Autor Wątek: DC Rebirth  (Przeczytany 303224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1125 dnia: Listopad 28, 2018, 11:29:20 am »
Zgadza się ale jednak już nie ma takiego heipu jaki był po premierze filmy w maju.
Ale kolejny film się zbliża więc hajp cały czas jest  :smile:

Ale zakończmy tego offtopa.

Offline Maragast

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1126 dnia: Listopad 28, 2018, 12:07:33 pm »
Okk
Kończymy.

Offline lis22

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1127 dnia: Grudzień 05, 2018, 04:26:09 pm »
Jest jakaś szansa na Batmany z rysunkami Jonesa? Np. "Red Rain"?

Offline xanar

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1128 dnia: Grudzień 08, 2018, 08:21:17 pm »
Ktoś czytał Nastoletnich Tytanów – Wejście Aqualada. Tom 2, chodzą słuchy, że mamy powtórkę z Black Vortex'a  :cool:  ?

Offline Maragast

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1129 dnia: Grudzień 08, 2018, 09:31:16 pm »
A ja mam spoilero pytanie o serię "Hal Jordan i Korpys Zielonych Latarnii" dla tych, którzy przeczytali cały Run:

Spoiler: pokaż
Czy ostatecznie Korpus Zielonych Latarnii i Korpus Sinestro wrócą do sojuszu?
I czy Kyle będzie z Soranik?
Czy po 4 tomie drogi tych dwóch Korpusów rozeszły się na dobre.
Bo ta koncepcja sojuszu tych dwóch korpusów bardzo przypadła mi do gustu.


Ps Ten Run zamyka się w 6 czy 7 tomach???
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2018, 09:55:01 pm wysłana przez Maragast »

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1130 dnia: Grudzień 09, 2018, 08:22:00 am »
Ktoś czytał Nastoletnich Tytanów – Wejście Aqualada. Tom 2, chodzą słuchy, że mamy powtórkę z Black Vortex'a  :cool:  ?
Masz na myśli, że brakuje Ci tam kilka zeszytów? No to masz rację, bo one częscia crossovera Lazarus Contract, czyli 3 serii Nastoletnich Tytanów, Tytanów oraz Deathstroke'a. I to było już wiele razy pisane że Egmont zrobił błąd nie wydając Tytanów. I tak będą się pewnie zastanawiali wszyscy co się stało z Kid Flashem. Będzie pewnie jeszcze podobna sytuacja z crossem Super Sons of Tomorrow, bo nie wychodzi u nas seria Super Sons, ale Egmont ma swoich doradców, którzy lepiej wiedzą.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1131 dnia: Grudzień 09, 2018, 08:27:07 am »
I tak będą się pewnie zastanawiali wszyscy co się stało z Kid Flashem.
Jest to wyjaśnione w streszczeniu.

ale Egmont ma swoich doradców, którzy lepiej wiedzą.
Jak zapowiadali to nie wiedzieli co tam będzie dalej i pewnie by to olali gdyby wiedzieli  :)

Patrząc na okładki z zapowiedzi to od Egmont nie zniknie DC Odrodzenie z okładek. Niepotrzebne szpecenie tylko  :doubt: 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2018, 08:34:05 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1132 dnia: Grudzień 09, 2018, 08:40:57 am »
Jest to wyjaśnione w streszczeniu.
Nie mam komiksu, ale się domyślałem że tak zrobią (patrz Black Vortex). Ale wychodzi na to że coś zrąbali skoro widzę kolejna osobę, która na to narzeka. Wychodzi, że jeśli seria nie jest Batmanem lub Supermanem to nie ma co liczyć na crossovery i będzie takie coś jak teraz NT.


Patrząc na okładki z zapowiedzi to od Egmont nie zniknie DC Odrodzenie z okładek. Niepotrzebne szpecenie tylko  :doubt: 
Przyczyna jest chyba jedna, wiele osób już przestaje ogarniać co jest kiedy i która to seria, jakby znowu zrestartowali to byłyby 3 raz Batman z jedynką, ale to tylko moja teoria.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1133 dnia: Grudzień 09, 2018, 08:52:19 am »
Z jaką jedynką? Chyba szóstka dopiero  :smile: Niech się to nazywa dalej DC Odrodzenie ale nie musi to szpecić okładki.


Wychodzi, że jeśli seria nie jest Batmanem lub Supermanem to nie ma co liczyć na crossovery i będzie takie coś jak teraz NT.
Mieli na szybko wydać Titans, Deathstroke i Super Sons?  :smile: Z Teen Titans zrobili błąd że ruszyli z tym tak wcześnie.

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1134 dnia: Grudzień 09, 2018, 10:21:33 am »
Super Sons zaczęło wychodzić dużo później niż reszta wymienionych przez Ciebie komiksów, nie startowało jak inne serie. Odnośnie Tytanów pisałem już wiele razy więc nawet nie chce mi się tego powtarzać (poszukaj sobie). A co do jedynki z Batmanem w ogóle nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Podałem Batmana jako przykład niech będzie że zły, ale Superman, Liga Spawiedliwości, Nastoletni Tytani itd. startują od jedynek, właśnie w zmienionej szacie Uniwesum DC czyli dawnego Odordzenia. Kolejny podział, kolejne jedynki i ludzie się już gubią, to samo widać z Marvel Now 1 I 2.

Offline xanar

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1135 dnia: Grudzień 09, 2018, 10:25:30 am »
Oni coś w ogóle słabo ogarniają, teraz chyba Suicide Squad jest co miesiąc, ja to się nie znam ale jako jedyny przedstawiciel DC na Polskę można to było jakoś bardziej profesjonalnie przygotować.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1136 dnia: Grudzień 09, 2018, 11:20:15 am »
O tym SS też już nieraz pisałem  :smile: Po ósmym tomie SS i szóstym Aquamana jest crossover Aquaman/Suicide Squad: Sinkk Atlantis i teraz muszą nadganiać SS. Matal też się dzieje dopiero po piątym tomie SS.

Podałem Batmana jako przykład niech będzie że zły, ale Superman, Liga Spawiedliwości, Nastoletni Tytani itd. startują od jedynek, właśnie w zmienionej szacie Uniwesum DC czyli dawnego Odordzenia.
Właśnie nie bo już siódmy Superman nie ma "Rebirth" na okładce a JL od szóstki:



Tu będą serię po kilkanaście (a może i kilkadziesiąt) tomów a Egmont to będzie cały czas "odradzał"  :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2018, 11:35:28 am wysłana przez JanT »

Offline xanar

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1137 dnia: Grudzień 09, 2018, 12:26:15 pm »
Możesz sam Egmont jakoś by się odrodził i wydawał te crossy sensowniej  :cool:

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1138 dnia: Grudzień 09, 2018, 01:09:09 pm »
Ja o jednym ty o drugim. Albo mi się wydaje, ale Bendis ma już jedynkę na okładce, a to już jest Uniwesum DC. Jakoś dziwnie się uparłeś, ale przy zmianie New52 na DCYou, nie upierałeś się jak Egmont zachował starą szatę, a teraz użądzasz z tego powodu dramę.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1139 dnia: Grudzień 09, 2018, 01:40:46 pm »
Nawet nie zauważyłem że dodawali cały czas "Nowe DC Comics" na okładce  :smile: Sam napis to jeszcze ciul ale tu będą te paski zasłaniające 16.9% okładki.

 

anything