trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586524 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mappy

Gdzie kupować komiksy?
« dnia: Wrzesień 17, 2015, 10:09:47 pm »
Zamawiałem Magię i miecz w Gildii. Czas oczekiwania dwa tygodnie.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2016, 12:56:37 pm wysłana przez graves »

Offline p3rshing

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2015, 07:12:38 am »
Ja ja chyba miałem jakieś szczęście bo była dostępnośc 3 tygodnie, w zeszłym tygodniu wszedłem i było 24h. Złozyłem zamówienie i otrzymałem. A teraz znów 3 tygodnie.

Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2015, 03:39:26 pm »
jedno szybkie: czy incal obsługuje jakieś payU albo paypal a jeżeli nie ile jest czasu na opłacenie zamówienia od jego złożenia?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline milos3

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 24, 2015, 03:16:06 pm »
czy Wy naprawde mieliście w paczkach od nieprzeczytane.pl jakieś bąbelki, albo albo cos co amortyzuje strefy zgniotu? Czy naprawde pomaga napisanie zdania, ze jest sie jakimś kolekcjonerem makulatury wartej 100, 200 czy tam 300 zł? czy to nie jest oczywiste?
nie patrzą jak na idiotę? Bo jesli tak, to chyba powinni tak z urzędu pakować a nie na wyłączną prośbę.
Ja dostałem po raz trzeci paczkę, gdzie jeno (t) gruby podocinany karton owinięty folią z Fedexu. Komiksy ok, ale krew mnie mało nie zalała, jak zobaczyłem, ze na miękkim Konkwistadorze leży reszta cięższych i mniejszych komiksów. Konwistador robił normalnie za podkładkę dla reszty. mogliby to jakoś inaczej pakować, jak są różne formaty zamawiane.
I jeszcze ten Fedex, oni chyba mają jakąś niezłą umowę z nimi, ze oni dostarczają im paczki jeszcze do paczkomatów. Mam wrażenie, że przez to wydłuża sie dodatkowo zamówienie o jeden dzien. Ale może jestem w błędzie.
to tyle żalu,,
najgorsze, że pewnie i tak, coś tam jeszcze kupię, bo tanio, f#ck...  :doubt:
peace

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 24, 2015, 05:58:35 pm »
Oni o tym dobrze wiedzą i majá to gdzieś, szczególnie że komiksy stanowią tylko część ich dochodu a książkowcy nie są tak przeczulenii na punkcie zabezpieczeń.

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 24, 2015, 06:34:04 pm »
Miałem ostatnio 2 paczki i też tylko w karton i cienką folię zapakowane. Nie było żadnych uszkodzeń, więc nie narzekam. Jak chcesz bąbelków, to zamawiaj na Gildi lub Arosie.

Offline blackwaterpark

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 24, 2015, 07:41:40 pm »
czy Wy naprawde mieliście w paczkach od nieprzeczytane.pl jakieś bąbelki, albo albo cos co amortyzuje strefy zgniotu?

Ja miałem od nich takie MEGA-BĄBLE (''bąbelki'' były wielkości dłoni)  :lol:
Ale w sumie nie ma co narzekać - widać muszą ciąć koszty, na czym się tylko da.

Offline kosmoski

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 24, 2015, 08:02:08 pm »
Pierwsze zakupy w nieprzeczytane.pl i jestem w szoku...

Naczytałem się, że słabo pakują, wszystko w środku lata, a u mnie paczka zbąbelkowana, w środku dodatkowy karton, co by Jeremiahy i inne komiksy w tym rozmiarze się nie potłukły i wszystko przyszło w idealnym stanie.

Albo mam szczęście, albo po prostu zadziałał komentarz z prośbą o dobre zapakowanie przesyłki.

Tak czy siak usługa wykonana perfekcyjnie.



Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 25, 2015, 07:17:00 am »
Komentarz raczej nie podziałał, miałeś zwyczajnie szczęście.

Offline p3rshing

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 25, 2015, 09:47:00 am »
Zamawiałem tam kilka razy i zawsze było ok. Wada to długi czas oczekiwania

Offline Mawer

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 25, 2015, 10:04:19 am »
Ja zamawiam w literackiej, i jestem mega zadowolony. Profesjonalne pakowanie i mega szybka realizacja zamówień. Ostatnio zrobiłem zamówienie 16 września, a 18tego przesyłka już czekała w paczkomacie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 25, 2015, 10:11:39 am »
Wada to długi czas oczekiwania

Niestety. Właśnie zamówiłem kilka tytułów na nieprzeczytane.pl, m.in Równonoce Pedrosy, ciekawe ile sobie poczekam, oby nie jak na wrześniowe nowości od Egmontu, ponad tydzień...


Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 25, 2015, 10:21:48 am »
A Multiversum znowu perfekcyjnie - poniedziałek zamówienie, wtorek przelew, środa wysyłka, czwartek pancerna paczka w rękach. Komiksy nienaruszone - a przelicznik wyszedł poniżej 2PLN=1$.  :cool: No, ale nie każdy lubi ramotki.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Shinue

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 25, 2015, 10:33:44 am »
@gabir2
Oczywiście, że komentarz "podziałał". Problem polega na tym, źe to jest tylko pierwszy etap. Drugim jest odpowiednio przychylna reakcja osoby pakującej.

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 25, 2015, 10:35:23 am »
Przesadzacie z tą długością dostawy w nieprzeczytane.pl. W sierpniu było wszystko ok. Oficjalna premiera była w środę, paczkę odebrałem w czwartek bez problemów. We wrześniu nastąpiła lawina zamówień podręczników i stąd pojawiły się obsuwy, kiedy czekałem już 5 dni od dnia premiery. Ale aż taka tragedia to też nie była. Zobaczymy jak szybko dostarczą towar w październiku, kiedy wyjdzie kolejny Marvel NOW.

A z kartonem i streczem trzeba się pogodzić, bo bąbelki kosztują. :smile:

 

anything