Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 306089 razy)

SawiK i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

• Szafarz bracki
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2955 dnia: Styczeń 19, 2019, 02:31:29 pm »
Ja mam inne doświadczenia. Jeśli mają mieć chociaż dzień opóźnienia, to zawsze dostaję maila (np. wczoraj), że przepraszają i zrealizują w kolejnym dniu roboczym. Na jakieś 350 kupionych u nich pozycji, zawsze miałem komplet zamówienia.
O opóźnieniach (jednodniowych) zawsze informują - to fakt.
Zamówiłem w grudniu i styczniu bodajże 4 paczki. W dwóch z nich brakowało zamówionych pozycji (w jednym zamówieniu jednej, w drugim dwóch tytułów). Nie zostałem jednak w żaden sposób o tym poinformowany. W pierwszej przesyłce brakowało jednej pozycji (dowiedziałem się dopiero po odebraniu przesyłki i mailu do Bonito z prośbą o wyjaśnienia), w drugim zamówieniu "braków" miałem dwa tytuły (dowiedziałem się o tym chwilę po wydrukowaniu etykiety na paczkę, bo mój bank poinformował mnie o zwrocie środków na konto).
Jednocześnie widzę, że w moim przypadku coraz częściej trafiają mi się stłuczone pozycje. Może wynika to z szybkiego pakowania. Nie wiem. I przez to coraz więcej zabawy z "reklamacjami" z mojej strony. Fakt - uznają reklamacje i wymieniają pozycje.
Całość obsługi tłumaczę sobie tym, że ostatnio mieli dużo zamówień i pewnie przez to obsługi klienta u nich zaczęła leżeć. Mam nadzieję, że wrócą do formy sprzed pół roku i nie będę miał już żadnych niespodzianek.

A wystarczyło go poprosić, by napisał jakąś recenzję, a ten już zniknął i go nie ma...

Tak zablokujesz wyświetlanie postów:
Profil > Modyfikuj Profil > Lista znajomych/ignorowanych > Edytuj listę ignorowanych

Offline midar

• Czeladnik
« Odpowiedź #2956 dnia: Styczeń 19, 2019, 02:56:49 pm »
To słabo, że mają takie wpadki. Może ich coraz większy rozrost spowodował spadek jakości.

Offline misiokles

• Radca bracki
  • Old spice.
« Odpowiedź #2957 dnia: Styczeń 19, 2019, 03:09:59 pm »
Taka wpadka może zdarzyć się wszędzie. Jednego dnia w McDonaldzie zostaniesz obsłużony miło, drugiego dnia przez inną osobą bardziej protekcjonalnie. I zapewne w Bonito jedna osoba się przyłoży i wyśle maila a inna n innej zmianie nie. Czynnika ludzkiego nigdy nie da się wyeliminować niezależnie od couch-owskich dyrdy**ł o relacjach firma-klient.

Offline LordDisneyland

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #2958 dnia: Styczeń 19, 2019, 06:19:35 pm »
W bonito od czasu upadku paczki w Ruchu odbieram osobiście, praktycznie co tydzień, i nigdy takiego problemu nie miałem, zresztą w Egmoncie też dotąd takiego badziewia nie doświadczyłem. Zawsze ktoś mnie informował, pytali czy wysyłać to, co jest, czy też poczekać, aż skompletują całość.
Oby ten trend się szybko skończył. Nerwowy jestem ostatnio  ;-) i takie gie potrafi mi humor zepsuć na czas dłuższy