trawa

Autor Wątek: DC Rebirth  (Przeczytany 303141 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1110 dnia: Październik 22, 2018, 12:42:36 pm »
Raczej od jedynki będzie ten run Wilson  :smile: Trzeci deluxe ma zbierać zawartość piątego tomu + Wonder Woman 75th Anniversary. Czyli czwarty deluxe tomy 6 i 7 a piąty 8 i 9 i potem Wilson  :smile:
Czyli tak na dobrą sprawę run Orlando kończy pewną "epokę" w dziejach Odrodzenia WW, podobnie jak Oz Efekt u Supka. Wraz ze startem Wilson zaczyna się kompletnie nowa historia wprowadzająca nowe wątki itd. Więc bez żalu będę mógł sobie odpuścić jej grafomanię.

Offline waszaklasa

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1111 dnia: Listopad 19, 2018, 12:51:52 pm »
Witam wszystkich! jest jakiś cień szansy na ukazanie się tego tytułu w polsce? chodzi oczywiście o justice league of america! https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/A1S%2Ba5h01NL.jpg


mkolek81

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1112 dnia: Listopad 19, 2018, 01:12:28 pm »
Zero szans. Pan Kołodziejczak nie zapowiedział nic z Odrodzenia DC na ostatnim MFKiG, bo nie ma miejsca. Zresztą ta seria jest bardzo przeciętna, po pierwszy tomie (który jest bardzo dobry) później jest słabo/przeciętnie, a wydarzenia w niej nie mają większego wpływu na uniwersum. Jeśli miałaby startować to po wydarzeniach Liga sprawiedliwości kontra Suicide Squad, do tej pory nie było więc już raczej nie będzie (tym bardziej że nie można doprosić się o wydanie Tytanów).

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1113 dnia: Listopad 19, 2018, 02:31:43 pm »
Z tych serii co już mają kilka tomów to już pewnie nic nie ruszy. Z nowych serii to jakoś za rok pewnie będą Supermany Bendisa, Green Lantern Morrisona, Liga/Ligii i może ten Shazam (jak się będziecie jarać filmem  :smile: )

Offline Maragast

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1114 dnia: Listopad 27, 2018, 11:33:48 pm »
Właśnie przeczytałem listopadowe czwarte tomy i wszystkie 3 czytało mi się wyśmienicie choć najbardziej pozytywnie zaskoczył mnie Flash - akcja z Odwrotnym Flashem niczym w Runie Johnsa.
Wciągnął mnie też "Green Arrow" - cały wątek Dziewiątego Kręgu bardzo fajnie został rozbudowany. I tu mam pytanie do tych, którzy czytali w oryginale: czy tom 5 kończy już ten wątek czy jeszcze trochę to potrwa?

Offline R~Q

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1115 dnia: Listopad 28, 2018, 07:22:14 am »
Na chińskiego Supermana się zanosi?

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1116 dnia: Listopad 28, 2018, 07:29:42 am »
Na nic się nie zanosi  :smile: Dopiero pewnie będą wchodzić kontynuacje serii jak Green Lantern, Supermany czy Ligi. Może jest też szansa na nowego Shazama ale to i tak jeszcze kawał czasu.

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1117 dnia: Listopad 28, 2018, 08:31:43 am »
Wg mnie szansa na Shazama jest tylko wtedy kiedy film odniesie sukces. I poza All Star Batman, każda seria ma kontynuację. Jakoś powątpiewam aby Egmont zdecydował się znacznie poszerzać ofertę kolejnych miękko okładkowych serii z DC, ponad to co już wydaje.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1118 dnia: Listopad 28, 2018, 08:37:49 am »
Ale Shazam z New52 też się chyba dobrze sprzedał (dodrukowywany po cichu też chyba był?) A film nawet jak będzie słaby to klientów i tak przyciągnie. Egmont też przed premierami zapowiada tytuły pod film.

Odpisz na priv  :smile:

Offline Antari

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1119 dnia: Listopad 28, 2018, 09:09:52 am »
Titans pod serial nie wydali.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1120 dnia: Listopad 28, 2018, 09:12:36 am »
Z Black Panther pod film też nic. I co z tego?  :smile:

Offline Antari

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1121 dnia: Listopad 28, 2018, 09:50:52 am »
To, że nie jest to regułą.

Offline Maragast

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1122 dnia: Listopad 28, 2018, 09:56:45 am »
Dodam tylko, że "Rękawica Nieskończoności" wychodzi pół roku po "Avengers: Infinity War", więc też nie pod film.
A jakby wyszła w maju to by się pewnie super sprzedawała: komu się film spodobał pewnie widząc na okładce Thanosa z Rękawicą od razu by kupował.

JanT

  • Gość
Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1123 dnia: Listopad 28, 2018, 09:59:26 am »
Infinity War wyjdzie pod film  :smile: Jak rzecze filozof "Egmont uprzedza Hachette"  :biggrin:

Ludzie też pół roku po premierze nie zapominają o filmie.

 
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2018, 10:02:46 am wysłana przez JanT »

Offline Maragast

Odp: DC Rebirth
« Odpowiedź #1124 dnia: Listopad 28, 2018, 10:50:50 am »
Ludzie też pół roku po premierze nie zapominają o filmie.


Zgadza się ale jednak już nie ma takiego heipu jaki był po premierze filmy w maju.

 

anything