Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586286 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szuwarek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3705 dnia: Listopad 17, 2018, 10:33:00 pm »
W takich dobrych książkach to jest dopiero tragedia bo trzeba ściągnąć z ich strony i wydrukować sobie formularz reklamacji/zwrotu, wypełnić go całą masą danych i odesłać na własny koszt reklamowane pozycje pocztą (innych sposobów przesyłki nie przyjmują).
Reklamowałem w Dobrych Książkach w tym tygodniu. Wysłałem maila. Nie wysłałem nawet zdjęć uszkodzonych pozycji. Poprosiłem o przysłanie kuriera po odbiór uszkodzonych i przesłanie dobrych i o poinformowanie którego dnia się pojawi. Następnego dnia pani przesłała mi odpowiedź, że oczywiście przysyłają i że kurier pojawi się następnego dnia. Reklamacja załatwiona wzorowo.

To i ja dodam trochę o pakowaniu.Przychylam się do zdania co do Literackiej. Nie było i nie ma podobnej księgarni.
A tu mam uwagi. Co prawda dopóki działali było ok, ale zdarzyło mi się złożyć u nich zamówienie w momencie, kiedy już mieli problemy (a ja o tym nie wiedziałem) i wkrótce upadli. 3 pozycje miałem do reklamacji. Chciałem je wymienić na nowe, a po ogłoszeniu zamknięcia interesu oddać i dostać z powrotem pieniądze (ok. 200 zł). Do tej pory mam te komiksy, co jakiś czas próbuję wysyłać maila, dzwonić, ale zero odzewu. Kontakt się urwał. Od praktycznie roku. Zastanawiam się nad drastyczniejszymi krokami.

Offline Jaxx

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3706 dnia: Listopad 17, 2018, 10:49:18 pm »
Dokładnie dwa przypadki na tym forum. I dwa Jaxxa.
To jeszcze może dodam od siebie, że paczka w zeszłym miesiącu  była zapakowana pancernie, tak jak to opisuje Amer. Może istotnie mam pecha - ale właśnie dlatego napisałem, że z pakowaniem zrobiła się loteria. FŚ był fajnym sklepem, ale po przejściu pod inne skrzydła to już po prostu nie jest ten sam sklep.

Offline sum41

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3707 dnia: Listopad 18, 2018, 09:35:11 am »
Do kiedy na Bonito dziala kod dyktando bo czekam na nowosci Egmontu?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline sum41

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3708 dnia: Listopad 18, 2018, 09:45:13 am »
My tu a ryskach na okładce - zobaczcie to ! ! ! :shock:
https://www.facebook.com/DotyczyKazdego/videos/2241058786175672/
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3709 dnia: Listopad 18, 2018, 10:17:33 am »
Do kiedy na Bonito dziala kod dyktando bo czekam na nowosci Egmontu?
Do końca roku z tego co pamiętam. Ale bonito w tym miesiącu do 23.11. Mucha dopiero od 23.11 (w tym niektórych pozycji brakuje), a część Egmontu dopiero od 28.11 więc lipa  :doubt:

Offline sum41

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3710 dnia: Listopad 18, 2018, 10:24:00 am »
Jeśli wiec do końca roku to czemu lipa, da się zamówić z rabatem 35% = te 5%  :smile:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3711 dnia: Listopad 18, 2018, 10:37:48 am »
No ale pytanie czy promocja -35%, która kończy się 23.11 się jeszcze pojawi w tym roku na Bonito... Zazwyczaj pojawia się następnie na Arosie, i dopiero za około 3-4 tygodnie na bonito z powrotem od czasu rozpoczęcia na Arosie. Do końca roku jest już trochę mało czasu. Więc pozycje z 28.11 od Egmontu oraz Mucha, która ma braki mogą już się nie załapać (może teraz choć część osób, choć w ułamku zrozumie skąd moje ciśnięcie na dostępność pozycji Muchy w bonito). Zostało 5 dni...

Offline OokamiG

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3712 dnia: Listopad 18, 2018, 11:41:56 am »
Myślę, żę jest spora szansa i promocja będzie w okresie świątecznym, w końcu ludzie robią zakupy na prezenty, a większe rabaty skuszą ludzi do robienia zakupów książkowych w Bonito.

Offline robbirob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3713 dnia: Listopad 18, 2018, 11:54:12 am »
My tu a ryskach na okładce - zobaczcie to ! ! ! :shock:
https://www.facebook.com/DotyczyKazdego/videos/2241058786175672/
Szok. Te paczki z dołu tej góry to na marzec chyba dotrą.

Offline pioma10

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3714 dnia: Listopad 18, 2018, 12:28:21 pm »
No ale pytanie czy promocja -35%, która kończy się 23.11 się jeszcze pojawi w tym roku na Bonito...
Obecna promocja na Bonito to już ostatnia w tym roku.

Offline mani78

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3715 dnia: Listopad 18, 2018, 01:14:09 pm »
Obecna promocja na Bonito to już ostatnia w tym roku.


A skąd taka informacja?

Offline bowie

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3716 dnia: Listopad 18, 2018, 02:10:57 pm »
Żadnego black Friday w bonito nie będzie? Cały czas liczyłem, że w najbliższy weekend będzie nawet taniej niż obecne -35%

Offline OokamiG

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3717 dnia: Listopad 18, 2018, 02:31:42 pm »
Ten kto może, kupuje za 40 % :D.

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3718 dnia: Listopad 18, 2018, 02:42:37 pm »
Obecna promocja na Bonito to już ostatnia w tym roku.
Mhm tak jak myślałem. Czyli mamy 5 dni na zamówienie z dużymi rabatami, a później już tylko gorzej. Oby uzupełnili stany do tego czasu.

Offline pioma10

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3719 dnia: Listopad 18, 2018, 03:13:03 pm »

A skąd taka informacja?
Od pracownika w Punkcie Odbioru.