trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 598265 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1860 dnia: Październik 19, 2016, 12:39:35 pm »
Odnośnie Amazonu US
Tak - opłaca się, wybrane drogie komiksy (50 dolarów w górę), w zależności od rabatu. Poza tym corocznie jest promocja w Black Friday: dodatkowe -30% na wszystkie książki (ale max 10$), wtedy można uzyskać naprawdę fajne ceny.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline blackwaterpark

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1861 dnia: Październik 19, 2016, 02:31:34 pm »
Dzisiaj dostawa ze sklepu Gildia: paczka wzorcowa = komiksy pogrupowane w dwóch wielkościach, każda grupa pozawijana szczelnie w 6m folii bąbelkowej; strefy zgniotu w kartonie wypełnione szarym papierem pakowym. Pełne zadowolenie klienta = ocena 10/10!  :biggrin:

PS. Reklamacja w postaci e-maila poszła 2 dni temu do niePrzeczytane - póki co żadnego odzewu. Bida.  :doubt:

Offline niuklik

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1862 dnia: Październik 19, 2016, 02:33:14 pm »
Ech co za dzień - tym razem przyjechała paczka z MvM. I w tym przypadku wszystko w jak najlepszym porządku, a same komiksy mint  8)

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1863 dnia: Październik 19, 2016, 03:06:21 pm »
PS. Reklamacja w postaci e-maila poszła 2 dni temu do niePrzeczytane - póki co żadnego odzewu. Bida. 

napisz jeszcze raz, lub przedzwoń - prawdopodobnie zaginąłeś w skrzynce. bardzo nie lubię wspomnianej księgarni, ale nie mogę im zarzucić że celowo olewają takie zgłoszenia.

Offline mani78

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1864 dnia: Październik 19, 2016, 06:35:46 pm »
Tym razem zamówienie w fantastyczneświaty.pl 
Komiksy dobrze zapakowane, ale.. Po wyjęciu z folii jednego z komiksów Scream Comics okazało się, że w środku mam porwane strony. Oczywiście zawiniła drukarnia, ale zwróciłem się z zapytaniem do właściciela sklepu, u kogo mam to reklamować. Sklep natychmiast wysłał do mnie nowy egzemplarz komiksu, dodatkowo opłacił wysyłkę zwrotną (z paczkomatu). Ja jedynie musiałem zapakować komiks, wydrukować nadanie i umieścić paczkę w paczkomacie.


Ogromny plus za kontakt i podejście do klienta. Szczerze wszystkim polecam!

Offline arczi_ancymon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1865 dnia: Październik 19, 2016, 07:32:33 pm »
Ja składałem u nich ostatnio jedno bardzo duże zamówienie i wszystko przyszło w stanie igła. Przesyłka ekspresowa, paczka solidna.

Na chwilę obecną będę się starał kupować u nich, o ile ceny nie odstraszą.

Offline juras9

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1866 dnia: Październik 20, 2016, 03:01:40 pm »
fantastyczneswiaty.pl - Spore zamówienie wrzesień/październik. Duże pudło, komiksy zapakowane jak na wojnę, folie, bąbelki, kartony. Stan komiksów idealny. Kontakt ze sklepem bez zarzutu.


Właśnie stał się moim ulubionym sklepem! Oby jakość nie spadła z czasem.

Offline Murazor

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1867 dnia: Październik 21, 2016, 01:54:32 pm »
Wybiera się ktoś na dni otwarte do Multiversum?
Można uzyskać przelicznik 2.00 "przy jednorazowym zakupie tomów o wartości powyżej 599 PLN wg cen liczonych w bazowym przeliczniku". Można by się zrzucić żeby była jedna kwota - moje planowane zakupy ~350 zł
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2016, 03:26:29 pm wysłana przez Murazor »

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1868 dnia: Październik 21, 2016, 03:24:59 pm »
Wybiera się ktoś na dni otwarte do Multiversum?
Można uzyskać przelicznik 2.00 "przy jednorazowym zakupie tomów o wartości powyżej 599 PLN wg cen liczonych w bazowym przeliczniku". Można by się zrzucić żeby była jedna kwota - moje panowane zakupy ~350 zł

dokładam ~160, jeżeli ktoś by się wybierał.

Offline Damballa

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1869 dnia: Październik 21, 2016, 05:26:50 pm »
To ja dołożę 120-200 . Na jaką godzinę?  Ja się dostosuję.
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2016, 06:27:01 pm wysłana przez Damballa »

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1870 dnia: Październik 21, 2016, 06:51:45 pm »
Tylko mogę pozazdrościć. Ze dwa tytuły bym skubnął..
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1871 dnia: Październik 21, 2016, 07:15:02 pm »
To ja dołożę 120-200 . Na jaką godzinę?  Ja się dostosuję.

na żadną niestety. takie apele o zakupy przez proxy zostawiam od roku i nigdy nikt się nie odezwał, więc nie sądzę żeby tym razem miało być inaczej.

no chyba że jesteś z poznania.

Offline Damballa

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1872 dnia: Październik 21, 2016, 07:44:35 pm »
Jestem z Poznania. Dojechanie do Multiversum na konkretną godzinę, to nie problem. Mam dwa pewne tytuły i jeden potencjalny do kupienia i stworzenie wstępnego planu na następny raz. Jednakże przez zmianę przelicznika w porównaniu do zeszłego miesiąca chciałem już odpuścić jutrzejszą wizytę . Gdyby jednak się złożyć, to bardzo chętnie się u nich zjawię jutro. Można też się umówić i zapolować na trzecią osobę.
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2016, 07:49:11 pm wysłana przez Damballa »

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1873 dnia: Październik 23, 2016, 12:13:36 am »
gdyby ktoś jeszcze szukał, to kilka egzemplarzy zostało w (niespodzianka!) incalu:

http://www.incal.com.pl/swiat-na-dnie-ostatni-zwyciezca.html

można zlecić wysłanie do paczkomatu (10 zł) przez pole "komentarz do zamówienia".

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1874 dnia: Październik 23, 2016, 10:04:23 am »
Buk, Hodor i Dziczyzna

 

anything