Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics  (Przeczytany 323177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kelen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #660 dnia: Lipiec 22, 2016, 08:28:01 pm »
Jeśli dobrze kojarzę, to w angielskiej wersji chyba była mowa o Jasonie Toddzie (jeśli kolekcja jest przeznaczona dla nowych czytelników, to musieli to wyjaśnic, nie ma bata) i o tym, że ktoś odkrył prawdziwą tożsamość Batmana (co raczej jest oczywiste od 1 tomu).
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #661 dnia: Lipiec 22, 2016, 09:04:51 pm »
W kwestii bubli, to przypomnialo mi sie, ze w egmontownym tlumaczeniu Husha, chyba Bacior w pewnym miejscu wymienia 3 Robinow: mianowicie Dicka, Graysona i Tima :-D Ciekawe czy beda sie tego trzymali w tlumaczeniu Husha w kolekcji.

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #662 dnia: Lipiec 22, 2016, 09:17:54 pm »
Jeśli mam się zdecydować na prenumeratę to kwestia dodatkowych tomów jest kluczowa. Nie mam zamiaru wydawać po 4 dyszki na duble, nie mając zapewnionych profitów w zamian to. A po drugie nie będę musiał czekać kilka tygodni na paczkę z prenumeratą tylko spokojnie zamówię w Gildii, albo wezmę w kiosku.

Na dobrą sprawę z prezentów ciekawie wygląda tylko przedruk AC#1 i podstawki do komiksów. Ale w porównaniu z dodatkami za granicą wyglądają blado. Na moje oko trzeba będzie przydzwonić około 15 sierpnia i dowiedzieć się finalnie czy jest szansa na dodatkowe tomy.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #663 dnia: Lipiec 22, 2016, 09:28:10 pm »
Nie pamiętam w której edycji to widziałem, ale ta replika Action Comics #1 była przetłumaczona i wydrukowana na dobrym papierze. Jakby to był tekst oryginalny + papier gazetowy, to faktycznie można byłoby się poczuć, jak posiadacz pierwszego wydania, ale tak to nie ma się czym jarać. Ot wszystkie historyjki z tego zeszytu w polskiej wersji.  :neutral:

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #664 dnia: Lipiec 22, 2016, 09:36:13 pm »
Widzisz, byłem przekonany że to ma być przedruk przypominający pierwsze wydanie. Taki miał być plan, chyba?

Offline Malibu

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #665 dnia: Lipiec 22, 2016, 10:29:34 pm »
Tak więc, jeśli nie znacie "Husha", na wszelki wypadek podczas pierwszej lektury omijajcie przedmowy w drugiej części :smile:


Ale można przeczytać spokojnie Batman Wieczny tom 2 czy lepiej poczekać na te dwa tomy z WKDC?


Na stronie niemieckiej kolekcji też nie ma pokazanych dodatkowych tomów, a oni je mają. Brakuje u nas też wideo-reklamy, która była w innych krajach.





Oby ten GL został wydany, ale jako normalne tomy albo dodatkowy i był w zwykłej sprzedaży

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #666 dnia: Lipiec 22, 2016, 10:35:28 pm »
Malibu wiesz... Wiecznego Batmana 1 uratowała dla mnie jedna scena. Ale nie byłbym z niej tak zadowolony, gdybym nie wiedział co i jak i Husha Loeba nie przeczytał. Także możesz czytać Eternala bez tego, ale uważam, że zaskoczenie i satysfakcja przyjdzie do ciebie dopiero po lekturze WKKDC 1 i 2.

Jesli kolejność tomów w Polsce jest inna, to może jeszcze w tym roku dostaniemy Swamp Thinga? :D

Offline buczanova

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #667 dnia: Lipiec 22, 2016, 10:43:24 pm »

Jesli kolejność tomów w Polsce jest inna, to może jeszcze w tym roku dostaniemy Swamp Thinga? :D

Ta, od Egmontu chyba.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline adro

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #668 dnia: Lipiec 23, 2016, 12:29:34 am »
tez czekam na te dodatkowe tomy
Kurcze te duble zawieraja ciekawe dodatkowe rzeczy i pewnie dla nich bede je bral. Niezly orzech do zgryzienia brac prenume czy nie :razz: . Inna sprawa, ze eaglemoss moze miec klopoty z rzetelna obsluga prenumeratorow, oby tak nie bylo(rzekomo slaba organizacja polskiego oddzialu tej firmy). Mimo wszystko ciesze sie, ze kolekcja oficjalnie zostala zaklepana  :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #669 dnia: Lipiec 23, 2016, 07:29:14 am »
Ja premke zamówię na dniach. Te dodatkowe historie złotej i srebrnej ery pozwolą przełknąć ból niektórych dubli.

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #670 dnia: Lipiec 23, 2016, 12:17:12 pm »
Ja mam pytanie - czy jak zamówię prenumeratę od trzeciego numeru, to już zawsze będę dostawał przesyłki w innych terminach od reszty? Bo tam jest napisane, że jak się zamawia od trzeciego, do dostrzajesz paczkę z numerami 3 i 4, a jak od 1 lub 2 to dostajesz paczkę z pierwszymi trzema. I drugie pytanie, czy jak zamówię od numeru trzeciego to też dostanę ten bonusowy komiks z Supkiem?

Offline Cringer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #671 dnia: Lipiec 23, 2016, 07:40:31 pm »
Ja mam pytanie - czy jak zamówię prenumeratę od trzeciego numeru, to już zawsze będę dostawał przesyłki w innych terminach od reszty? Bo tam jest napisane, że jak się zamawia od trzeciego, do dostrzajesz paczkę z numerami 3 i 4, a jak od 1 lub 2 to dostajesz paczkę z pierwszymi trzema. I drugie pytanie, czy jak zamówię od numeru trzeciego to też dostanę ten bonusowy komiks z Supkiem?
Proponuję zadzwonić do BOKu Eaglemos i tam zapytać.

Offline pshemko79

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #672 dnia: Lipiec 23, 2016, 08:14:22 pm »
I drugie pytanie, czy jak zamówię od numeru trzeciego to też dostanę ten bonusowy komiks z Supkiem?
Tak. Ten prezent wysyłany jest z pierwszą przesyłką (bez znaczenia od którego numeru zamówisz prenumeratę).
Zawsze bądź sobą... Chyba, że możesz być Batmanem... Wtedy zawsze bądź Batmanem...

Offline adrian23

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #673 dnia: Lipiec 25, 2016, 07:15:20 am »
Wiecie coś na temat kiedy może ukazać się lista tytułów? Jak to było w przypadku WWKM? Tu pewnie będzie tak samo..

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #674 dnia: Lipiec 25, 2016, 07:33:05 am »
Do WKKM jest lista tytułów ale czeska  :smile: oficjalnie podaje pani z BOKu po 3/5 numerów. Jak będzie z WKKDC nie wiadomo. Możliwe że to będzie niemiecka lista (podawana w tym wątku) tylko z inną kolejnością.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2016, 08:32:10 am wysłana przez JanT »