Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586517 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SawiK

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2640 dnia: Lipiec 28, 2017, 08:22:52 pm »
Dzięki, sprawdzę  i przekalkuluję, inbook cos słabo w tym miechu :doubt:

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2641 dnia: Lipiec 28, 2017, 09:23:52 pm »
Gdzie polecicie złożyć zamówienie na nadchodzące nowości Egmontu?
Czekać aż gdzieś się pojawi 40% bo po tyle chodzi Egmont.

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2642 dnia: Lipiec 29, 2017, 12:00:29 pm »
Wiecie gdzie można dorwać jeszcze dodruk Amerykańskiego Wampira tom. 2 poza Gildią i sklepem Egmontu?

Uprzedzając odpowiedzi cwaniaków w stylu "wpisując w wyszukiwarkę w dowolnym dyskoncie":

Aros - brak
Bonito - brak
Nieprzeczytane - brak
Mestro - brak
Profit24 - brak
Livro.pl - brak
Literacka - brak
Dobre-książki - brak
Platon24 - brak
madbooks - brak

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2643 dnia: Lipiec 29, 2017, 12:04:42 pm »
smyk

Osobiście poczekałbym jak trafi do dyskontów. Kiedyś brałem Jokera z dodruku i przejechałem się cenowo.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2644 dnia: Sierpień 03, 2017, 08:38:11 pm »
Gdzie najlepiej opłaca się kupować zagraniczne komiksy? Znajdę gdzieś taniej niż tu?


https://www.atomcomics.pl/pl/p/TMNT-USAGI-YOJIMBO-HC-ED/90386
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline arczi_ancymon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2645 dnia: Sierpień 03, 2017, 08:45:40 pm »
Na bookdepository, z amerykańskim IP, pokazuje mi 48,13zł, ale nie wiem czy polecam, bo ja dopiero pierwszy raz złożyłem zamówienie jakiś tydzień temu i paczka do mnie jeszcze nie dotarła. No i do zamówienia trzeba doliczyć parę procent podatku.

Offline kosmoski


Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2647 dnia: Sierpień 03, 2017, 10:41:43 pm »
bo ja dopiero pierwszy raz złożyłem zamówienie jakiś tydzień temu i paczka do mnie jeszcze nie dotarła.
Book Depository wysyła z Wielkiej Brytanii, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Zwykle przesyłki dochodzą w 1,5-2 tygodnie od wysłania. Jakby coś nie doszło (choć nigdy mi się nie zdarzyło) - warto napisać maila, wyślą ponownie lub zwrócą pieniądze. Tak samo w przypadku uszkodzeń, jeżeli dostarczona książka jest uszkodzona to warto wysłać zdjęcie i poprosić o zwrot części pieniędzy albo wymianę egzemplarza.
Jeżeli zeszytówki kupuje na Atomie to wydania zbiorcze zawsze na Book Depository (chyba, że jakieś kody są na Amazonie, np. na Black Friday).
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline skil

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2648 dnia: Sierpień 03, 2017, 11:06:23 pm »
Zagraniczne rzeczy zawsze zamawiam w Book Depository. Na jakieś 30-40 zamówień nigdy nie miałem problemu, komiksy pakują porządnie w dopasowany karton, zamówienia często są dzielone i tytuły nie przychodzą w jednej paczce. No i generalnie im droższa pozycja, tym bardziej się opłaca, bo zniżki są na poziomie 20-40%.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2649 dnia: Sierpień 04, 2017, 11:14:06 am »
dzięki wam bardzo za pomoc i odpowiedzi
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline perek82

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2650 dnia: Sierpień 04, 2017, 04:37:07 pm »
Ja zawsze mam obawy o stan przesyłki z bookdepository. Niby nigdy się nie naciąłem, ale komiks wrzucony, czasem wciśnięty w karton. Bez żadnej folii, wypełnienia. Kupuję tylko, gdy cena wyraźnie odbiega od polskich sklepów.
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Offline Archie

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2651 dnia: Sierpień 04, 2017, 11:12:17 pm »
W Book Depository pakują tylko dobrze Absoluty. Wielki karton i dużo zabezpieczeń. TPB i HC wrzucają w zwykłe kartonowe koperty bez żadnych zabezpieczeń. Omnibusów jeszcze tam nie zamawiałem.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline arczi_ancymon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2652 dnia: Sierpień 04, 2017, 11:29:41 pm »
To mnie zasmuciliście. No nic, zobaczymy, w przyszłym tygodniu paczka powinna przyjść...

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2653 dnia: Sierpień 09, 2017, 05:50:21 pm »
Reklamował ktoś bądź starał się o zwrot części kosztów za uszkodzone komiksy w sklepie Egmontu? Wszystkie zamówione pozycje mają walnięte grzbiety w tym samym miejscu.

Co do jakości pakowania, z jednej strony dali ściankę dużych bąbelków z drugiej nie dali nic. Nie trzeba inteligenta, żeby trafić która strona została poszkodowana :smile:

Offline arczi_ancymon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2654 dnia: Sierpień 15, 2017, 09:07:27 pm »
Zamówienie w bookdepository złożone 29 lipca, paczka jeszcze nie przyszła. Jest to typowe czy mam się niepokoić? :P

 

anything