trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586302 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nazareth

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3240 dnia: Czerwiec 03, 2018, 06:26:20 pm »
Mnie granatową dali  :cool:
Ja dostałem z kolei brązową :)

Offline donTomaszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3241 dnia: Czerwiec 03, 2018, 08:47:27 pm »
Dzieki Wilk, bylem, zobaczylem, ale oprocz Egmontowych kalesonow slabo strasznie. Tak czy inaczej, doceniam.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline tysonek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3242 dnia: Czerwiec 05, 2018, 08:41:31 am »
Jako fan vertigo naprawdę chciałem mieć ten fajny katalog na półce, wczoraj nie mogłem zrealizować płatności dziś katalog oczywiście już zniknął, jedyne co chcę powiedzieć: F#$K YOU egmont.

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3243 dnia: Czerwiec 05, 2018, 08:51:27 am »
Fan Vertigo kupuje wszystkie komiksy Vertigo (katalog w takim przypadku jest niepotrzebny) a nie złorzeczy na wydawcę który wydaje Vertigo.

Offline xanar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3244 dnia: Czerwiec 05, 2018, 09:36:28 am »
Jako fan vertigo naprawdę chciałem mieć ten fajny katalog na półce, wczoraj nie mogłem zrealizować płatności dziś katalog oczywiście już zniknął, jedyne co chcę powiedzieć: F#$K YOU egmont.


Co się rzucasz, było info, że do wyczerpania zapasów, za pobraniem trzeba było wziąć jak ci się bank zepsuł, czy coś.

Offline Namir

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3245 dnia: Czerwiec 05, 2018, 10:35:40 am »
Szkoda, że dopiero dzisiaj zobaczyłem informację o dodawanym katalogu Vertigo, bo też chciałbym go mieć na półce (pomimo tego, że nie posiadam tylko 2-3 pozycji, których pierwsze zeszyty są w katalogu). No cóż, może następnym razem.

Offline tysonek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3246 dnia: Czerwiec 05, 2018, 06:05:34 pm »
Fan Vertigo kupuje wszystkie komiksy Vertigo (katalog w takim przypadku jest niepotrzebny) a nie złorzeczy na wydawcę który wydaje Vertigo.
większość mam na półkach, natomiast taki katalog jest świetną pozycją w kolekcji mimo wszystko

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3247 dnia: Czerwiec 05, 2018, 06:24:51 pm »
Dość egoistyczne podejście mimo wszystko. Katalog miał przede wszystkim służyć ludziom niezaznajomionych z katalogiem Vertigo by poznali ofertę i stali się fanami pewnych serii. A to oznaczałoby lepszy popyt na wydawnictwo w Polsce. A jeśli cały nakład ma zniknąć wśród fanów-zbieraczy to po co drukować coś dla sztuki?

Offline donTomaszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3248 dnia: Czerwiec 05, 2018, 06:35:08 pm »
I tak nic nie przebije pewnego łba, ktory probowal ten zbiorek opchnac na jednej z facebookowych grup sprzedazowych za 100pln, nastepnego dnia kiedy zaczeto to oficjalnie rozdawac.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3249 dnia: Czerwiec 05, 2018, 06:36:48 pm »
Pewnego łba przebije inny łeb, który to kupi :wink:

Offline xanar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3250 dnia: Czerwiec 05, 2018, 06:39:19 pm »
na popularny portalu aukcyjnym można nabyć po 60,00 lub 80,00  :biggrin:

Offline Namir

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3251 dnia: Czerwiec 05, 2018, 07:11:58 pm »
Dość egoistyczne podejście mimo wszystko. Katalog miał przede wszystkim służyć ludziom niezaznajomionych z katalogiem Vertigo by poznali ofertę i stali się fanami pewnych serii. A to oznaczałoby lepszy popyt na wydawnictwo w Polsce. A jeśli cały nakład ma zniknąć wśród fanów-zbieraczy to po co drukować coś dla sztuki?

Ja głównie temu bym chciał mieć ten katalog, że przy wkręcaniu znajomych w komiksy mógłbym im wypożyczyć tylko jego, a oni by sobie sami wybrali, co pasuje ich gustom. ;) W tej chwili muszę się opierać na moich sugestiach.

Offline tysonek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3252 dnia: Czerwiec 06, 2018, 07:51:34 am »
Dość egoistyczne podejście mimo wszystko. Katalog miał przede wszystkim służyć ludziom niezaznajomionych z katalogiem Vertigo by poznali ofertę i stali się fanami pewnych serii. A to oznaczałoby lepszy popyt na wydawnictwo w Polsce. A jeśli cały nakład ma zniknąć wśród fanów-zbieraczy to po co drukować coś dla sztuki?
oczywiście, mając coś takiego na półce mogę pożyczyć osobie która chce się zaznajomić z tematem komiksów i mi powie co jej się podoba wtedy jestem w stanie konkretne pozycje je ze swojej biblioteczki wybrać, to chyba bardzo proste

mkolek81

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3253 dnia: Czerwiec 13, 2018, 04:05:40 pm »
Vertigo tylko na stronie https://egmont.pl
Powiem tak, po tym jak dziś odebrałem paczkę to całkowicie mnie sklep zniechęcił do kupowania u was po mimo tak fajnej promocji. Nie dość, że komiks który zamówiłem przyszedł z obitym rogiem, to Vertigo które miało być prezentem dla innej osoby przyszło z pogiętą okładką z przodu (i jak tu dać tak uszkodzony prezent).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2018, 11:31:29 am wysłana przez mkolek81 »

Offline hopsasa

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3254 dnia: Czerwiec 14, 2018, 10:10:07 am »
Ja jestem po dwóch zamówieniach i gdyby nie gratisy byłbym niezadowolony. Na 3 komiksy dwa były uszkodzone, reklamacja w trakcie realizacji, z dwóch Vertigo jeden z zagiętymi rogiem, to jeszcze do przeżycia. Dodatkowo zamawiałem gry karciane wiec ogólnie zakupu nie żałuje, ale tylko ciekawe gratisy przekonają mnie do kolejnego zakupu. Na pewno sklep co wiadomo nie dla komiksiarzy, chyba ze kupuje się końcówkę nakładu albo przy okazji zakupu innych produktów Egmontu.


 

anything