Autor Wątek: DC Rebirth  (Przeczytany 303126 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #405 dnia: Wrzesień 13, 2017, 02:45:13 pm »
Moje Wydanie Specjalne Batman vs Predator jest chyba w lepszym stanie  :biggrin:

Offline amsterdream

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #406 dnia: Wrzesień 13, 2017, 03:01:44 pm »
Może np. to? Chyba nie było wiele razy czytane? Raz?



Ale co to w ogóle jest? Bo wygląda jakby strony były pobrudzone tym posrebrzanym badziewiem.

Offline donTomaszek

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #407 dnia: Wrzesień 13, 2017, 03:06:04 pm »
Wolę dopłacić 50 zł i mieć OHC w zagranicznym.
Wez zmien plyte.
Wszyscy od dawna wiemy, ze jestes za tym aby byle dziadostwo wydawac na twardo i najlepiej w formacie oversized.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Eragon

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #408 dnia: Wrzesień 13, 2017, 03:14:53 pm »
Ale co to w ogóle jest? Bo wygląda jakby strony były pobrudzone tym posrebrzanym badziewiem.
Ufff...myślałem, że tylko ja nie do końca dostrzegam co te zdjęcie przedstawia. Faktycznie to wygląda jakby te ,,sreberko'' pobrudziło komiks.

Antari:
Cytuj
Wolę dopłacić 50 zł i mieć OHC w zagranicznym.
Wolna wola, chcesz to dopłacaj i 1000 zł czy więcej za pozłacane, wysadzane diamentami wydania. :wink:
Fan ,,majtek na głowie''. :D

Offline mappy

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #409 dnia: Wrzesień 13, 2017, 04:25:30 pm »
Przecież to normalne przełamanie na lakierowanej okładce, które powstaje przy takim otwieraniu. Na czarnych i kolorowych okładkach mniej widoczne ale nie raz się zdarzyło widoczne przebicie białej warstwy spod lakieru. Tutaj efekt jeszcze potęguje kolor srebrny. Dla posiadaczy Lone Sloane od Egmontu oraz innych srebrnych okładek rysy i inne defekty okładki mogą być znajome.

Offline Antari

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #410 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:20:28 pm »
Antari:Wolna wola, chcesz to dopłacaj i 1000 zł czy więcej za pozłacane, wysadzane diamentami wydania. :wink:

Świetny przykład, bo nie ma żadnej różnicy między 50 zł a 1000 zł. Nie róbcie z siebie aż takich biedaków. Za 2 SC bez dodatków od Egmontu zapłacicie 50 zł po rabatach, za OHC (zbierający te 2 SC) zapłacisz 100 zł po rabatach. Każdy niech wybierze to, co mu się podoba. Nikogo nie nagabuję, zaczepki są nie na miejscu. Wyrażam swoje zdanie, że na mnie to nie robi wrażenia. Na was robi? No i ok.

Rozumiem, że co poniektórzy napalili się na Odrodzenie Egmontu ale bez przesady. Trochę mniej emocji panowie.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #411 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:45:36 pm »
Rozumiem, że co poniektórzy napalili się na Odrodzenie Egmontu (...)

Nie. Tu chodzi tylko o to, że wciąż piszesz to samo. Pierwsza rzecz którą spodziewam się, że przeczytam widząc Twój awatar to coś o OHC, powiększonych stronach, wydaniach budżetowych. Prawie jak pewien nieobecny już tu użytkownik i kolekcje.
perły przed wieprze

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #412 dnia: Wrzesień 13, 2017, 05:50:10 pm »
Coś tam z tych dodatków przejdzie bo widzę że żadnych reklam ani nawet zapowiedzi kolejnego tomu  :smile:
Bardzo fajnie do tego podeszli.
 

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #413 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:02:29 pm »
Coś tam z tych dodatków przejdzie bo widzę że żadnych reklam ani nawet zapowiedzi kolejnego tomu  :smile:
Bardzo fajnie do tego podeszli.

Zapowiedzi są na początku



foto by marian381

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #414 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:13:06 pm »
Zapowiedzi są na początku
Pisałem o stronach bo myślałem że będzie jak w Marvel NOW.

Offline Night wolf

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #415 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:17:25 pm »
Mam inne pytani czy w tych wydaniach są podziały rozdziałów jak było wcześniej w New DC? Bo narazie nie widziałem tego na żadnym zdjęciu z polskiego wydania odrodzenia, a jest to najbardziej irytująca mnie rzecz w wydaniach marvela now.

Offline buczanova

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #416 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:23:16 pm »
Nie ma okładek między zeszytami tak jak w New 52, ale na początku każdego zeszytu na stronie jest informacja o scenarzyście i rysowniku danego zeszytu, to jedyna forma rozdzielenie różnych rozdziałów. Tak jest w Batmanie, nie wiem jął w pozostałych tytułach.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #417 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:24:34 pm »
Nie ma. To już można było wywnioskować z ilości stron (okładki w środku musiałyby być podwójne).

Offline Night wolf

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #418 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:31:06 pm »
Ech, według mnie komiks traci na narracji, ale to już mój problem :( Trzeba będzie z tym żyć :)

Offline Itachi

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #419 dnia: Wrzesień 13, 2017, 06:34:57 pm »
Ech, według mnie komiks traci na narracji, ale to już mój problem :sad:

Też tego nie lubię. Brakuje przez to płynności.