Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586390 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3765 dnia: Grudzień 11, 2018, 10:34:46 pm »
Na Multiversum znowu zmienił się zapewniany stan produktu, teraz jest "nowy z defektami - stan dobry"  :biggrin:

Offline Dembol_

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3766 dnia: Grudzień 12, 2018, 09:31:49 am »
Napisałby po prostu, że produkt jest nowy, ale może mieć drobne ślady magazynowania i transportu.

Offline xanar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3767 dnia: Grudzień 12, 2018, 10:17:45 am »
Może napisze, ostatnio z raz na miesiąc zmienia ten opis.  :biggrin:


Dotarła do mnie paczka z cheap-comics.com, faktycznie bardzo dobre pakowanie  :!:

Offline Rudiok

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3768 dnia: Grudzień 12, 2018, 03:38:39 pm »
Co sie stało, że nie można nigdzie dostać WKKM? Przegapiłem Tom 157 i patrzę, że wszędzie albo niedostępny albo nigdzie w ogóle go nie było do kupienia.

Offline Voitas

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3769 dnia: Grudzień 12, 2018, 03:39:45 pm »
Widziałem w Gliwicach dostępny w Empikach. Co prawda po 1 sztuce, ale były, jeszcze w zeszły weekend.

Offline pitt

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3770 dnia: Grudzień 12, 2018, 03:48:22 pm »
Też miałem ten problem. W okolicy nawet nie sprawdzam, bo już dawno kolekcja się nie pojawia. Zamówiłem w Hachette (Biura Obsługi Klienta tel. (22) 48 75 333), niby ma przyjść w 2 tygodnie, płatne przy odbiorze plus koszt wysyłki 10 złotych.

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3771 dnia: Grudzień 12, 2018, 08:34:28 pm »
No i kolejna podwyżka na MVM. Z cenami preorderów już zbliżył się do Atoma. Mimo wszystko jednak jest taniej... Szkoda, że Atom nie jest w stanie dać większego upustu na pre-ordery. Spora przyjemność kupować u nich zeszytówki (można dokładać do zamówień bez dopłaty itd.), ubolewam, że jak dla mnie, zbiorczych się nie opłaca.

Offline gobender

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3772 dnia: Grudzień 12, 2018, 08:58:02 pm »
Sprawdzajcie ceny, bo często zdarza się, że w Atomie jest taniej.

Offline xanar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3773 dnia: Grudzień 12, 2018, 09:30:56 pm »
No i kolejna podwyżka na MVM. Z cenami preorderów już zbliżył się do Atoma. Mimo wszystko jednak jest taniej... Szkoda, że Atom nie jest w stanie dać większego upustu na pre-ordery. Spora przyjemność kupować u nich zeszytówki (można dokładać do zamówień bez dopłaty itd.), ubolewam, że jak dla mnie, zbiorczych się nie opłaca.


Kwestia zbliżających się Świąt.

Offline gobender

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3774 dnia: Grudzień 13, 2018, 11:53:59 am »
DO USUNIĘCIA
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2018, 04:52:58 pm wysłana przez gobender »

Offline xanar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3775 dnia: Grudzień 14, 2018, 11:47:46 am »
Kupował ktoś na azylkomiksu.pl wysyłkowo omnibusy, bardzo poniszczone są ? Nie wiem czy dobrze rozumiem, mam złożyć zamówienie, w uwagach napisać np. żeby mi zdjęcia wysłali "zniszczeń", wpłacić kasę, później przyślą mi te foty i jak stwierdzę, że mi się nie podobają takie egzemplarze to mi kasę oddadzą ? Strasznie to pokomplikowane.



Offline Pawelek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3776 dnia: Grudzień 14, 2018, 12:16:17 pm »
Chyba mniej więcej tak to wygląda. Ja dostałem zdjęcie z wadą (lekko maźnięty grzbiet długopisem) i za około godzinę telefon czy widziałem i czy to mi przeszkadza. Dziś będę odbierał paczkę z kiosku to zobaczę jak stan. Jak na razie spoko, podoba mi się podejście do klienta. Złożyłem kolejne zamówienie bo ceny przystępne a fajne wydania, których u nas nie ma można nabyć. Fakt, że cały proces trochę niewygodny ale chyba nie na tyle, żeby przez niego nie przebrnąć.
W uwagach chyba bardziej opisujesz czego oczekujesz od egzemplarzy - czy mogą być z podartą obwolutą albo obitymi rogami itp.

Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3777 dnia: Grudzień 14, 2018, 12:38:45 pm »
ja dostałem zenith v4 ze zle zrobionym grzbietem - na zdjeciu wygladalo znosnie, wiec zaakceptowalem, ale po otrzymaniu porazka.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline xanar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3778 dnia: Grudzień 14, 2018, 01:15:05 pm »
Będzie to odsyłał ? Właśnie o to mi chodzi, że zdjęcie też trzeba umieć zrobić, które oddaje rzeczywistość. Ja to chyba jestem za stary na takie zabawy.

Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3779 dnia: Grudzień 14, 2018, 03:41:43 pm »
nie będę odsyłał. zamówiłem z 10 komiksów, jeden był trzepniety. dopytywali mnie mailowo czy na pewno i się zgodziłem.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

 

anything