Autor Wątek: Wampiurs Wars  (Przeczytany 5976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

N.N.

  • Gość
Wampiurs Wars
« dnia: Wrzesień 03, 2003, 12:42:32 pm »
Czy pamiętacie ten komiks? Wydawał go kilkakrotnie Gdański Klub Fantastyki. Teraz pojawiła się stronka www.republika.pl/wampiurzone
ale z niezrozumiałych przyczyn jest tam tylko druga część komiksu.
Podobno GKF szykował wydanie całości w dużym formacie, ale zabrakło im funduszy....

Anonymous

  • Gość
Wampiurs Wars
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2003, 02:01:09 pm »
hm, ciekawe
atak grozy to akurat ta część którą żeśmy jako vormkfasa przerysowywali. miało się to ukazać w czerwonym karle, no ale zipa dumna. co do wydań ponownych to JPP się wypowiadał, że raczej nie ma szans ze względu na fundushe, najszybciej w internecie. ale ta stronka coś linka rzucił to straszna nędza. nie mogłby ktoś z głową zrobić strony wampiursów?....
m

Offline LOGAN

Wampiurs Wars
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 04, 2003, 02:51:24 pm »
o kurcze jak ja bym chciał żeby wampiury wznowił egmont już widzę je oczyma wyobrażni zebrane w całość w twardej oprawie nieżle się ubawiłem czytając je w czerwonym karle.wiecie może czy to co opublikował czerwony karzeł to była całość czy też były jeszcze jakieś odcinki.murtaugh jeśli masz jakiś związek z vormkfasą to może wiesz czy doczekamy się w najbliższej przyszłośći albumu o morfołakach?

Anonymous

  • Gość
Wampiurs Wars
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 04, 2003, 02:56:44 pm »
mając bliskie kontakty z vormkfasą, a z morfołakami jeszcze bliższe - mogę powiedzieć, że to słodka tajemnica wydawcy. ja tez nie wiem, czy w najbliższym czasie się to ukaże.
m

Offline LOGAN

Wampiurs Wars
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 04, 2003, 03:09:01 pm »
Liczę na grubaśny album o morfołakach zbierający wszystkie odcinki w twardej oprawie mam nadzieję że takowy szybko wyjdzie kupię bez względu na cenę.Apropo morfów czy powstają nowe odcinki i czy jesteś może miszczem Skutnikiem jeżeli tak to czy w najbliższym czasie jest szansa pomijając morfów na ujrzenie jakiś twoich dzieł na papierze w postaci albumów?Możę jakieś konkrety jeżeli takowe są oczywiśćie.

Anonymous

  • Gość
Wampiurs Wars
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 04, 2003, 03:16:01 pm »
sluchaj miejsce i temat nie ten na takie rozważania.
zapraszam na mój temat "rewolucje.co to jest?"
i "rewolucje" na forum wraka.
na temacie gildii, t(tym pierwszym udzielę ci odpowiedzina twoje pytania, oki?)
m
(tylko mi tu od miszczów nie przezywaj, zle mi sie kojarzy)
m

Offline LOGAN

Wampiurs Wars
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 04, 2003, 03:24:08 pm »
OK wybacz nie miałem nic złego na myśli.

Anonymous

  • Gość
Wampiurs Wars
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 04, 2003, 03:27:54 pm »
spoko loko

N.N.

  • Gość
Wampiurs Wars
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 16, 2003, 08:01:17 am »
Na podanej wyżej stronie wciąż przybywa plansz. Zdaje się, że  docelowo znajdą się tam całe Wampiurs Wars, włacznie ze wszystkimi dodatkami.  Moim zdaniem powinni też pokazać te rzeczy, które ludzie zrobili do tzw. remake'u - tam rysowali Birek, Janicki, Gosieniecki, Skutnik, Rebelka, Szłapa i inni... Była nawet Ewa Białołecka...

Anonymous

  • Gość
Wampiurs Wars
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 16, 2003, 11:53:00 am »
...

N.N.

  • Gość
Wampiurs Wars
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 01, 2003, 08:01:00 am »
Terazz na w/w stronce są wszystkie epizody wampiurów, nawet te, ktorych nie było w żadnej łacznej publikacji.
A Gdański Klub Fantastyki zapowiada wydanie tego w albumie, w jednym tomie, w formacie A4, z okładką Andrzeja Janickiego...

 

anything