Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586532 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kowal1990

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2895 dnia: Listopad 08, 2017, 02:30:34 pm »
Garf, właśnie coś widziałem, że kiosk ruchu jest teraz on line. Mówisz,że ta przesyłka paczka w ruchu, to przy zakupach na ich stronie tylko złotówkę?

Offline Garf

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2896 dnia: Listopad 08, 2017, 04:42:00 pm »
Garf, właśnie coś widziałem, że kiosk ruchu jest teraz on line. Mówisz,że ta przesyłka paczka w ruchu, to przy zakupach na ich stronie tylko złotówkę?

Tak: https://kiosk.ruch.com.pl/dostawa

Ale nad stroną to muszą jeszcze popracować, bo wyszukiwarkę mają do luftu. Wpisałem "Star Wars Komiks" i pierwszy "Star Wars Komiks" pojawił się na drugiej stronie wyników :)
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

szulig

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2897 dnia: Listopad 14, 2017, 01:54:43 pm »

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2898 dnia: Listopad 14, 2017, 02:29:48 pm »
Natknąłem się już sporo razy na podobne rankingi, chodź nie tak szczegółowe na różnych blogach "czytaczy". Niestety nie uwzględniają one żadnych rabatów, promocji oraz programów lojalnościowych. Ot zwykłe porównania przez Ceneo.
Ja siedząc w temacie już ponad 5 lat(w sumie niedużo) mam swoje księgarnie gdzie się zaopatruję. Nowością są dla mnie zakupy w Merlinie ale to wiadomo.
Prym wiedzie Bonito z racji ponad 41% rabatu. Najtaniej Mucha, Ongrys Kolekcjonerski i NSC(coś dzisiaj spadł rabat).
Taurus i Scream kupuję w Mestro lub Dobreksiążki.
Studio Lain i inna nisza na Gildii.

Offline [robak]

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2899 dnia: Listopad 21, 2017, 11:43:26 am »
Zauważyłem ostatnio nową księgarnię internetową: livro.pl - ktoś wie coś więcej, zamawiał? Jak pakowanie?

Offline juras9

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2900 dnia: Listopad 21, 2017, 04:25:25 pm »

Niestety chodnikliteracki zawiódł, fajną mieli promocje, ale zamiast zyskać klienta to wysłali książki latające luzem w kartonie przez co 3 na 4 pozycje mają nieznacznie poobijane rogi. Nie na tyle aby reklamować, ale to pewnie loteria przy tym pakowaniu.


Dzień wcześniej odebrałem pancerną paczkę z fantastyczneswiaty, nawet włoska na książkach nie było, duży pozytyw (jak zwykle).

Offline arczi_ancymon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2901 dnia: Listopad 21, 2017, 04:27:41 pm »
Ten sklep to totalna amatorka w temacie pakowania - było już na forum o tym.

Offline juras9

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2902 dnia: Listopad 21, 2017, 04:43:56 pm »
Żeby było śmieszniej chyba sam o tym też pisałem. Muszę sobie zrobić jakąś listę aby pamiętać na przyszłość takie rzeczy, ledwo ogarniam odhaczanie pozycji kupionych/do kupienia i polowanie na promocje :)...

Offline juras9

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2903 dnia: Listopad 27, 2017, 03:25:48 pm »

Ode mnie duży plus dla sklepu gildii za bardzo dobry kontakt. Doznałem pozytywnego szoku po ostatnich doświadczeniach z inbookami, ravelami i merlinami. Trzy zamówienia połączone w jedno (z jedną wysyłką) złożone bez problemu. W jednym z tych zamówień było kilka koziorożców wraz z żółwiami kupione parę tygodni temu (wysyłka opóźniona z wiadomego względu). Od tego czasu cena koziorożców znacznie zmalała. Bez problemu udało się obniżyć cenę na aktualną i otrzymać zwrot tej różnicy :].


Offline akcent

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2904 dnia: Listopad 27, 2017, 03:57:39 pm »
Szukam Batman: Ziemia Jeden tom 2. Czy wie ktoś czy znajdę taniej niż na livro.pl ?


Offline pokia

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2906 dnia: Listopad 29, 2017, 08:29:55 pm »
Co się dzieje z ostatnimi premierami?
Czekam na Mysią Straż, Legendę Białego Lamy i El Topo. W szerszej dystrybucji ze świeczką szukać tych tytułów. Liczę na to, że to tylko poślizg.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2907 dnia: Listopad 29, 2017, 08:30:37 pm »
Aliens też nie ma nigdzie.

Offline roble

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2908 dnia: Listopad 29, 2017, 10:32:45 pm »
polecam fś.. i dobra cene maja..

Offline Modzel

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2909 dnia: Listopad 30, 2017, 08:35:31 am »
Również polecam FŚ. Ostatnio zamawiam tylko z tego sklepu i jestem mega zadowolony.
Czasami warto trochę dopłacić i nie irytować się, gdy komiksy dotrą całe poobijane.
Pakowanie jest pancerne: folia, karton, gazety i ... znowu karton(ta dodatkowa strefa buforowa w przypadku paczek jest bardzo dobrym pomysłem).
Wymiana obitych sztuk(1 na 100 komiksów) przebiega szybko i bezboleśnie.
W sytuacji, gdy komiks jest opóźniony lub pojawiły się inne wątpliwości, osoba ze sklepu kontaktuje się z nami telefonicznie i wyjaśnia całą sytuację.
Na maile odpowiadają również bardzo szybko.

 

anything