trawa

Autor Wątek: Różne gadki zewsząd 3  (Przeczytany 172058 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #600 dnia: Wrzesień 28, 2016, 01:57:07 pm »
na fantastycznych swiatach poszlo zamowienie za ponad 1 K, a co najsmieszniejsze ta kwota wyszla po rabacie i kilku selekcjach. szalenstwo, naprawde zastanawiam sie kiedy to wszystko pierdyknie. na dodatek za tego tysiaka nie kupilem nawet polowy pozycji, ktore realnie mnie interesuja. masakra...
pzdr
Adro, jak Cie lubie, to blagam przestan juz zapeszac, piszac o tych "pierdyknieciach", bo normalnie nerwowy sie robie. wlasnie teraz jest w miare normalnie. jakos ksiazek tez cala mase wydaja, a jakos nic nie pierdyka, pomimo iz, jak wiadomo, ludzie u nas ksiazek nie czytaja.

Offline misiokles

Odp: Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #601 dnia: Wrzesień 28, 2016, 02:01:20 pm »
Gdyż ludzie dość powszechnie mylą stabilizację z pierdyknięciem.

Offline robbirob

Odp: Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #602 dnia: Wrzesień 28, 2016, 02:55:26 pm »
Sytuacja, kiedy wydajesz kilka stów, a nie kupiłeś wszystkiego i musiałeś jeszcze się ograniczyć i wybrać te najbardziej interesujące pozycje jest o niebo lepsza niże kiedy wydałeś tyle samo, ale do koszyka wrzuciłeś coś na próbę, coś bo...jest, czy coś żeby minimum logistyczne osiągnąć. Jest wybór, jest super!

@misiokles - racja, mamy teraz normalny stan jaki być powinien

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #603 dnia: Wrzesień 28, 2016, 02:56:49 pm »
oho, ale będzie jęczenia na brzydkie rysunki... wprost nie mogę się doczekać.
Wyjąłeś mi to z ust.

Musisz poprosić rodziców o większe kieszonkowe. A na poważnie jeśli nie masz pieniędzy to nie kupuj komiksów to naprawdę nie jest towar pierwszej potrzeby, przeżyjesz bez tego. I już żaden wydawca cię nie okradnie. Proste jak konstrukcja cepa. Albo idź do pracy. Tylko nie pisz z dziecięcą zawiścią pod postami osób które po prostu lubią kupować i czytać komiksy.
Też odnoszę wrażenie, że jedyną pracą Bazyla jest pisanie postów na tym forum, a z tego profitu nie ma, dlatego każdy grosz liczy potrójnie - tylko dlaczego 1000 postów jest o tym samym? To wie tylko on (ponoć wie wszystko tylko 6 w totka trafić nie może :smile: :smile: :smile: ).

Bazyl powinien zgłosić się do hachette i eaglemoss, że będzie ich "agentem" od marketingu szeptanego i siania propagandy na forach i portalach spolecznościowych. Wypłata magła by być w formie komiksów co 2 tygodnie :-D. Portfolio ma już całkiem spore i kilka wybitnych dokonań na tym polu też by się pewnie znalazło. To napewno lepsze niż pełnienie roli pożytecznego idioty robiącemu komuś przysługę za fraja :lol:. Przynajmniej miałby jakąś sensowną wymówkę dlaczego tak usilnie spamuje i trolluje to forum i jego użytkowników.

Offline Wolf85

Odp: Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #604 dnia: Wrzesień 28, 2016, 03:29:48 pm »
jakos ksiazek tez cala mase wydaja, a jakos nic nie pierdyka, pomimo iz, jak wiadomo, ludzie u nas ksiazek nie czytaja.

No właściwie to ja się nie dziwie, nie ma znaczenia czy czytają, grunt żeby kupowali.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #605 dnia: Wrzesień 28, 2016, 06:07:48 pm »
Ja po prostu piszę o dobrych komiksach na polskim rynku. A skoro Kolekcje i Marvel Now są najlepsze wg mnie, to piszę o nich. Inni sobie piszą o innych swoich ulubionych pozycjach i jest równowaga.

No to powiedz mi łaskawie poco dzien w dzien spamujesz, że Egmont to złedziele, i że mają tak drogo komiksy skoro:
1. Wkkm za tom kosztuje 40 zł, co jest wg ciebie absolutnie akceptowalne i inni powinni też w takich cenach wydawać i jak już tu stwierdziłeś, jesteś w stanie zdobyć jeszcze taniej.
2. Marvel Now od tego znienawidzonego Egmontu kosztuje 40 zł za tom na okładce, z rabatami może wyjść nieco ponad 26 zeta.
3. Sam nie kupujesz wszystkich pozycji z powyżej wymienionych.
4. Po co komentujesz komiksy DC skoro tylko Marvel jest "de best".

Offline 8azyliszek

Odp: Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #606 dnia: Wrzesień 28, 2016, 06:31:13 pm »
Kamil nie pisz nieprawdy. Wiele razy pisałem, że po równo lubię DC i Marvela. A to, że wcześniej nie było tańszego DC, to nie moja wina. Dlatego pisałem więcej o Marvelu.


Nie spamuję co dzień o tym jaki to Egmont jest zły, tylko od czasu do czasu - jak jest o czym pisać, jak coś wydadzą. A komiksy kupuję jak mają dobre ceny i wtedy nie obchodzi mnie wydawca, a jego treść.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2016, 01:08:10 pm wysłana przez 8azyliszek »

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #607 dnia: Wrzesień 28, 2016, 06:42:19 pm »
No przecież przed chwilą napisałes:
A skoro Kolekcje i Marvel Now są najlepsze wg mnie, to piszę o nich.

mgnesium

  • Gość
Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #608 dnia: Wrzesień 28, 2016, 10:27:15 pm »
no ok. to odłożmy na bok hipokryzję, niedoinformowanie i arogancję pana bazylego. na takie przejawy zachowania wpływu nie ma nikt, oprócz niego samego i staram się już nie zwracać na nie uwagi. denerwuje mnie natomiast powtarzanie kłamstw, których nieprawdziwość kilkukrotnie była wykazywana, często przez tego samego użytkownika.

przykładowo - ostatnio garf kilka razy zwracał mu uwagę na posty o 50 tomach wkkm, które niby pozostały jeszcze do wydania w polsce (mimo braku oficjalnych informacji od hachette dotyczących przedłużenia kolekcji). sprostowania okazały się równie bezcelowe, co przysłowiowe rzucanie grochem o ścianę.

takie zachowanie świadczy o jakimś deficycie poznawczym lub zdrowotnym, jeżeli nie intelektualnym. co byś sądził o osobie, która kilka razy powtarzaną informację zupełnie ignoruje?

Offline starcek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #609 dnia: Wrzesień 29, 2016, 06:37:25 am »
Polityk?
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #610 dnia: Wrzesień 29, 2016, 12:28:36 pm »
Tak jak wydanie WKKDC PL, tak przedłużenie WKKM PL do 150 nr jest wg mnie faktem wysoce prawdopodobnym i ja uznaję go za pewnik. Komiksy cały czas się sprzedają, to co wydawnictwo się będzie wycofywać, skoro tanim kosztem ma od spółki matki, kolejne tomy do opracowania. Alternatywą jest zakończenie WKKM PL ale natychmiastowy start MMH PL jak teraz jest w Czechach. W sumie ja najbardziej chciałbym obie kolekcje Hachette na raz.

Problem jest taki, żeby namówić Hachette PL do odrobiny wysiłku i sięgnięcia po 120 numerze do tytułów wydanych w innych krajach. Ale jak mówiłem - piszcie razem ze mną kolejne maile do wydawnictwa.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #611 dnia: Wrzesień 29, 2016, 12:31:56 pm »
To co Ty se uznajesz nie ma żadnego znaczenia. Dopóki nie ma oficjalnego potwierdzenia, twoje posty na ten temat to podawanie nieprawdziwych informacji.

mkolek81

  • Gość
Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #612 dnia: Wrzesień 29, 2016, 12:33:54 pm »
Problem jest taki, żeby namówić Hachette PL do odrobiny wysiłku i sięgnięcia po 120 numerze do tytułów wydanych w innych krajach. Ale jak mówiłem - piszcie razem ze mną kolejne maile do wydawnictwa.
Czy już dostałeś w tej sprawie odpowiedź od Hachette?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #613 dnia: Wrzesień 29, 2016, 12:51:46 pm »
Tak, że wsłuc**ją się w głos klientów, są otwarci na propozycje i szczegółowa lista pozycji nie jest jeszcze znana. :D

Nikt kto ma głowę na karku i poczucie rzeczywistości nie będzie do Hachette nic wysyłał.

Offline donTomaszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #614 dnia: Wrzesień 29, 2016, 01:37:37 pm »
A nie bylo juz takiej inicjatywy wczesniej? Lista Aniona i totalna olewka ze strony Hachette? Cos mi sie o uszy obilo.
 ;-)
Sometimes I'd like to get my hands on God...