trawa

Autor Wątek: Sherlock Holmes  (Przeczytany 13600 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Sherlock Holmes
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 14, 2016, 01:32:28 am »
po tej recenzji mam watpliwosci czy to w ogole jest manga :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Itachi

Odp: Sherlock Holmes
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 11, 2017, 05:06:21 pm »
Drodzy użytkownicy!

W temacie cisza jak makiem zasiał, a tymczasem pierwszy tom miał już dodruk na który się załapałem. Faktem tym byłem zaskoczony, ale serial zrobił taką reklamę że pewnie w Empikach mangę brali zwykli czytelnicy, niekoniecznie znający się na mandze. Ja wczoraj otrzymałem swój egzemplarz i w nocy postanowiłem nie spać tylko czytać. Jak oceniam mangę?

Zacznę od tego, że pierwszy odcinek serialu oglądałem na tyle dawano temu, że nie pamiętałem jak się ten epizod zakończył. Więc manga nie była do końca kotletem z zeszłej niedzieli. Aczkolwiek czuję się, że jest praktycznie w stosunku 1:1 odzwierciedleniem serialu. W trakcie lektury przypominamy sobie sceny z filmu co w pewien sposób może być rozczarowujące.

Ja przy Sherlocku bawiłem się bardzo dobrze, graficznie jest całkiem mile dla oka, zaznaczam że bardzo fajnie prezentuje się mimika postaci. Jak widzimy głównego bohatera zaczynającego się śmiać mamy ochotę zrobic to samo, jest w tym jakiś urok :smile:

Polecam serdecznie, ja już planuję zakup kolejnych części!

Offline ThePinkFin

Odp: Sherlock Holmes
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 06, 2017, 07:40:21 pm »
Polecam serdecznie, ja już planuję zakup kolejnych części!
Ja też planuję kupić następne, a konkretnie od 4. wzwyż.  :lol:  Niby znam dobrze lub lepiej fabułę wszystkich 13 odcinków, ale mangę czytało mi się tak przyjemnie, jakbym wcześniej nie znał serialu. Wie ktoś może, na jakim etapie powstawania jest 4. tom? Nawet nie pytam, czy w ogóle powstaje, bo to chyba oczywiste, jednakże nic mi na ten temat nie wiadomo.

 

anything