Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2  (Przeczytany 316669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cringer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #480 dnia: Wrzesień 26, 2016, 08:57:30 pm »
@Kily jest obsuwa z wysyłaniem do prenumeratorów. Ja jeszcze nie dostałem prenumeraty z numerami 1,2,3 złożonej tuż przed startem kolekcji. W BOKu dostałem informację że wyślą tomy dopiero w drugim rzucie. Obecnie to będzie na dniach a gdy dzwoniłem to było ponad 2 tygodnie obsuwy w porównaniu do prenumeratorów z tego forum którzy już wówczas przesyłki dostawali.
Pewnie to idzie falą i im później ktoś zamawiał tym później dostanie prenumeratę (tu tak sobie gdybam).
Liczę na to że opóźnienia spowodowane są dodrukiem i Hush będzie pachniał morską bryzą.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #481 dnia: Wrzesień 26, 2016, 09:21:37 pm »
Ludzie i 8azyliszki powykupywali z kiosków i nie starczyło dla tych co później się zdecydowali na prenumeratę. :)

Bo wychodzi na to, że Eaglemoss przygotowało sobie wcześniej pulę do wysyłki, ale zainteresowanie było aż tak duże, że im nie wystarczyło. I teraz świstaki w Pirenejach siedzą i drukują te Hushe. :)

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #482 dnia: Wrzesień 27, 2016, 08:00:32 am »
@Kily jest obsuwa z wysyłaniem do prenumeratorów. Ja jeszcze nie dostałem prenumeraty z numerami 1,2,3 złożonej tuż przed startem kolekcji. W BOKu dostałem informację że wyślą tomy dopiero w drugim rzucie. Obecnie to będzie na dniach a gdy dzwoniłem to było ponad 2 tygodnie obsuwy w porównaniu do prenumeratorów z tego forum którzy już wówczas przesyłki dostawali.
Pewnie to idzie falą i im później ktoś zamawiał tym później dostanie prenumeratę (tu tak sobie gdybam).
Liczę na to że opóźnienia spowodowane są dodrukiem i Hush będzie pachniał morską bryzą.


A pierwszy rzut ludzie otrzymywali dwa tygodnie temu ( w tym i ja), więc drugi rzut powinien już być blisko. Oczekujcie na smsy:)
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Feldkurat

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #483 dnia: Wrzesień 28, 2016, 11:30:22 am »
Oczekujcie na smsy:)


Jakie SMS-y? Oni wysyłają jakieś SMS-y?


Jak oni wysyłają, po 2 tomy?. Zamówiłem tydzień temu prenumeratę od nr 4., więc pewnie będę musiał poczekać do tomu 6. i po jego ukazaniu się otrzymam paczkę z tomami 4, 5, 6? Jak myślicie?

Offline GoldenDragon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #484 dnia: Wrzesień 28, 2016, 11:34:01 am »
Ja niedawno zamówiłem prenumeratę - już doszła - a dziś otrzymałem... ołowianego Animal Mana (dobrze, że jest opisany).

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #485 dnia: Wrzesień 28, 2016, 11:36:10 am »

Jakie SMS-y? Oni wysyłają jakieś SMS-y?


Jak oni wysyłają, po 2 tomy?. Zamówiłem tydzień temu prenumeratę od nr 4., więc pewnie będę musiał poczekać do tomu 6. i po jego ukazaniu się otrzymam paczkę z tomami 4, 5, 6? Jak myślicie?

Tylko tomy 1-3 są wysyłane "trójką", od nr 4 idą po dwa w paczce. Tak więc jak zamówiłeś od 4, to w pierwszej paczce dostaniesz 4 i 5.

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #486 dnia: Wrzesień 28, 2016, 11:38:14 am »

Jakie SMS-y? Oni wysyłają jakieś SMS-y?


Jak oni wysyłają, po 2 tomy?. Zamówiłem tydzień temu prenumeratę od nr 4., więc pewnie będę musiał poczekać do tomu 6. i po jego ukazaniu się otrzymam paczkę z tomami 4, 5, 6? Jak myślicie?


SMS-y przychodzą z Poczty Polskiej z informacją, że paczka w drodze i masz w nim numer przesyłki.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline grandaaaa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #487 dnia: Wrzesień 28, 2016, 01:25:47 pm »
wie ktoś może kiedy druga paczka dla prenumeratorów ?

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #488 dnia: Wrzesień 28, 2016, 02:36:59 pm »
Zapewne po premierze 5 numeru w kioskach

Offline Wojtpil

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #489 dnia: Październik 03, 2016, 08:31:22 am »
Jakby ktoś jeszcze chciał tom 1 Hush to ponownie dostępny w Empik


http://www.empik.com/szukaj/produkt?seriesFacet=Wielka+Kolekcja+Komiksów+DC+Comics
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline Damballa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #490 dnia: Październik 03, 2016, 03:42:02 pm »
Zamówiłem prenumeratę od 3 tomu i właśnie dostałem smsa, że paczka została nadana.

szulig

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #491 dnia: Październik 03, 2016, 03:43:18 pm »
Zamówiłem prenumeratę od 3 tomu i właśnie dostałem smsa, że paczka została nadana.
kiedy dokonałeś preneumeraty? pytam poniewaz tez zamowielm od 3 tomu i jeszcze nic nie dostalem

Offline Damballa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #492 dnia: Październik 03, 2016, 03:47:51 pm »
W połowie sierpnia.

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #493 dnia: Październik 03, 2016, 04:31:54 pm »
Zamówiłem prenumeratę od 3 tomu i właśnie dostałem smsa, że paczka została nadana.

Również dostałem smsa. A więc jutro "Kołczany" będą u mnie. Super, oby tak to wyglądało cały czas.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #494 dnia: Październik 03, 2016, 06:46:28 pm »
No właśnie, ja też dziś dostałem SMS-a o nadaniu paczki, tyle że ja zamówiłem prenumeratę od tomu 4. Do zapłaty 79,98, czyli za 2 tomy. Ale tom 5 jeszcze się chyba nie ukazał? Myślicie, że możliwe jest, żeby w tej paczce znajdował się tom 4 i 5, czy bardziej prawdopodobna jest pomyłka i wysłali mi 3 i 4?