Autor Wątek: DC Rebirth  (Przeczytany 303210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sum41

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #570 dnia: Październik 15, 2017, 10:14:01 am »
Nie. Została zniszczona.

OK jednak w Lois i Clark wspominają iż Brainiac ocalił wszystkie  wersje ziemi więc ?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Fanatyk_2004

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #571 dnia: Październik 15, 2017, 04:55:29 pm »
Obstawiam że tak naprawdę za jakiś czas (albo może już to się stało w USA) okaże się że Ziemia Lois i Clarka przetrwała i wrócą na nią... a tam zaskoczenie bo świat żył bez Supermana tyle lat itp itd, bardzo się zmienił... ;)

Offline Wojtpil

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #572 dnia: Październik 15, 2017, 05:49:20 pm »
Jestem po lekturze egmontowych jedynek: Batman, Green Arrow, Superman, Detective Comics, Flash, Active Comics.


Póki co najbardziej mi się podobał Flash. Naprawdę fajna i ciekawa historia. Niezbyt podobał mi się w N52 tu wręcz przeciwnie.


Najmniej Green Arrow - jakoś nie ujął mnie, pomimo dobrego początku...


Największe pozytywne zaskoczenie Batman recenzje i opinie takie sobie, a sam komiks przyjemnie się czyta.


Największe rozczarowanie Batman Detective Comics (zbyt przypomina mi to Wiecznego Batmana niestety, aczkolwiek uczciwie muszę stwierdzić, że końcówka jest extra i jednak drugi tom kupię). Pomysł na drużynowego Batmana w serii Detective Comics niezbyt mi się podoba.


Supermany oba całkiem całkiem :smile:
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2017, 08:14:07 pm wysłana przez Wojtpil »
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline angelscorpion

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #573 dnia: Październik 15, 2017, 08:06:55 pm »
Ja jestem po lekturze Green Arrow'a, Supermana, Action Comics i w trakcie Detective Comics i na razie nic mnie nie zawiodło. Największe wrażenie wywarł Action, ponieważ historia z Doomsdayem, dużo nawiązań do śmierci, fajnie rozpisane relacje z żoną i synem, a także wiele zagadek. Czekam na kontynuację z niecierpliwością...

Offline sum41

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #574 dnia: Październik 15, 2017, 08:30:00 pm »
Ja czytając Detective COMICS oraz Superman z Action COMICS  czuję się jak za młodu w latach 90tych przy TM Semicach. Dlatego też mam wypalone na recenzję to to kwestia gustu wolę sam sprawdzić  :smile:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #575 dnia: Październik 15, 2017, 10:55:19 pm »
Największe rozczarowanie Batman Detective Comics (zbyt przypomina mi to Wiecznego Batmana niestety, aczkolwiek uczciwie muszę stwierdzić, że końcówka jest extra i jednak drugi tom kupię). Pomysł na drużynowego Batmana w serii Detective Comics niezbyt mi się podoba.
Uprzedzam, że drużyna Batmana jeszcze się rozrośnie.

Offline sum41

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #576 dnia: Październik 16, 2017, 07:31:47 am »
Ja czuję się jak za dzieciaka i jak tak dalej pójdzie to  komiksy wstępu, wrześniowe i październikowe z Odrodzenia wciągnę w jeden tydzień  :biggrin: :shock:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Eragon

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #577 dnia: Październik 16, 2017, 11:36:36 pm »
No właśnie, ja przy takiej ofensywie Egmontu(DC Rebirth) nie tyle czuję się jak w latach 90 czyli kiedy byłem piękny i młody czy raczej dzieciakiem ;)(choć gdyby nie te dawne czasy to nie wiem czy dzisiaj bym tak kupował komiksy z Odrodzenia, czym skorupka za młodu nasiąknie..), bo to były inne czasy i inne realia(Tm- Semic itd)co po prostu tyle dobra z DC(aktualnego)to maskara(dla portfela), nawet jak tak tanio. ;) Czekam na zbiorczą paczkę Odrodzenia z października i listopada. :D
Fan ,,majtek na głowie''. :D

Offline Maragast

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #578 dnia: Październik 17, 2017, 12:05:48 am »
Przeczytałem sobie Supermana z AC oraz Batmana z DC i mam takie pytanie:
czy wątek tego gościa, który pod koniec AC uwięził Doomsdaya, a pod koniec DC porwał Tima będzie rozwinięty w "Noc Ludzi Potworów"???
Czy to będzie dopiero w innym komiksie???
 

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #579 dnia: Październik 17, 2017, 06:55:09 am »
Przeczytałem sobie Supermana z AC oraz Batmana z DC i mam takie pytanie:
czy wątek tego gościa, który pod koniec AC uwięził Doomsdaya, a pod koniec DC porwał Tima będzie rozwinięty w "Noc Ludzi Potworów"???
Czy to będzie dopiero w innym komiksie???
Co do AC to ci nie odpowiem bo jeszcze nie czytałem, ale co do porwania Tima to w USA właśnie na łamach obu tytułów z eSem trwa historia o tym kim jest Mr. Oz. Także do wyjaśnienia tej zagadki u nas będzie trzeba trochę poczekać. W Nocy Ludzi Potworów raczej niczego nowego w tym temacie się nie dowiesz.

Offline winckler

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 460
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #580 dnia: Październik 17, 2017, 07:17:27 am »
Przeczytałem sobie Supermana z AC oraz Batmana z DC i mam takie pytanie: (...).


Maragaście, pytac mozna, ale warto pomysleć, jak sformułowac pytanie, by nie zdradzało istotnego, badź co badź, zwrotu akcji w finale tomu. Nie wszyscy bowiem jeszcze tomy, o których piszesz, czytali.


A jeśli chodzi o rozwiazanie zaczętych w pierwszych tomach wątków - jest tak, jak pisze Kamil; trzeba będzie jeszcze rok przynajmniej poczekać. 
„Wszelkie zbieranie jest konserwatywne".

„I absolutnie nie piszę tego złośliwie, tylko tak to obiektywnie wygląda z mojego puntu widzenia".

Offline sum41

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #581 dnia: Październik 17, 2017, 07:38:49 am »
Mi komiksy z eSem się mega podobały tylko jeden mały minusik - podczas walki z NAJSILNIEJSZYM wrogiem eSa czy Doomsdayem supermenowi nawet nitka z kostiumu nie puściła - podczas gdy zbroja Lexa została rozjechana jak szmata (aż przypomina mi się chyba najsłabsza animacja DC Superman Doomsday  :neutral: )
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline kelen

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #582 dnia: Październik 17, 2017, 04:37:37 pm »
Przeczytałem sobie Supermana z AC oraz Batmana z DC i mam takie pytanie:
czy wątek tego gościa, który
Czy to będzie dopiero w innym komiksie???

Wystarczy, że będziesz się trzymać Action Comics i Detective Comics.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Nafciarz

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #583 dnia: Październik 18, 2017, 08:04:52 pm »
Przeczytalem dzis z wielka przyjemnoscia Flasha. Bardzo przyjemna lektura, historia ktory zaciekawia i ktora fajnie wprowadza czytelnika w postac Flasha. Dziwi mnie ze ten tytul ta takie srednie recenzje.


Czy serie Action i Detective warto przeczytac po pojedynczysz tomach o Supku i Batmanie czy nie maja nic wspolnego z glownymi seriami w 1 tomach?

Offline kelen

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #584 dnia: Październik 18, 2017, 08:43:10 pm »
Batman i Detective są od siebie dosyć mocno niezależne. Action i Superman chyba czasem nawiązują do siebie, ale też raczej to dwie osobne rzeczy. Jeśli są między nimi crossovry, to w Stanach wychodzą w formie osobnego albumu (np. "Superman Reborn").
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru