Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2400 dnia: Maj 12, 2017, 08:34:32 pm »
Możecie się śmiać z cyrkli, ale własnie Gildia mi zaserwowała Tezukę ze zmasakrowaną "cyrklem" okładką. Evil bastards  :badgrin:  I naprawdę fatalnie zapakowaną... mam nadzieję, że to nie jaskółka.

Offline Gazza

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2401 dnia: Maj 14, 2017, 07:15:17 am »
Co się dzieje z tą Gildią???
Do niedawna był to niemal synonim jakości wśród sklepów z komiksami...
Aż się zaczynam martwić o moje zamówienie na 3 tomy Universal War...

Offline gobender

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2402 dnia: Maj 14, 2017, 08:19:06 pm »
Dodatkowo jeszcze w tym miesiącu naprawdą wkurzają z tymi tytułami przedpremierowymi, np od Kurca w 5 rzutach majowe premiery.  Dziś dorzucili Storma, a Druuny jeszcze nie. Irytujące.

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2403 dnia: Maj 15, 2017, 11:00:10 pm »
robiliście kiedyś zakupy w sklepie wydawnictwa centrala?


jeżeli nie, to serdecznie odradzam. na chwilę obecną, okradziono mnie na 110 zł.

Offline Blaksad

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2404 dnia: Maj 15, 2017, 11:42:00 pm »
robiliście kiedyś zakupy w sklepie wydawnictwa centrala?


jeżeli nie, to serdecznie odradzam. na chwilę obecną, okradziono mnie na 110 zł.

Kiedyś jak ich sklep nazywał się chyba picturebook, i było okej. A co brałeś - Goliata i Bartnika ?

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2405 dnia: Maj 16, 2017, 08:19:25 am »
Dziś odebrałem paczkę od sklepu dobre.książki. I ponieważ nie ma uszkodzeń, mogę go jak najbardziej polecić. Pakowanie tradycyjne - karton i strecz, plus wyjątkowo obłożenie bąbelkami.







Offline LordDisneyland

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2406 dnia: Maj 16, 2017, 12:02:31 pm »
Jak jest z pakowaniem wysyłek w czasnaksiazke.pl? Solidnie czy raczej na słowo humoru?

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2407 dnia: Maj 16, 2017, 12:41:02 pm »
Kiedyś jak ich sklep nazywał się chyba picturebook, i było okej. A co brałeś - Goliata i Bartnika ?

tak, dokładnie te tytuły.

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2408 dnia: Maj 16, 2017, 01:12:41 pm »
Ja brałem kiedyś ze trzy przesyłki stamtąd. Szybko i miło mailowo.
Nie odpisują czy co?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2409 dnia: Maj 16, 2017, 03:45:15 pm »
robiliście kiedyś zakupy w sklepie wydawnictwa centrala?

jeżeli nie, to serdecznie odradzam. na chwilę obecną, okradziono mnie na 110 zł.
A zdradzisz na czym polegala ta kradzież? Pytam, bo tez nosilem sie z zamiarem kupienia tam kilku drobiazgow (tak jak zreszta zdarzylo mi sie juz wczesniej we wspomnianym picturebook), ale teraz juz nie wiem, co mam zrobic, bo oczywiscie tez nie lubie jak mnie ktos okrada. 

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2410 dnia: Maj 16, 2017, 06:14:15 pm »
złożyłem zamówienie ósmego marca (dwa bartniki i goliat). w korespondencji zwrotnej poinformowano mnie, że wysyłka nastąpi po 1 kwietnia. po otrzymaniu wiadomości poprosiłem o zmianę liczby egzemplarzy komiksu samojlika z "2" na "1" (bo album miał być prezentem) i zwrot różnicy.

w tym momencie kontakt mailowy się urwał.

jakiś czas temu zaatakowałem messengerem na fb z prośbą o anulowanie całości (ponieważ jest połowa maja) i obecnie czekam na ruch przeciwnika. w czwartek idę nadać wezwanie do zapłaty.

Offline Gazza

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2411 dnia: Maj 17, 2017, 10:15:05 am »
wczoraj odebrałem pakę z Aros.
13 pozycji (wszystkie hc) z czego 8 uległo uszkodzeniu grzbietów.
Mimo starannego zabezpieczenia pustych przestrzeni - nie udało się zrobić tego z jedną i w tym miejscu większość tomów oberwała....
Dziś wysłałem reklamację.
Liczę, że Aros stanie na wysokości zadania i rozwiąże problem.
Raz też tak już mi się trafiło ale nie w takiej ilości pozycji....

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2412 dnia: Maj 17, 2017, 10:55:44 am »
Pamiętam jak miałem szczęście i wszystko co zamawiałem było w stanie idealnym. Nie mogłem się nadziwić wpisom na forum.Coś się tam nie raz trafiło ale nie więcej niż dwie pozycje z paczki i co parę zamówień. Zamawiam dosyć sporo bo ponad 10 pozycji na paczkę.
Ale ostatnio jakaś plaga takich małych uszkodzeń. Bonito dwa razy ale mają szybką wymianę. W Mestro trzy zamówienia i w każdej coś ubitego. Tylko tam egzemplarze uszkodzone muszą najpierw do nich dotrzeć aby mogli wysłać reklamacyjne.
Przy każdym zjadliwym przez nas uszkodzeniu zawsze warto pisać o pomniejszenie kwoty do zapłaty lub prośbę o kupon rabatowy na kolejne zamówienie.

Offline adam and arluk

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2413 dnia: Maj 17, 2017, 11:42:01 am »
Ostatnio w Mestro na trzy zamówienia we wszystkich uszkodzenia. W ostatnim na około 20 komiksów zamówionych równo 10 poobijanych. Dokonali wymiany, ale tym razem 3 poobijane i znów do wymiany.
Pakowanie w mestro jest bardzo słabe, choć ceny świetne. Konsekwentnie reklamuję, nie odpuszczam.

Kijanek

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2414 dnia: Maj 17, 2017, 12:08:37 pm »
Naprawdę dziwię się wam, kupujecie w dyskontach, mimo że wałkowane jest że pakowanie pozostawia wiele do życzenia.
Zabawa w zwroty, nerwy itp. naprawdę warte są tych pieniędzy?
Co do rabatów, to wiele sklepów branżowych mają czasem rzuty po 37-40 %, a kwestie pakowania i kontaktu to niebo a ziemia.