Autor Wątek: LOISEL  (Przeczytany 30971 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline janjedlikowski

Odp: LOISEL
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 04, 2017, 09:51:50 pm »
Tzn. po francusku?
Bo akurat "Mickey's Craziest Adventures" jak i komiks Coseya wyszły też po angielsku od IDW. Niestety nic nie wiadomo o kolejnych tomach.

miałem na myśli po angielsku ;)

Offline donTomaszek

Odp: LOISEL
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 18, 2017, 08:28:00 pm »
Przeczytalem Myszke Miki i wbrew panujacym tu (kilku co prawda) i ówdzie, opiniom komiks mi sie bardzo podobal. Moze dlatego, ze komiksow Disneya nie przeczytalem w zyciu za wiele. Fakt, fabula jest bardzo prosta. Prosta i przewidywalna na tyle, ze byle dziecko bedzie w stanie wydedukowac co stanie sie dalej i jak sie wszystko skonczy, ale mimo wszystko bawilem sie podczas lektury wysmienicie. Nie mialem wielkich wymagan, nie nastawielm sie nie wiadomo na co, a juz na pewno nie na komiks dla doroslych. Oczekiwalem prostej, przyjemnej historyjki a la kino familijne w swieta i dokladnie to dostalem. Wiadomo, ze rysunki sa swietne. Sa super. Poszczegolnym planszom mozna przygladac sie godzinami. Rozumiem i w sumie zgadzam sie z opiniami, ze to bardziej tytul do ogladania niz czytania. Moze dlatego tez tak mi podszedl. Ja polecam zdecydowanie. Fajna ciekawostka na polce i odskocznia od powazniejszych tytulow.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline pasajak

Odp: LOISEL
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 11, 2018, 01:08:48 pm »
A to chyba że tak. A już spisałem na straty prequel. Jeżeli wasze słowa się potwierdzą, to może zmienię zdanie.

A przy okazji - o dodruku Piotrusia nic nie słychać?


Już jest. Przynajmniej na Gildii :smile:

Offline -gościu-

Odp: LOISEL
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 19, 2019, 02:38:10 pm »
W styczniu 8 tom Wielkiego Martwego. Oczywiście we Francji. To zdaje się, miał być ostatni?


Ciekawe kiedy Sideca ogarnie kolejny zbiorczy tom?  :mad:



https://www.bedetheque.com/BD-Grand-Mort-Tome-8-Renaissance-356310.html