Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586344 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 30, 2015, 07:07:28 pm »
niestety z miesiaca na miesiac allegro dziadzieje :sad:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Shinue

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 30, 2015, 07:16:33 pm »
Nie miałbym nic przeciwko gdyby eBay wykupił Allegro...

Deg

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 30, 2015, 07:56:42 pm »
A swoją drogą. Czy oni tez nie skasowali już opcji RSS?
Z poziomu wyszukiwania faktycznie chyba już niedostępna, ale można jeszcze wygenerować rss tutaj.

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 30, 2015, 08:43:52 pm »
Dziękować!!
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 30, 2015, 10:15:00 pm »
Działa!  :cool:
U mnie nie działa. :/

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 30, 2015, 10:26:17 pm »
działa do dwóch słów, ale to może być kwestia przeglądarki (u mnie firefox w edycji waterfox). przy większej ilości silnik po wyszukiwaniu wypluwa na pasek zbyt długie linki, które są automatycznie skracane gdy się je chce zmodyfikować.  no i za każdym razem trzeba szukać danej frazy ze strony głównej.

zapewne stoi za tym jakieś wytłumaczenie w kodzie, ale ja wolę powyższy szamanizm.

edit: dobra, do kosza z powyższym. po prostu niektóre zwroty (chyba niezależnie od ilości słów) dają normalną ilość znaków w pasku przeglądarki (np "batman zabójczy żart"), a inne nie (np "oscar wilde powieść"). jak i dlaczego - nie mam pojęcia.
w każdym razie w pierwszym przypadku wspomniana metoda działa, w drugim nie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2015, 10:36:38 pm wysłana przez mgnesium »

Offline Nick Jackolson

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 01, 2015, 06:01:12 pm »
Hej! to i ja wrzucę swoje w grosze.
www.tfaw.com

Dziś doszła do mnie paczka z zakupów na gwałt (bo bałem się, że ktoś mnie wyprzedzi).

Kupiłem Captain America Omnibus vol. 1 Brubakera - kiedyś zaspałem i przeoczyłem, raz to na MV czy Atomie, później licystację na allegro. Potem stał się OOP i z automatu "białym krukiem" więc i cena wywindowała do 100$ +  Udało się ! na tfaw.com z wysyłką do PL wyniósł mnie 170zł - różowo niestety nie było bo kupiłem go z działu Nick & Dent - lekkie uszkodzenie i tu jest loteria bo czasami można tam trafić na praktycznie mint (bo nie ma folii ochronnej) albo w stanie zdecydowanie satysfakcjonującym - albo na nieźle przekopany egzemplarz, od którego nasz rodzimy "cyrkowiec" może brać lekcję.

Niestety w tym wypadku wyszło 70% na + :smile: Uszkodzony jest DJ (pofalowany i odstaje od komiksu). Sam HC nie ma jakichś wielkich uszkodzeń więc na + :













Zasmucił nie jednak fakt, że zapakowali komiks w zwykłą folię wysyłkową i tak puścili... żadnego dodatkowego zabezpieczenia, nic... To tak jak włożyć komiks w torebkę foliową i gotowe. Wydaje mi się, że wszyli z założenia, że skoro wysyłają już uszkodzony - ja się na to godzę a polityka sklepu jest taka, że nie wyślą ci zdjęcia przed zakupem, to ewentualne uszkodzenia podczas wysyłki to nie ich problem. Na szczęście rogi są całe ! - dodam, że wysyłka 8$

Uczucia mam mieszane bo w sumie ładnie mi się trafiło :smile: sam  komiks jest w stanie db+ a na okladkę już mam pomysł:

1. Zrobię dodruk w firmie w mieście tego : http://marvel.com/images/gallery/story/1757/images_from_captain_america_by_ed_brubaker_omnibus_returns_with_new_cover#0-114199

2. Przedrukuję już tą i może uda mi się jakoś wyjść na coś podobnego.

Nie mam zamiaru go sprzedawać w przyszłości więc z czystym sumieniem skłaniam się ku pkt 1 i będę miał "niby" ładny variant cover na półce :biggrin:

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 01, 2015, 06:05:14 pm »
Korzystając z okazji powtórzę się: ktoś powinien u nas wydać Captain America, tak jak Sideca wzięła się za DD Bendisa i Brubakera!  :-X

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 01, 2015, 06:23:13 pm »
Zasmucił nie jednak fakt, że zapakowali komiks w zwykłą folię wysyłkową i tak puścili... żadnego dodatkowego zabezpieczenia, nic...
To dziwne. Brałem od nich ostatnio Fear Agent Library Edition i pakowanie było z chrupkami styropianowymi jak zawsze.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Nick Jackolson

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 01, 2015, 06:28:27 pm »
To dziwne. Brałem od nich ostatnio Fear Agent Library Edition i pakowanie było z chrupkami styropianowymi jak zawsze.

I ja też liczyłem na chrupki! zawsze tak wysyłali, nie mogłem uwierzyć, że to paczka od nich... a ile płaciłeś za wysyłkę? bo ja 8$

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 01, 2015, 08:49:23 pm »
13,56$, ale nie był to tylko Fear Agent..
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline laf

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 02, 2015, 07:00:44 am »



Jakież to piękne.

Korzystając z okazji powtórzę się: ktoś powinien u nas wydać Captain America, tak jak Sideca wzięła się za DD Bendisa i Brubakera!  :mad:
Tak, tak, tak

Offline badday

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 02, 2015, 12:25:55 pm »
Wybieram sie w tym roku do Mediolanu i Florencji. Czy ktos z Was zna moze dobre sklepy komiksowe w tych miastach?

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 02, 2015, 12:37:48 pm »
Ale w nich wszystko po włosku (mam doświadczenie tylko ze sklepami w Neapolu)...

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 02, 2015, 01:18:51 pm »
Wybieram sie w tym roku do Mediolanu i Florencji. Czy ktos z Was zna moze dobre sklepy komiksowe w tych miastach?


W Mediolanie to na bank La Borsa Del Fumetto i Supergulp.
perły przed wieprze

 

anything