Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 587155 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2580 dnia: Czerwiec 21, 2017, 08:49:13 am »
Wchodzę rano do Aldika, a tam Tytusy po 5 zł rzucili. Rózne tomy. Jak ktoś ma hajs i nie ma swoich egzemplarzy to polecam.

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2581 dnia: Czerwiec 21, 2017, 11:42:41 am »
Kolejna zmiana na Multiversum, Niedawno (http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,38943.msg1403769.html#msg1403769) pisałem o zwiększeniu progu rabatowego do 25%. Obecnie próg maksymalny został zmniejszony do tylko 10% po przekroczeniu 500zł!

Co ciekawe dotyczy to także produktów z pre-orderu, było 25% a teraz ledwo 10%! Trochę denerwują takie ciągłe zmiany. Coraz mniej się to opłaca, a w pre-orderze już w ogóle.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2582 dnia: Czerwiec 21, 2017, 01:16:33 pm »
W wyprzedaży pojawiło się sporo pozycji w niskich cenach.

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2583 dnia: Czerwiec 22, 2017, 02:23:28 pm »
poczytaj.pl
Nie polecam.
Nie lubię oceniać i odrzucać księgarni po pierwszym razie ale muszę. Zdarza mi się to drugi raz po Matrasie.
Dostałem paczkę od poczytaj. Dwie pozycje uszkodzone. Archaiczny system zwrotu, którego nie lubię. Samemu zanieść, zapłacić za przesyłkę i czekać na reklamację. Oczywiście będę się teraz bujał ze zwrotem za przesyłkę do nich.
Dostałem reklamowane pozycje po dwóch tygodniach z racji niedostępności na magazynie. Dwie pozycje znów obite. Reklamować nie chcą więc zwrócą pieniądze. Bujanie się za przesyłkę więc x2.
Dostałem kupon na 5% ale nie skorzystam :sad:
Szkoda.
Zachciało mi się odskoczni.

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2584 dnia: Czerwiec 22, 2017, 02:29:34 pm »
Szkoda, bo na poczytaj pl widziałem niezłe ceny na pojedyncze pozycje.

Offline pucek_miszcz

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2585 dnia: Czerwiec 22, 2017, 04:59:18 pm »
W Bonito pojawiły się znowu nowości z Muchy
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2586 dnia: Czerwiec 22, 2017, 06:08:40 pm »
Szkoda, bo na poczytaj pl widziałem niezłe ceny na pojedyncze pozycje.
Dlatego się skusiłem.
Jakbym odczekał tydzień to bym brał w Inbooku.
Może i na złe nie wyszło bo teraz taniej kupię :biggrin:

Co do Bonito to można jeszcze dorzucić Do Adolfów bo cenowo będzie bardzo dobrze.

Offline raskoks

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2587 dnia: Czerwiec 23, 2017, 11:55:44 am »
no MVM ma teraz kilka omniakow po naprawe dobrych cenach - ale to te co od dluzszeo czasu sa na wyprzedazach wiec nic dla mnie
Ostatnio zamawiam tam juz bardzo rzadko - tak jak koledzy pisali - zarowno wysylka denerwujaca (droga), jakis preorder omniak przyszedl z lekko obitymi rogami - po raz pierwszy srednie pakowanie, jak i dziwna polityka zapewnienia tylka "stanu dobrego".
Co prawda nie mialem tam nigdy problemow z wlascicielem - serio raczej zawsze szedl na reke i wciaz to najlepsza opcja zakupowa angielskich wersji w Polsce, ale jednak po prostu taniej wychodza zakupy bezposrednio za granica.

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2588 dnia: Czerwiec 23, 2017, 04:19:10 pm »
no MVM ma teraz kilka omniakow po naprawe dobrych cenach - ale to te co od dluzszeo czasu sa na wyprzedazach wiec nic dla mnie
Ostatnio zamawiam tam juz bardzo rzadko - tak jak koledzy pisali - zarowno wysylka denerwujaca (droga), jakis preorder omniak przyszedl z lekko obitymi rogami - po raz pierwszy srednie pakowanie, jak i dziwna polityka zapewnienia tylka "stanu dobrego".
Co prawda nie mialem tam nigdy problemow z wlascicielem - serio raczej zawsze szedl na reke i wciaz to najlepsza opcja zakupowa angielskich wersji w Polsce, ale jednak po prostu taniej wychodza zakupy bezposrednio za granica.

A jakieś konkretne pozycje masz na myśli? Bo nie widzę tam niczego z omniaków w dobrych cenach albo chociaż takich, na których można by zawiesić oko. Lepsze ceny były kilka tygodni temu na dniach otwartych. Dodatkowo obniżenie rabatu do 10% max zarówno w przypadku pre-orderów jak i zwykłych pozycji stawia pod znakiem zapytania celowość dokonywania zakupów w tym sklepie. Inna rozmowa gdy było 25% taniej w pre-orderze jeszcze miesiąc temu.

Offline Dembol_

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2589 dnia: Czerwiec 23, 2017, 04:55:09 pm »
Rabat jest mniejszy, ale ogólny przelicznik dolarowy z 3,9-4,2 zmalał do 3,40, więc z grubsza na jedno wychodzi, a przy mniejszych zakupach jest te parę złotych taniej. Przynajmniej po przeglądnięciu tych pozycji, które mam zapisane jakichś szczególnych zmian in minus nie zauważyłem.

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2590 dnia: Czerwiec 23, 2017, 04:56:13 pm »
Uwielbiam Bonito :biggrin:
14:10 zamówienie. 15:04 wysłane.

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2591 dnia: Czerwiec 23, 2017, 06:54:23 pm »
W środę przyszły paczki z blika od Ravello, dziś je wreszcie odebrałem z poczty. Pakowanie standardzik, ale nic się nie uszkodziło, więc mogę polecić ten sklep. Mówcie jak znowu będzie promocja z blikiem. Grzbiety tym razem bez zarzutów. Egmoncie - nie można by tak zawsze??




« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2017, 10:30:05 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2592 dnia: Czerwiec 23, 2017, 08:11:00 pm »
No no Bazyl widzę, że Twoja sława dotarła już tak daleko, że każdy komiks pakują Ci oddzielnie. 4 paczki, 4 komiksy, też bym tak chciał  :smile:

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2593 dnia: Czerwiec 26, 2017, 10:49:21 pm »
Bonito 6 na 7 ubitych :lol:
Jutro dostaję kolejną sporo paczkę, a w środę reklamowane z dzisiaj.
W Inbooku Nokturno do wymiany. Archaiczne zwroty znowu. Trzeba latać na pocztę samemu i prosić później o przelew z wysyłki.
Poczytaj.pl, Bonito, Mestro, Inbook. Na 10 ostatnich zamówień mam 7 odsyłek. W tym dwa razy nieudane zwroty(ubite rogi).
W jednym miesiącu mam więcej reklamacji niż w poprzednich latach.

Offline Ty_draniu

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2594 dnia: Czerwiec 26, 2017, 11:03:51 pm »
Przydałaby się jeszcze informacja o sposobie dostawy.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

 

anything