trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline silent.bob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2430 dnia: Maj 22, 2017, 06:43:55 pm »
Na panelu wydawców Wojciech Szot powiedział, że stary interfejs sklepu gildii jest dostępny,
tylko trzeba umieć na niego wejść. Czy ktoś wie jak tego dokonać?

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2431 dnia: Maj 22, 2017, 07:16:31 pm »

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2432 dnia: Maj 22, 2017, 11:03:06 pm »
@UP
Zapomniałem zapytać przedstawiciela Gildii czy nie mogliby dodać guzika ze starą wersją. Ale musiałem wyjść przed końcem konkurencji.

I w pasażu handlowym nad stacją Metro Centrum rzeczywiście jest sklep komiksowy niczym z USA wyjęty. I tam rzeczywiście jest She Hulk z WKKM po 10 zł. :) Ale poza tym drogawo tam jest. Marvel Now po okładkowej. Mickey Mouse po 15 zł. Jak zobaczyłem archiwalnego Usagi Jimbo to nie mogłem uwierzyć. Ale przynajmniej Donaldy z XXI wieku chociaż są w normalnej cenie 2 zł. Kupiłbym trochę, gdybym nie wyprztykał się z hajsu na Narodowym. Potem za to znalazłem fajny antykwariat gdzie także Mickey Mouse były po 2 zł a nie po 15.










Offline Gazza

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2433 dnia: Maj 24, 2017, 10:52:47 pm »
Dziś niechcący w Mestro wbiłem do zamówienia nie ten tom, który planowałem. Zauważyłem dopiero przed chwilą w mailu potwierdzającym zamówienie.
Szybko wysłałem maila z prośbą o korektę.
Jak myślicie - da się odkręcić? Miał ktoś podobnie?
Chcę tom 2 (droższy w sumie), nie pierwszy, który już posiadam...

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2434 dnia: Maj 24, 2017, 10:59:08 pm »
Zależy czy już opłaciłeś czy nie. Pewnie anulują ci całe zamówienie i zaproponują złożenie nowego, poprawnego.

A do mnie dziś przyszedł mail z Mestro, że z uwagi na defekt zamówionej pozycji nie doszło do wysyłki i zamówienie wydłuży się o 1-2 dni. Porażka. Zamówienie składałem i opłaciłem we wtorek. Wedle ich harmonogramu paczka do Ruchu miała dojść do piątku. Nie ma takiej opcji, już nastawiam się na przyszły tydzień. Jeżeli jeszcze okaże się, że coś jest ubite albo przesunięte na grzbiecie to chyba mnie krew zaleje... odsyłać znowu i wymieniać. Na upartego mogłem już poczekać na czerwcowy pakiet, wyszłoby podobnie.

Offline mack3

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2435 dnia: Maj 25, 2017, 12:34:00 am »
Dziś niechcący w Mestro wbiłem do zamówienia nie ten tom, który planowałem. Zauważyłem dopiero przed chwilą w mailu potwierdzającym zamówienie.
Szybko wysłałem maila z prośbą o korektę.
Jak myślicie - da się odkręcić? Miał ktoś podobnie?
Chcę tom 2 (droższy w sumie), nie pierwszy, który już posiadam...
Na wszelki wypadek możesz zadzwonić.
Jeśli jednak wyślą zawsze możesz po prostu zrezygnować z zamówienia i go nie odbierać (i zamówić drugie, prawidłowe)

Offline juras9

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2436 dnia: Maj 25, 2017, 01:52:01 pm »
Dziś niechcący w Mestro wbiłem do zamówienia nie ten tom, który planowałem. Zauważyłem dopiero przed chwilą w mailu potwierdzającym zamówienie.
Szybko wysłałem maila z prośbą o korektę.
Jak myślicie - da się odkręcić? Miał ktoś podobnie?
Chcę tom 2 (droższy w sumie), nie pierwszy, który już posiadam...


Też uważam, że lepiej zadzwonić. Kiedyś celowo chciałem opóźnić wysyłkę o kilka dni i nie było z tym problemu.

Offline OokamiG

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2437 dnia: Maj 25, 2017, 06:45:18 pm »
Kiedy można się spodziewać pakietu majowego Muchy na bonito, bo w gildii już dostępne?

Offline Night wolf

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2438 dnia: Maj 26, 2017, 10:08:10 am »
Ravelo dla mnie pobiło rekord zamówiłem wczoraj o 17.00-17.30 pierwsze 2 zamówienia żeby skorzystać z blika i 40%, spodziewałem się jej tydzień, a tu paczka do mnie dotarła o 11 :)
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2017, 10:16:21 am wysłana przez Night wolf »

Offline Gazza

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2439 dnia: Maj 26, 2017, 10:12:57 am »
@Antari, mack3, juras9 - maila napisałem niezwłocznie - zero odpowiedzi, a dzwonię do nich od wczoraj (już chyba ze 20 razy) - albo nikt nie odbiera, albo zajęte.... Co za porażka z kontaktem z merstro. Przy nich kontakt z Aros/Bonito to mistrzostwo świata! Co gorsza wysyłka planowana jest na dziś, wchodząc w status zamówienia widzę, że wciąż jest w przygotowaniu więc czas na zmiany był i jest, ale nie mam żadnego potwierdzenia (pisałem maila oraz wiadomość przez formularz kontaktowy), a telefon to nie wiem po co podają....

Offline kamilo

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2440 dnia: Maj 26, 2017, 10:26:05 am »
Gdzie najtaniej obecnie można kupić majowe nowości od Egmontu?

Offline Night wolf

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2441 dnia: Maj 26, 2017, 10:27:59 am »
Gdzie najtaniej obecnie można kupić majowe nowości od Egmontu?
Ravelo masz tu listę ile mnie poszczególne rzeczy powychodziły.

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2442 dnia: Maj 26, 2017, 10:29:51 am »
@Antari, mack3, juras9 - maila napisałem niezwłocznie - zero odpowiedzi, a dzwonię do nich od wczoraj (już chyba ze 20 razy) - albo nikt nie odbiera, albo zajęte.... Co za porażka z kontaktem z merstro. Przy nich kontakt z Aros/Bonito to mistrzostwo świata! Co gorsza wysyłka planowana jest na dziś, wchodząc w status zamówienia widzę, że wciąż jest w przygotowaniu więc czas na zmiany był i jest, ale nie mam żadnego potwierdzenia (pisałem maila oraz wiadomość przez formularz kontaktowy), a telefon to nie wiem po co podają....
No niestety coś za coś.
Ja tam kupuję tylko i wyłącznie ze względu na niskie ceny.
Reszta tak jak piszesz. Zero kontaktu mailowego lub po paru dniach. Pozycje reklamowane muszą do nich dojść aby mogli dopiero wysłać z magazynu.
Nie pamiętam jak jest w nieprzeczytane ale to przecież to samo, a nigdy nie miałem podobnych problemów z dyskontami.

Offline Gromnik

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2443 dnia: Maj 26, 2017, 10:56:53 am »
na allegro znajdziesz unikaty, a takie co miesięczne to w kiosku kupuje

Offline Gazza

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2444 dnia: Maj 26, 2017, 11:07:03 am »
No niestety coś za coś.
Ja tam kupuję tylko i wyłącznie ze względu na niskie ceny.
Reszta tak jak piszesz. Zero kontaktu mailowego lub po paru dniach. Pozycje reklamowane muszą do nich dojść aby mogli dopiero wysłać z magazynu.
Nie pamiętam jak jest w nieprzeczytane ale to przecież to samo, a nigdy nie miałem podobnych problemów z dyskontami.
Heh, za 21 razem udało się i odebrała telefon bardzo miła Pani. Jak się okazuje, i tu informacja dla wszystkich, w takich sytuacjach nie można wymienić pozycji. Mogę po otrzymaniu przesyłki korzystając z formularza odstąpienia od umowy zwrócić wybraną publikację odsyłając do Mestro/Nieprzeczytane i oczekiwać na zwrot konkretnej kwoty. Tak to u nich działa. Ot, rusza zamówienie, płatność, księgowanie i taką formą postępowania można to załatwiać.
Oczywiście zwrot na koszt własny. Chyba, że będzie coś w paczce walniętego wtedy odeślę z reklamacyjnym tytułem (choć tych wolałbym uniknąć)...

BTW: po rozmowie telefonicznej nagle dostałem również odpowiedź na pisemną wcześniejszą informację...  :lol: