Autor Wątek: Różne gadki zewsząd 3  (Przeczytany 175056 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #570 dnia: Wrzesień 18, 2016, 08:21:04 pm »
Na kaca, najlepsze jest powietrze z pompki od materaca. :) Przecież nie zaraz po Sylwestrze tylko około tego terminu. W każdym razie pewnie ich plany na 2017 rok będą się klarować tej jesieni. Jak zresztą każdego wydawnictwa pewnie.

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #571 dnia: Wrzesień 21, 2016, 12:29:28 pm »
W moim przypadku to tylko dwie pierwsze strony Dredda na ktorych nic sie nie dzieje. Okladka spuchla ale ja wyprostuje jak przyjdzie ABC W ktory zastapi HMD na regale wizytujacym.

Ja mam półkę wizytującą. Na niej stawiam komiksy okładką do pokoju a nie grzbietem. Ale mieści się na niej tylko 9 WKKM.

Offline Mawer

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #572 dnia: Wrzesień 21, 2016, 12:33:48 pm »
Ja mam półkę wizytującą. Na niej stawiam komiksy okładką do pokoju a nie grzbietem. Ale mieści się na niej tylko 9 WKKM.


I pewnie trzymasz na niej dziewięć egzemplarzy - Batman Hush tom 1

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #573 dnia: Wrzesień 21, 2016, 02:47:13 pm »
Nie ma już popytu, to nie gromadzę.


Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #574 dnia: Wrzesień 22, 2016, 03:16:55 pm »
Złośliwość rzeczy martwych i dostaw komiksów. SMS o tym, że paczka od Predator Comics jest już w paczkomacie, dostałem chwilę po tym jak przyjechałem z miasta. A sms o tym, że paczka z Platona24 przyszła na pocztę, panie urzędniczki wysłały oczywiście z chwilą gdy tą pocztę zamykały i już za późno było na odebranie jej. Noż kurde bele. Muszę czekać do jutra.

Offline LordDisneyland

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #575 dnia: Wrzesień 25, 2016, 02:24:52 pm »
Ponoć DoomPatrol w wykonaniu Teda McKeevera i Racheli Pollack ma się doczekać [ W KOŃCU!!!!}wydania jako TPB. Na ile ta plota zasłyszana na Coperniconie jest prawdziwa? Wyczytałem, że ma być wznowienie całości Patrolu, ale w bliżej nieokreślonej przyszłości....

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #576 dnia: Wrzesień 25, 2016, 05:00:27 pm »
Wracam po roku na forum no i za Chiny Ludowe nie mam jak sobie pogadać, bo co drugi post to jakiś bazylowy spam typu:

"że Egmont, Mucha i inne wydawnictwa mogą wydawać komiksy 5 złotych taniej. i że kolekcje to najlepsze dobro ówczesnego świata. pisał to po kilkaset razy i nie musi powtarzać."

Kojarzyłem juz gościa z FB WKKM i modliłem się, żeby przypadkiem nie wpadło mu zalogować sie na tym forum, ale jak widać me nadzieje były ułomne.

Eee - w ostatnim zdaniu powinno być płonne. Ułomne to są inne rzeczy...

I widzisz jak powtarzanie prawdy działa na ludzi - ty zapamiętałeś, że Kolekcje są najlepsze i już będziesz to pamiętał. I o to właśnie chodziło - żeby uświadomić tych, którzy tego jeszcze nie wiedzą i by to zapamiętali. :D

I to jest jak wam napisał mack 3 - ja wam czasem podsunę ewidentny bait a niektórzy się na to łapią i krzyczą jak małe dzieci. Nie zmienia to faktu, że post z "Giełda-komentarze" był prawdą i rzeczywiście pasował do tego tematu. Po to on jest - by pisać co się sprzedało, lub kupiło.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #577 dnia: Wrzesień 25, 2016, 06:49:29 pm »
Kolekce to są głównie skierowane do zwykłych kowalskich co to byli w kinie na jakimś batmanie albo avengers i może by chcieli zgłebić trochę temat tego na czym te filmy bazują. Prawdziwi kolekcjonerzy kupujący je to taki bonus. Ja komiksy zbieram od 8 roku życia i nie potrzebowałem do tego kioskowych kolekcji.

I widzisz jak powtarzanie prawdy działa na ludzi - ty zapamiętałeś, że Kolekcje są najlepsze i już będziesz to pamiętał. I o to właśnie chodziło - żeby uświadomić tych, którzy tego jeszcze nie wiedzą i by to zapamiętali. :D

Ja w przeciwienstwie do ciebie posiadam kompletn wkkm i zamirzam utrzymać ten trend do 120 nr kolekcji czego nie można powiedzieć o tobie. Znajduje też pieniądze na inne pozycje z Egmontu czy Muchy.Zajeżdża tu sporą hipokryzją jak na gościa, który trąbi wszem i wobec o wyższości kolekcji nad innymi wydaniami i próbuje przekonać innych do swich racji. Skoro "Kolekcje są najlepsze" to powinieneś bez wahania łykać każdy tom i nie domagać się komiksów od innych wydawców.

Dla mnie to twoje całe "głoszenie prawdy" to tak naprawdę kwik małego gimbusa, który chce se kupić komiks ale ma za male kieszonkowe. Puścic focha mamie nie pójdzie bo dostanie szlaban i kieszonkowe też szlag trafi. Więc wyleje swoje żale w internecie, bo może znajdzie się jeden albo dwoch malkontentów o podobnym zdaniu.

ja wam czasem podsunę ewidentny bait a niektórzy się na to łapią i krzyczą jak małe dzieci.

To chyba już trolling, więc gdzie jest moderacja.

Nie zmienia to faktu, że post z "Giełda-komentarze" był prawdą i rzeczywiście pasował do tego tematu. Po to on jest - by pisać co się sprzedało, lub kupiło.

Ja dzięki temu wątkowi mogłem sie dowiedzieć jakich aukcji unikać, jakie są ceny rynkowe komiksów z drugiej ręki. Czyli ogółem jak nie dać sie naciągnąc. A jaką wartość niosą twoje posty typu "znowu nie sprzedalem husha"? Mamy ci bić brawa, dopingować? Zaśmiecasz tylko forum takimi bzdurami przez ktore ludzie muszą się przekopywać, żeby przeczytać co wartościowego.

Offline kalbaro74

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #578 dnia: Wrzesień 25, 2016, 09:07:10 pm »
Ja mam półkę wizytującą. Na niej stawiam komiksy okładką do pokoju a nie grzbietem. Ale mieści się na niej tylko 9 WKKM.
Ale się uśmiałem z tej półki i weź ją jeszcze postaw na oknie żeby sąsiedzi podziwiali.

Offline arczi_ancymon

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #579 dnia: Wrzesień 25, 2016, 09:43:08 pm »
Ponoć DoomPatrol w wykonaniu Teda McKeevera i Racheli Pollack ma się doczekać [ W KOŃCU!!!!}wydania jako TPB. Na ile ta plota zasłyszana na Coperniconie jest prawdziwa? Wyczytałem, że ma być wznowienie całości Patrolu, ale w bliżej nieokreślonej przyszłości....

Oby nie tylko te McKeevera, ale też początkowe zeszyty jej runu z Casem, i oby jednak wydali to w HC i z obwolutą żeby pasowało do omniaka Morrisona...

Offline LordDisneyland

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #580 dnia: Wrzesień 26, 2016, 08:08:12 am »
Oby nie tylko te McKeevera, ale też początkowe zeszyty jej runu z Casem, i oby jednak wydali to w HC i z obwolutą żeby pasowało do omniaka Morrisona...

Amen  :cool:

Offline Cringer

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #581 dnia: Wrzesień 26, 2016, 10:24:58 am »
Ale się uśmiałem z tej półki i weź ją jeszcze postaw na oknie żeby sąsiedzi podziwiali.
Co w tym takiego śmiesznego? Lubi patrzeć na te okładki to sobie je ustawił w widocznym miejscu.
a zwrociles uwage na ten plakat i kolor pokoju ? XD toc to na kilometr zalatuje gimbaza :D
ty to młody pewnie nigdy nie byłeś?

Offline LordDisneyland

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #582 dnia: Wrzesień 26, 2016, 10:41:04 am »
Obstawiam że te komiksy w środku powycinane są na kształt setki czyściochy- i  takąż butelczyną wypełnione- a wiadomo, na widoku najłatwiej cuś ukryć  :badgrin:

Offline Cycol

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #583 dnia: Wrzesień 26, 2016, 11:20:19 am »
ty to młody pewnie nigdy nie byłeś?

oczywiscie, ze bylem, ale zycie dosc szybko zweryfikowalo moja dojrzalosc :) i nigdy nie podawalem sie za starszego ;) a jak ktos jest gimbaza, to nie mial mozliwosci kupowac tm-semicow w kioskach :) proste

Offline 8azyliszek

Odp: Różne gadki zewsząd 3
« Odpowiedź #584 dnia: Wrzesień 26, 2016, 04:55:33 pm »
Chciałbym być gimbazą wiekowo. Ale jako pokolenie TM Semic jestem już stary.