trawa

Autor Wątek: DC Rebirth  (Przeczytany 303017 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pitt

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #840 dnia: Maj 22, 2018, 08:47:25 pm »
Ta lista pod względem jakości jest totalnie niemiarodajna. Idealnym przykładem jest "Deathstroke", który ma fabułę dosłownie jak z "Mody na Sukces" równie słaby jest "New Super-Man", a Hal z Korpusem czy "Action Comics" wyprzedzają te serie znacząco.
A tymczasem seria Hal Jordan And The Green Lantern Corps kończy w Stanach działalność na numerze 50-tym. Chociaż pewnie zaraz pojawi się nowa seria, to Egmontowi za jakiś czas, zrobi się wolne miejsce.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #841 dnia: Maj 22, 2018, 08:59:50 pm »
Niby teraz ma być solowa seria Hala pisana przez Morrisona  :smile: Potwierdzono to gdzieś?

Offline pitt

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #842 dnia: Maj 22, 2018, 09:12:25 pm »
Nowa seria Green Lantern pisana przez Morrisona, to tak, ale że z Halem to chyba na razie spekulacje. Szkoda by było Green Lantern Corps, no chyba że Green Lanterns też zamkną.

Offline Maragast

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #843 dnia: Czerwiec 12, 2018, 02:51:33 pm »
Takie pytanko:
czy Johns pisał coś w Rebirth???
Czy tom "Uniwersum DC Odrodzenie" był jego ostatnim scenariuszem???
Bo w New52 na początku pisał Green Lantern przez 20 zeszytów, Shazama, Aquamana i Ligę (czyli aż 4 regularne serie jednocześnie).
Gość stworzył masę kapitalnych rzeczy (Latarnie Johnsa to najlepsza seria jaką kiedykolwiek czytałem, a "Wojna Korpusu Sinestro" i "Najczarniejsza Noc" to najlepsze eventy), a Liga z New52 pokazuje, że wciąż ma masę pomysłów więc szkoda, że teraz tak zniknął.
Mam nadzieję, że komiks o trzech Jokerach będzie faktycznie warty uwagi.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #844 dnia: Czerwiec 12, 2018, 03:12:57 pm »
Wychodzi teraz jego Doomsday Colck a później ma być Shazam i coś tam jeszcze  :smile:

Offline Maragast

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #845 dnia: Czerwiec 12, 2018, 04:01:36 pm »
Nie wiedziałem, że Doomsday Clock jest jego - z niecierpliwością czekam aż Egmont to wyda - ciekaw jestem jak wyszło, w Comics Weekly krytykowali ale w sumie oni krytykowali też rzeczy, które mi się bardzo podobały (jak Kryzys Tożsamości) więc z chęcią sam sprawdzę.
Ale to chyba gdzieś za dwa lata...

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #846 dnia: Czerwiec 12, 2018, 07:58:57 pm »
A mi się Doomsday Clock podoba, ale ni cholery nie zgrywa się z tym co jest w DC Odrodzenie, nawet uwzględniając że dzieje się rok do przodu. Jakby to było powiedziane, że to jest jakiś elsworld to jeszcze bym to kupował, a tak to jest ten zgrzyt.

Offline Maragast

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #847 dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:26:51 pm »
Jak myślicie czy Egmont to przetłumaczy jako "Zegar Zagłady"???
Dziwnie brzmi...

Offline kelen

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #848 dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:43:36 pm »
Ale tak właśnie nazywa się po polsku zegar, o którym mowa w tytule.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #849 dnia: Czerwiec 13, 2018, 06:18:28 pm »
Dawno Kryzysu nie było  :smile:



https://www.cbr.com/dc-comics-heroes-in-crisis-king-mann/

Pisze King co cieszy  :smile:

Offline Itachi

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #850 dnia: Czerwiec 13, 2018, 07:15:53 pm »
Zapowiada się rozsądnie, mam nadzieję że King napiszę psychologiczną historię.

Offline sum41

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #851 dnia: Czerwiec 13, 2018, 07:30:07 pm »
Okladka mega, czyzby cos sie stalo na farmie Kentow?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Nawimar

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #852 dnia: Czerwiec 14, 2018, 09:31:44 am »
Trochę obok tematu, bo nie bardzo jest gdzie o tym napisać, a i fanów Hawkmana w Polsce pewnie tylu, że spokojnie mogliby biesiadować u Pana Maluśkiewicza w łódeczce. Niemniej "siły zwierzchnie" DC Comics zdecydowały się podarować tej postaci solowy tytuł. Mnie akurat bardzo to cieszy; także z tego względu że za plastyczną stronę tego przedsięwzięcia odpowiada Brian Hitch. Mam nadzieję, że tytuł przetrwa dłużej niż "The Savage Hawkman".
 
https://www.dccomics.com/comics/hawkman-2018/hawkman-1

Offline sum41

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #853 dnia: Czerwiec 14, 2018, 09:10:17 pm »
Ja lubie te postac jednak wlasnie Hitch w ostatnich latach odstrasza tym kwadratowym/konturowym czy jak to nazwac cieniowaniem. Kiedys go bardzo lubilem gdy mial taka plyna kreske podobna do Alana Davisa. W Justice League wstepniaka narysowal kiepsko.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Gazza

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #854 dnia: Czerwiec 18, 2018, 02:24:43 pm »
@Nawimar - mnie też to cieszy! :) Ponadto w temacie o wariantach okładkowych już prezentowane były prace Sejica do kolejnych trzech #.... :)

 

anything