Myślę, że przede wszystkim tego w nowej Gilddi brakuje. Bo sam sklep, jak sklep. Nowoczesny, z dużymi grafikami, taki trend.

Offline Mawer

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2327 dnia: Marzec 23, 2017, 11:09:02 am »
W tym spisie z linka maksymalnie można podejrzeć komiksy, które ukazały się miesiąc temu. W moim przypadku się to nie sprawdzi bo mam zaległości 2-3 miesięczne, czasem jeszcze większe, więc na upartego nadal bym musiał przeskakiwać między zakładkami żeby nic mi nie umknęło. Generalnie od długiego czasu w kalendarzu wpisuje wszystkie pozycje które planuje kupić, zaznaczam kiedy były premiery i jak robię większe zakupy to do zamówienia lecą najstarsze pozycje. Zakupy najczęściej robię gdy jestem w pracy, czasem się zastanawiam czy jakiś komiks już kupiłem, czy jeszcze nie, więc sięgam do kalendarza i od razu rozwiewam swoje wątpliwości. Aktualnie w sklepie gildii interesują mnie tylko zapowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2017, 11:17:07 am wysłana przez Mawer »

Offline NuoLab

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2328 dnia: Marzec 23, 2017, 02:15:28 pm »
Tak przy okazji - tego nie było ani w starej ani w nowej wersji ale by się przydała opcja sortowania schowka po dacie premiery. Teraz jest na sztywno wg kolejności dodania i trzeba przeskrollować całą listę żeby ogarnąć co już wyszło, a schowki wiadomo, są chyba u większości z nas dość rozbudowane.

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2329 dnia: Marzec 23, 2017, 02:41:19 pm »
Jak wyżej. Też mnie odrzuca nowy wygląd Sklepu Gildii (raz kupiłem Shaodwland). Dobrze, że Forum nikt się nie czepił.

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2330 dnia: Marzec 23, 2017, 09:03:58 pm »
Minie ze dwa albo i trzy lata zanim się przyzwyczaję do nowego wyglądu Sklepu Gildii.
Nie ogarniam tych zmian.

To nie jest las sklep dla starych wilków. :sad:
"Jesteś podwójnym sobą."

Deg

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2331 dnia: Marzec 23, 2017, 09:59:00 pm »
Nie wiem, czy to pomoże, ale popieram przedmówców - sklep stracił na funkcjonalności i estetyce. Nie chce się już tam zaglądać  :cry:

Offline Voytek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2332 dnia: Marzec 23, 2017, 10:34:51 pm »

też mi się odechciało robić tam zakupy....


stary sklepie wróć!!!


jakaś petycja? marsz pod redakcja?
ex, Drugs & CS!

Offline kenji

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2333 dnia: Marzec 24, 2017, 08:18:39 pm »
może ktoś jednak przegląda forum , a nasze zdanie jest brane pod uwagę...


... na stronie www.gildia.pl trwa przerwa konserwacyjna - serwis niedostępny:)




Offline hans

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2334 dnia: Marzec 24, 2017, 09:25:39 pm »
Nowy sklep jest fatalny. Ze starego korzystałem podobnie, jak przedmówcy - był dla mnie, jak połączenie portalu i sklepu. Nie będę teraz powtarzał wszystkich wad, które zostały wymienione, ale dorzucę coś od siebie, bo mnie to mocno męczy. Pierwszy raz widzę tak podzielenie informacji o komiksie na dwa człony rozdzielone listą komentarzy. Na poziomie okładki - autorzy. Później lista komentarzy, której nawet nie czytam. Na samym dole informacje o wydaniu i to, co mi najbardziej przeszkadza - dopiero tam mam link do listy wszystkich tomów serii.

Twórcy nowego layoutu są chyba fanami scrollowania...

Offline gobender

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2335 dnia: Marzec 25, 2017, 07:16:42 am »
Ta, to jest irytujące a do tego informacje jeszcze uszczuplone o oryginalne tytuły i wydawców, co było pewnie dla wielu dosyć istotne.

Offline gobender

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2336 dnia: Marzec 25, 2017, 08:33:26 am »
Gildia to jedno. Dziś mi się włączyło to całe 3D secure na amzaonie i to dobiero jest niezły kibel. Nic się nie łaczy, jakie dziwme komunikaty, wygasniecia sesji etc. Zamiast 30 sekund na zamówienie przeznaczyłem własnie 15 minut i nadal bez sukcesu. :| 

OK, niby cos juz działa w Chromie i da się to autoryzowac, ale jest to problematyczne chyba przy one click order, które finalizują sie po 20 minutach i dopiero wtedy się chyba otwiera ta sesja banku, która po 5 minutach (jak mi powiedział konsultant) się kończy. Ktoś to rozkminił juz, bo w banku oczywiscie g* wiedzą.
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2017, 09:00:44 am wysłana przez gobender »

Offline kenji

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2337 dnia: Marzec 27, 2017, 09:27:20 am »
hmmm  a może to tylko nam się ta strona nie podoba....
taki komunikat mi się wyświetlił :


We're sorry, too many people are accessing this website at the same time. We're working on this problem. Please try again later.
[/size]
 :lol: :lol: :lol:

Offline jsm

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2338 dnia: Marzec 28, 2017, 07:48:31 am »
Uuuu, Nieprzeczytane.pl dziś mi zaimponowało:
  • wczoraj 9:53 złożenie zamówienia
  • wczoraj 9:54 zamówienie opłacone
  • wczoraj 22:49 zamówienie przekazane do Ruchu
  • dziś 6:34 sms z kiosku, że paczka czeka
W środku pakowanie standardowe, komiksy nieowinięte folią bąbelkową za to wszelakie puste miejsca porządnie wypchane zmiętym papierem i poduszkami z powietrzem. Stan komiksów idealny.
11.Nie będziesz komentować postów mitycznych stworzeń ani żadnych flejmów przez niego wywoływanych.

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2339 dnia: Marzec 28, 2017, 01:56:25 pm »
A jesteś gdzieś z centralnej Polski? Ponieważ mi zawsze zamówienia z Nieprzeczytane przychodziły długo.
Natomiast przynajmniej w południowej Polsce (Śląsk, Małopolska) najszybsze jest Bonito i Ruch. Czasem zamówienie złożone w NIEDZIELĘ popołudniu już rano jest w kiosku.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja