trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Benson

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2355 dnia: Kwiecień 05, 2017, 03:27:12 pm »
W mestro Punisher 53,29  zł.
58,52 zł.

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2356 dnia: Kwiecień 05, 2017, 03:50:21 pm »
Dodaj do koszyka i sprawdź cenę.

Offline Benson

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2357 dnia: Kwiecień 05, 2017, 04:47:25 pm »
Czary  :shock:
Dzięki  :smile:

Edit:
Punisher wrócił do Bonito.
 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2017, 04:51:42 pm wysłana przez Benson »

Offline p3rshing

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2358 dnia: Kwiecień 05, 2017, 06:03:09 pm »
Bonito dziś:

Cytuj
Kontaktuję się w sprawie zamówienia złożonego w naszej księgarni. Chciałabym poinformować i jednocześnie przeprosić, ale nie uda się nam
go nadać w dniu dzisiejszym z powodu wyczerpania nakładu na pozycję pt. "Punisher Max. Tom 1. Marvel Classic", powinniśmy ją otrzymać w dniu jutrzejszym - o terminie wysyłki poinformujemy w osobnej wiadomości. Jeszcze raz bardzo przepraszam za zaistniałe opóźnienie.

Godzinę później przyszło powiadomienie, że paczka wysłana.

Offline Gazza

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2359 dnia: Kwiecień 05, 2017, 09:27:24 pm »
@up: no proszę, jak miło! I pomyśleć, że jest grupa, której te nasze ukochane dyskonty tak przeszkadzają, że są już o włos od ich nam "odebrania".... 😠

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2360 dnia: Kwiecień 06, 2017, 09:20:30 am »
Zawsze i wszędzie polecam pakowanie od Bonito powtarzając, że tylko Literacka pakuje lepiej.
Niestety dziś loteria wypadła na mnie. Siedem pozycji bez żadnych zabezpieczeń. Zero folii bąbelkowej!
Trzy sztuki do reklamacji. Szkoda.

Jeszcze dodam zamówienie ze Świata książki. Pierwszy raz stamtąd brałem więc nie mam oceny co do pakowania.
Paczka masakra :roll: zero zabezpieczeń. Ot wrzucone wszystko do sporego kartonu. Latało wszystko w środku. Na szczęście zero uszkodzeń. Aż niemozliwe.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2017, 04:11:28 pm wysłana przez mappy »

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2361 dnia: Kwiecień 07, 2017, 08:48:57 pm »
Tania.książka.pl może ma słabiutkie rabaty na komiksy (ledwo 30% z newsletterem), ale za to niezłą cenę na komiksowe plakaty . Zapisać się do newslettera i mozzna mieć 60x90 cm za mniej niż 17 zł. Nice.


mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2362 dnia: Kwiecień 10, 2017, 06:18:43 pm »
Pomimo narzekania jak to Rafał strasznie zdziera za swoje komiksy

zdziera strasznie. do samej idei handlu nie można się przyczepić (kup tanio, sprzedaj drożej), ale w sytuacji, w której tajemnicą poliszynela jest, że marvel czyści magazyny i opycha komiksy komiksy za grosze, lekko niesmaczne wydaje mi się reklamowanie takiej oferty jako "rewelacyjnej". tylko tyle i aż tyle.

dodatkowo, chociaż może niesprawiedliwie i anegdotycznie, kontakt osobisty w tym sklepie pozostawia sporo do życzenia.

https://multiversum.pl/p/1101/55486/young-avengers-by-kieron-gillen-and-jamie-mckelvie-omnibus-hc-now-supercena--marvel-now-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

Nie jest to nie wiadomo jaka historia ale w tej cenie myślę, że warto.


style>substance, jest w tytule. moim zdaniem warto, sam płaciłem za ten komiks 150 zł (chociaż na lokiego gillena zawsze patrzę przez różowe okulary).


a co do reszty postu... nie ma sensu porównywać tego, za ile chodzą polskie wydania, z cenami wydań zagranicznych (nawet takie, które względnie wypadają jak makulatura) . powody są chyba oczywiste.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2017, 06:24:15 pm wysłana przez mgnesium »

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2363 dnia: Kwiecień 10, 2017, 06:35:12 pm »
zdziera strasznie. do samej idei handlu nie można się przyczepić (kup tanio, sprzedaj drożej), ale w sytuacji, w której tajemnicą poliszynela jest, że marvel czyści magazyny i opycha komiksy komiksy za grosze, lekko niesmaczne wydaje mi się reklamowanie takiej oferty jako "rewelacyjnej". tylko tyle i aż tyle.

dodatkowo, chociaż może niesprawiedliwie i anegdotycznie, kontakt osobisty w tym sklepie pozostawia sporo do życzenia.

Możliwe, mimo to uważam, że warto zainteresować się ofertą. Zabawa w trafienie 6 na Amazonie mnie nie interesuje.

Odnośnie kontaktu osobistego się nie wypowiem, bo nie miałem tej przyjemności. Ale kontakt na odległość - mailowy, pozostawia sporo do życzenia.

a co do reszty postu... nie ma sensu porównywać tego, za ile chodzą polskie wydania, z cenami wydań zagranicznych (nawet takie, które względnie wypadają jak makulatura) . powody są chyba oczywiste.

No właśnie od jakiegoś czasu próbuję to zrozumieć i mam z tym problem. Rozwiniesz?

Nie wydaje ci się to chore, że ludzie potrafią dać 2-3 razy tyle co za zagraniczne wydanie w lepszym formacie?

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2364 dnia: Kwiecień 10, 2017, 06:39:11 pm »
Jak Diamond czyscił omniaki parę miesięcy temu to trochę w mvm się obłowiłem za cenę, którą na amazonie w brytyjskich dyskontach nie mogli zaoferować.

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2365 dnia: Kwiecień 10, 2017, 06:46:47 pm »
No właśnie od jakiegoś czasu próbuję to zrozumieć i mam z tym problem. Rozwiniesz?

Nie wydaje ci się to chore, że ludzie potrafią dać 2-3 razy tyle co za zagraniczne wydanie w lepszym formacie?

wydaje mi się, że głównym problemem jest bariera językowa. w sile ekonomicznej dalej są pokolenia, dla których angielski w czasie kształcenia był kosztownym wyborem, a nie koniecznością (do tego dołożyć można mniejszą dostępność utworów obcojęzycznych w oryginale - zarówno legalną i nielegalną). w sumie to jest to tylko mocna ekstrapolacja wyciągnięta z własnych przemyśleń, cen osiąganych na allegro przez niedostępne w druku polskie wydania (aspekt "inwestycyjny"), oraz własnego doświadczenia z opychaniem obcojęzycznych zbiorów na róznych grupach komiksowych i forach.

ogólnie sądzę, że w najbliższych latach powyższa sytuacja zacznie się zmieniać za sprawą generacji "y" (tej końcowej fali) i "z" ("founders", heh).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2017, 06:56:38 pm wysłana przez mgnesium »

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2366 dnia: Kwiecień 11, 2017, 07:35:49 am »
Ktos niedawno wrzucal brytyjski sklep z duzym wyborem variantow. Poda jeszcze raz ktos?


EDIT: Juz znalazlem: www.7ate9comics.com
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2017, 07:54:13 am wysłana przez Gawin »

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2367 dnia: Kwiecień 11, 2017, 03:21:32 pm »
standardowo, po okładkowych:

http://www.incal.com.pl/rork-komplet-2-tomow.html

na allegro sklep również się wystawia, ale doliczona jest prowizja.

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2368 dnia: Kwiecień 17, 2017, 05:15:48 pm »
http://allegro.pl/tymek-i-mistrz-rafal-skarzycki-tomasz-lesniak-i6725221371.html

nie wiem czy mają. czas realizacji to 2 dni, co w zasadzie może oznaczać wszystko.

jeżeli ktoś kiedyś kupował w korob, to niech napisze kilka słów.

Offline Wolf85

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2369 dnia: Kwiecień 17, 2017, 07:09:18 pm »
A co mają nie mieć, mają na bank. Ze 20 razy tam kupowałem.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

 

anything