Autor Wątek: DC Rebirth  (Przeczytany 307120 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline winckler

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 460
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #630 dnia: Listopad 10, 2017, 11:16:06 am »
W przypadku tej serii nie warto wnioskować o jakiejkolwiek innej w niej opublikowanej historii po pierwszej poznanej, która nam do gustu nie przypadła (albo przypadła). Każda jest z nieco innej bajki - tak graficznie, jak fabularnie. Drugi tom jest w moimo dczuciu niezwykły i najlepszy z trzech, które się ukażą.
„Wszelkie zbieranie jest konserwatywne".

„I absolutnie nie piszę tego złośliwie, tylko tak to obiektywnie wygląda z mojego puntu widzenia".

Offline Maragast

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #631 dnia: Listopad 10, 2017, 12:59:05 pm »
Czyli "All Star Batman" jest już zakończony i liczy tylko 3 tomy???

Offline kelen

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #632 dnia: Listopad 10, 2017, 02:04:05 pm »
Tak.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline winckler

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 460
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #633 dnia: Listopad 10, 2017, 02:06:09 pm »
Jako rzecze Kelen!
Snyder zapowiedział, że jego historie tworzone z artystami takimi jak Lee Bermejo, Paul Pope czy Sean Murphy ukazywać się będą od razu w zbiorczych wydaniach. Padła w kontekście tej nowej inicjatywy ze świata Batmana fraza "prestige format", co nada rangę "gwiazdorom" ją tworzącym, a jednocześnie pozwoli zaakcentować samodzielność tych opowieści, fakt, który, gdy coś ma na grzbiecie #2 lub #3 jakoś tam zatytułowanej serii, nie jest dla konsumenta tak łatwy do przyswojenia. A zaczynający się u nas wlaśnie "All Star Batman" tak z grubsza działa.
„Wszelkie zbieranie jest konserwatywne".

„I absolutnie nie piszę tego złośliwie, tylko tak to obiektywnie wygląda z mojego puntu widzenia".

Offline Antari

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #634 dnia: Listopad 10, 2017, 03:44:24 pm »
Może dlatego niebieski pasek na okładce/grzbiecie ma inny odcień od tego w pozostałych z Rebirth.

Offline sum41

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #635 dnia: Listopad 12, 2017, 06:31:34 pm »
Mera narzeczona / żona  Aquamana doczekała  się swojego tytułu, startuje chyba w styczniu lub lutym  :smile:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline isteklistek

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #636 dnia: Listopad 12, 2017, 06:52:33 pm »
28 luty pierwszy zeszyt. Nie zwróciłbym na tę serię uwagi, ale covery mają być od Lau, więc warianty biorę - tylko 6.

Offline sum41

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #637 dnia: Listopad 12, 2017, 06:58:33 pm »
6 wariantów  1 numeru?


Rysownik serii to Łan Medina więc też jest extra w środku, nie tak jak w wydawnictwie Zenescope gdzie ludzie zbierają te serie ze względu  na okładki  bo w środku  W porównaniu  Z rysownikami okładek  to lipa  :doubt:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline isteklistek

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #638 dnia: Listopad 12, 2017, 07:00:23 pm »
Seria ma mieć 6 zeszytów i każdy będzie miał wariant.

Offline Nafciarz

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #639 dnia: Listopad 25, 2017, 09:08:09 am »
Skonczylem wlasnie All-Star Batman I mam bardzo mieszane odczucia. Z jednej strony scenariusz jest napisany bardzo filmowo i jest Snyder'owy co mi osobiscie bardzo odpowiada. Ale jednak poczatkowo mamy tu wiele chaosu, wiele glupich sytuacji w późniejszej fazie historii. Rysunki sa bardzo dobre i to one powoduja ze te historie chce sie czytac na raz.


Ogolnie mocne 4 w skali szkolnej wg mnie. Teraz sie biore za Aquamana.

Offline sum41

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #640 dnia: Listopad 26, 2017, 08:04:58 pm »
W skład tomu Batman. Noc Ludzi Potworów wchodzą: Batman #7-8, Nightwing #5-6 oraz Detective Comics #941-942 czy te tomy będziemy mieli w tych regularnych seriach będzie to powtórka?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #641 dnia: Listopad 26, 2017, 08:07:07 pm »
Nie

Offline wonaps

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #642 dnia: Grudzień 01, 2017, 08:41:30 pm »
miałem przerwe w komiksach z 10-15 lat. Wróciłem parę tygodni temu ale nadrabiałem troszkę starszych tytułów. Przeczytałem własnie Odrodzenie. Słyszałem, że ostatnio w modzie gdzie da się upchnac jakis watek homo czy inne nowoczesne i poprawne ale nie myslalem, ze juz w 1 numerze nie wytrzymaja;) no ale coz artysta jak artysta rzadzi sie swoimi prawami.

Offline sum41

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #643 dnia: Grudzień 04, 2017, 02:42:28 pm »
Co stało się z Lois Lane z N52 ?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Wojtpil

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #644 dnia: Grudzień 05, 2017, 08:35:51 am »
miałem przerwe w komiksach z 10-15 lat. Wróciłem parę tygodni temu ale nadrabiałem troszkę starszych tytułów. Przeczytałem własnie Odrodzenie. Słyszałem, że ostatnio w modzie gdzie da się upchnac jakis watek homo czy inne nowoczesne i poprawne ale nie myslalem, ze juz w 1 numerze nie wytrzymaja;) no ale coz artysta jak artysta rzadzi sie swoimi prawami.

Gdzie takie coś? Przyznam się już przestałem zwracać na to uwagę. Upychają to wszędzie :(
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

 

anything