trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586572 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OokamiG

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2220 dnia: Luty 23, 2017, 02:50:04 pm »
Gazza a przysyłają kuriera ,czy trzeba samemu to załatwić, bo jak narazie mam doświadczenie z nieprzeczytane w tym względzie i tam kurier był.

JanT

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2221 dnia: Luty 23, 2017, 02:56:01 pm »
Trzeba samemu wysłać. A co dokładnie jest z tym GC?

Offline Solmath

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2222 dnia: Luty 23, 2017, 03:04:45 pm »
Dzisiaj odebrałem pierwsze zamówienie z Mestro. Komiksy włożone "na styk" do kartonu, zero folii bąbelkowej, wypełniaczy. Cud, że żadna z czterech pozycji nie ucierpiała (w komentarzu prosiłem o staranee zapakowanie). Na plus czas realizacji - zamówione w poniedziałek wieczorem, odebrane dzisiaj rano (Ruch).

Offline OokamiG

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2223 dnia: Luty 23, 2017, 03:05:23 pm »
To:

I jeśli można na jaki mail, bo w dziale z reklamacją jest tylko adres wysyłki.

Offline Murazor

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2224 dnia: Luty 23, 2017, 03:06:58 pm »
I jeśli można na jaki mail, bo w dziale z reklamacją jest tylko adres wysyłki.
To może w.... kontakt?
https://www.literacka.pl/contact_us.php

JanT

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2225 dnia: Luty 23, 2017, 03:09:39 pm »
To z gidlii  :smile:

Wysłałem PW

Offline Murazor

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2226 dnia: Luty 23, 2017, 03:24:03 pm »
Aj sorki, pomyliłem osoby :)

Offline OokamiG

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2227 dnia: Luty 23, 2017, 03:34:44 pm »
Swoją drogą zastanawia mnie wysyłanie takich egzemplarzy do ludzi. Wada musiała już być w momencie pakowania, bo była pod folią. Myślą , że czytelnicy nie zauważą :D? I dzięki za odpowiedzi panowie.

Offline Murazor

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2228 dnia: Luty 23, 2017, 04:50:36 pm »
Ty odeślesz, ja odeślę, a inne X osób oleję sprawę :)

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2229 dnia: Luty 23, 2017, 04:57:04 pm »
Swoją drogą zastanawia mnie wysyłanie takich egzemplarzy do ludzi. Wada musiała już być w momencie pakowania, bo była pod folią. Myślą , że czytelnicy nie zauważą :biggrin: ? I dzięki za odpowiedzi panowie.
Pracownicy Lidla czy innych marketów też przebiegają pomidory w paletach,  zanim wystąpią je na półkę klientom.

JanT

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2230 dnia: Luty 23, 2017, 05:29:45 pm »
Swoją drogą zastanawia mnie wysyłanie takich egzemplarzy do ludzi. Wada musiała już być w momencie pakowania, bo była pod folią. Myślą , że czytelnicy nie zauważą :biggrin: ? I dzięki za odpowiedzi panowie.
Ja to chyba bym przykleił.
Pracownicy Lidla czy innych marketów też przebiegają pomidory w paletach,  zanim wystąpią je na półkę klientom.
Pomidory sobie sam wybierasz  :smile:

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2231 dnia: Luty 23, 2017, 05:54:25 pm »
Tak, ale chodzi mi o co inne. Pakowacz w większym dyskoncie jest raczej kiepsko opłacanym pracownikiem i pakuje rutynowo, oby tylko dotrwać do końca zmiany.  Szef krzyczy żeby dawać folię bąbęlkową i pakować książki według odpowiedniej wielkości? Krzyczy. Ale na oglądanie książek pod światło czy nie ma bardziej ukrytych wad nie ma zwyczajnie czasu. Bądźmy ludźmi.

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2232 dnia: Marzec 01, 2017, 07:21:54 pm »
Pochwała ode mnie dla MadBooks. Tak dobrze zabezpieczonej przesyłki nie widziałem dawno, a nie było to nie wiadomo jak duże zamówienie. Gruby karton, folia, bąble z powietrzem dookoła. Całość (karton) owinięta czarną folią. Komiksy przyszły w stanie idealnym. W całości tylko jeden zgrzyt. Prosiłem aby dopilnowali żeby komiksy miały prosto nałożone obwoluty na grzbiet (tyle samo miejsca z lewej co z prawej), tak żęby napis z tytułem był idealnie na środku. Niestety jest przesunięty w lewo. Nie będę reklamował, bo to tylko polskie wydanie. Szkoda, bo byłoby idealnie.

Offline janjedlikowski

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2233 dnia: Marzec 02, 2017, 04:15:58 pm »
Ja dziś odebrałem przesyłkę z Mestro i pierwszy raz paczka była na tyle uszkodzona, że jeden z trzech komiksów był mocno uszkodzony. A czy ktoś już coś reklamował na Mestro? Czy zwracają koszt reklamowanej przesyłki?

Offline pokia

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2234 dnia: Marzec 02, 2017, 04:18:14 pm »
Reklamuj - wszystko na ich koszt.
Ja jeden komiks reklamowałem trzy razy. W ostatniej przesyłce facet który prowadził sprawę wysłał mi 3 egzemplarze, żebym wybrał sobie ten który mi najbardziej odpowiada...

 

anything