Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586258 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wonaps

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3825 dnia: Styczeń 23, 2019, 05:15:43 pm »
Jakby ktoś miał sposobność trafić na warszawską ulicę Tamka (a konkretnie pod numer 45 b) to warto wstąpić do tamtejszego antykwariatu:
 
http://www.antykwariat-tamka.pl/


Oprócz książek i winyli spory wybór komiksów - w tym m.in. kolekcji Hachette i Eaglemoss, oferty Egmontu etc. Ceny zachęcające.
Dzięki. Nie znałem i zaszedłem;) Kupiłem Transmetropolitan TOM 2 nówkę sztukę za połowę ceny;) Rzuciły się w oczy również oba tomy Conana od Egmontu;) Książek też duży wybór więc będe chodził regularnie;)

mkolek81

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3826 dnia: Styczeń 23, 2019, 05:58:10 pm »
Idziesz aby kupić sobie Conana do Empiku  :sad:

Offline Gazza

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3827 dnia: Styczeń 24, 2019, 07:47:41 am »
W "moim" empiku niektóre egzemplarze miały identyczne uszkodzenia. Pierwszy raz coś takiego się pojawiło. Zatem wnioskuję, że to może nie być wina nożownika z empik tylko błąd w pakowaniu...

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3828 dnia: Styczeń 24, 2019, 08:18:22 am »
To jest wina taśmy spinającej kilka egzemplarzy w 'paczkę'.

Offline Alfman

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3829 dnia: Styczeń 24, 2019, 08:56:56 am »
W "moim" empiku wszystkie (Conany) zawsze są bez uszkodzeń. Aż dziwne  :lol:

Offline Gazza

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3830 dnia: Styczeń 24, 2019, 09:33:53 am »
To jest wina taśmy spinającej kilka egzemplarzy w 'paczkę'.
Pewnie tak, aczkolwiek dotychczas widywałem w najgorszym przypadku odciśnięty ślad po taśmie, a nie rozdarcie. Ciekawe natomiast jest to, że pojawiło się to jednocześnie w różnych "salonach".

W "moim" empiku wszystkie (Conany) zawsze są bez uszkodzeń. Aż dziwne  :lol:
A co w tym dziwnego? Najwyraźniej obsługa jest staranna w "Twoim" empiku niż w niektórych innych. To rozdarcie, które widać na zdjęciu, które wrzucił @mkolek81 to nowość ;) (dotychczas zdarzały się ubicia narożników, odciski taśmy spinającej, albo nacięcia nożownika z obsługi sklepu)

mkolek81

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3831 dnia: Styczeń 24, 2019, 09:34:12 am »
Pierwszy raz były, aż tak uszkodzone. Wcześniej zdarzały się na okładkach ślady po wspomnianej taśmie spinającej, ale bez wyrwań w okładce.

Offline sum41

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3832 dnia: Styczeń 24, 2019, 04:39:03 pm »
Pierwszy raz były, aż tak uszkodzone. Wcześniej zdarzały się na okładkach ślady po wspomnianej taśmie spinającej, ale bez wyrwań w okładce.
trzeba było sie targować o niższą cenę :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline arczi_ancymon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3833 dnia: Styczeń 24, 2019, 04:52:25 pm »
W Empiku? Śmiechłem.

Offline LordDisneyland

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3834 dnia: Styczeń 24, 2019, 09:24:03 pm »
Odebrałem w Empiku Essential Hulk vol3 i Scarlet Traces Vol1 - komiksy były opakowane tylko w kopertę bąbelkową, także zmartwiałem... Nie ma jakichś uszkodzeń, które by mi przeszkadzały, ale na pewno zakupy komiksów anglojęzycznych na ich stronie to będzie loteria.

Offline Leyek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3835 dnia: Styczeń 24, 2019, 10:06:10 pm »
Odebrałem w Empiku Essential Hulk vol3 i Scarlet Traces Vol1 - komiksy były opakowane tylko w kopertę bąbelkową, także zmartwiałem... Nie ma jakichś uszkodzeń, które by mi przeszkadzały, ale na pewno zakupy komiksów anglojęzycznych na ich stronie to będzie loteria.


90% zakupów teraz tak w Empiku pakują. Wygląda to średnio, ale ich kartoniki wcześniejsze dużo lepsze nie były. Przy różnych formatach, mniejsze pozycje latały po całym kartonie.
Na szczęście z reklamacjami raczej nie ma problemu. A jak jest ktoś rozsądny i pomocny z obsługi to i są w stanie wymienić od razu na miejscu na egzemplarz ze sklepu (choć w przypadku anglojęzycznych będzie to pewnie niemożliwe).

Offline LordDisneyland

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3836 dnia: Styczeń 24, 2019, 10:17:54 pm »
Raczej tak, tego Hulka to brałem jako ostatniego- co nie dziwi, bo  essentiale przestał Marvel wydawać chyba już z 5 lat temu.

Najciekawsze jest, ze jak w grudniu kupiłem u nich .....buty :) , to oprócz solidnego opakowania producenta był jeszcze ichni , olbrzymi, pancerny karton i 2 rodzaje folii bąbelkowej , akurat w tem przypadku było to raczej zbędne. Przyznam, że trochę to dzisiejsze opakowanie ostudziło mój zapał do zakupów.

Offline Bartek Gawron

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3837 dnia: Styczeń 24, 2019, 11:03:07 pm »
Też dzisiaj odebrałem w empiku (juniorze) 3 książki (tak nawiasem - niezła przecena na Ellroya od Sonii) i były w kartonie. Co więcej, widziałem inne piętrzące się kartony do odbioru. Może to zatem kwestia magazynu, z którego dane rzeczy dostarczają.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline -gościu-

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3838 dnia: Styczeń 25, 2019, 05:20:26 am »
(tak nawiasem - niezła przecena na Ellroya od Sonii)
O cholera, nie kuś  :sad: Mam poprzednie wydania z C&T, ale tam okładki były fatalne (jak zawsze C&T)...

Offline Gazza

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3839 dnia: Styczeń 25, 2019, 07:19:46 am »
Odebrałem w Empiku Essential Hulk vol3 (...)
A później Egmont sałaty nie wydaje bo niepopularna postać u nas..... ;)

 

anything