Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 594469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline juras9

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2805 dnia: Wrzesień 29, 2017, 07:51:50 am »
Zrobiłeś 150 zamówień na Merlinie?  :roll: Wszystko to komiksy czy coś jeszcze?

Mój licznik na razie zatrzymał się na 11 (w tym 1 książka i 2 filmy), ale dzisiaj składam parę kolejnych. Również potwierdzam, że nie miałem żadnych problemów z przesyłką. I jeszcze taki mały drobiazg na plus - dzięki specjalnej taśmie bardzo fajnie otwiera się te kartony.


Dzisiaj jeszcze 60 odbiorę i na razie koniec ;P. W sumie z 200. Większość komiks, sporo książek.

Offline badday

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2806 dnia: Październik 06, 2017, 03:26:00 pm »
Pakowanie w bonito od jakiegoś czasu jest fatalne. Ostatnia paczka ewidentnie musiała upaść i rogi grzbietu twardookładkowych wydań A4 nie miały szans... Pozytyw taki, że opisałem całą sytuację i wysłałem łącznie ze zdjęciem uszkodzeń do BOK z prośbą o odbiór nowych komiksów w jednym z krakowskich punktów odbioru. Pani z BOK przeprosiła, kazała czekać na smsa, że komiksy są już gotowe do odbioru.  Po 3-4 dniach sms przyszedł i zaniosłem tam zniszczone komiksy, a odebrałem nowe.
Naczytałem się tu, że długo rozpatrują reklamację i trzeba odsyłać komiksy. Na szczęście można też to załatwić w opisany powyżej sposób.

Offline Funny

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2807 dnia: Październik 06, 2017, 06:51:18 pm »
Powiedzcie mi proszę, czemu zamawiajcie tyle rzeczy pakowanych po 1 , jakaś specjalna promocja??? O co kaman??

Offline Bobo

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2808 dnia: Październik 06, 2017, 06:57:46 pm »
Merlin.pl na promocję -10 zł od zamówienia plus dodatkowo gratis wysyłka do ruchu od 24,99.
Więc jak kupisz jeden komiks za 25 zł to płacisz 15 zł z darmową wysyłką :)
Jeżeli byś kupił 2 komiksy za 25 zł w jednej przesyłce to płacisz 50 zł minus 10 zł = 40 zł, więc wychodzi jeden komiks za 20 zł.
Także sam widzisz, że bardziej opłaca się zamówić dwie paczki po jednym komiksie, niż jedną z dwoma :)

Offline Funny

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2809 dnia: Październik 06, 2017, 07:15:07 pm »
Merlin.pl na promocję -10 zł od zamówienia plus dodatkowo gratis wysyłka do ruchu od 24,99.
Więc jak kupisz jeden komiks za 25 zł to płacisz 15 zł z darmową wysyłką :smile:
Jeżeli byś kupił 2 komiksy za 25 zł w jednej przesyłce to płacisz 50 zł minus 10 zł = 40 zł, więc wychodzi jeden komiks za 20 zł.
Także sam widzisz, że bardziej opłaca się zamówić dwie paczki po jednym komiksie, niż jedną z dwoma :smile:
Czy trzeba na to jakiś specjalny kod, czy po prostu rabat jest doliczany z automatu?

Offline Bobo

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2810 dnia: Październik 06, 2017, 07:19:29 pm »
Czy trzeba na to jakiś specjalny kod, czy po prostu rabat jest doliczany z automatu?
Płatność Masterpassem
https://merlin.pl/text/masterpass/


W wątku o wyprzedażach masz o tym sporo postów.

Offline Funny

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2811 dnia: Październik 06, 2017, 07:21:28 pm »
Ok dzięki, ale opłacalne tylko przy troszkę tańszych rzeczach :)
Fajna promocja.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2812 dnia: Październik 06, 2017, 07:24:33 pm »
Fajna? Rewelacyjna :smile:

Offline sum41

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2813 dnia: Październik 06, 2017, 08:07:49 pm »
Płatność Masterpassem
https://merlin.pl/text/masterpass/


W wątku o wyprzedażach masz o tym sporo postów.


Czyli to jeszcze coś  innego  niż  ta promocja -10zł ?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline ArcticMonkey

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2814 dnia: Październik 06, 2017, 11:23:29 pm »
Dzisiaj jeszcze 60 odbiorę i na razie koniec ;P. W sumie z 200. Większość komiks, sporo książek.
60 zamówień jednocześnie i w każdym tylko 1 komiks lub książka? Chciałbym zobaczyć minę osoby z kiosku jak poszedłeś po odbiór :smile:

Skoro wszyscy tak zamawiają to weźcie też coś dla mnie :wink:
"Whatever people say I am, that’s what I’m not."

Offline Kris1982

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2815 dnia: Październik 07, 2017, 08:17:42 am »
U mnie w ruchu Pani przekazała mi około 200 paczek i to jeszcze nie koniec i co najważniejsze robi to z wielkim uśmiechem na twarzy. Ostatnio nawet kupiłem jej czekoladki za bardzo dobrą współpracę  :smile: .

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2816 dnia: Październik 07, 2017, 08:30:16 am »
Wiekszosc pań w kioskach wydaje te setki paczek z wielkim usmiechem na twarzy, poniewaz od kazdej paczki dostaja one jakas tam prowizje. Tak mi powiedziala pani u mnie w Ruchu, oczywiscie mowiac to miala usmiech na twarzy. Dlatego, na Twoim miejscu, Kris, przy kolejnym odbiorze setki paczek jednak zabrałbym jej te czekoladki, tym bardziej, że to jeszcze nie koniec.

Offline arczi_ancymon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2817 dnia: Październik 07, 2017, 09:07:04 am »
Mam pytanie, bo chciałbym spróbować - jak wygląda sprawa z bezpieczeństwem tego masterpassa? Jak zarejestruję kartę płatniczą, to muszę później potwierdzić transakcję?

Offline Dembol_

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2818 dnia: Październik 07, 2017, 09:15:30 am »
Tak, logujesz się hasłem, a potem czterocyfrowy kod podajesz. U mnie bank prosi jeszcze o autoryzacje kodem z SMS-a. Dlatego niezmiernie bawią mnie reklamy w stylu "kupuj jednym kliknieciem":) Zawsze też po zakończeniu promocji możesz wykasować dane karty z usługi.

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2819 dnia: Październik 07, 2017, 09:30:07 am »
Wiekszosc pań w kioskach wydaje te setki paczek z wielkim usmiechem na twarzy, poniewaz od kazdej paczki dostaja one jakas tam prowizje. Tak mi powiedziala pani u mnie w Ruchu, oczywiscie mowiac to miala usmiech na twarzy. Dlatego, na Twoim miejscu, Kris, przy kolejnym odbiorze setki paczek jednak zabrałbym jej te czekoladki, tym bardziej, że to jeszcze nie koniec.
0,50zł od paczki
Tak, logujesz się hasłem, a potem czterocyfrowy kod podajesz. U mnie bank prosi jeszcze o autoryzacje kodem z SMS-a. Dlatego niezmiernie bawią mnie reklamy w stylu "kupuj jednym kliknieciem" :smile: Zawsze też po zakończeniu promocji możesz wykasować dane karty z usługi.
Przez wallet jest jednym kliknięciem.
Jednak nie wiem czemu nie mogę przez PeoPay płacić. Zawsze odczytuje kod QR jako niepoprawny.

 

anything