Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483505 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maragast

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1695 dnia: Grudzień 08, 2018, 03:16:36 pm »
Wstępniak do "Rękawicy Nieskończoności" ma taki fragment:
"...Anihilacja i jej kontynuacja Anihilacja: Podbój... to właśnie tu, w tej epoce, a za chwilę również w tej edycji po polsku zobaczymy początki współczesnych Strażników Galaktyki."


Czy to znaczy, że w ramach kosmosu i War of Kings Egmont wyda vol.2 Strażników Galaktyki???

Offline -gościu-

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1696 dnia: Grudzień 08, 2018, 03:24:06 pm »
"...za chwilę również w tej edycji po polsku..." - a to nie chodzi o Rękawicę Nieskończoności? Nie czytałem jeszcze, więc nie wiem, czy są tu zaprezentowane początki Strażników Galaktyki  :doubt:

Offline Maragast

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1697 dnia: Grudzień 08, 2018, 03:26:42 pm »
Nie ma.
Drużyna znana z filmów powstała po Podboju - początek tego Runu był w kolekcji SBM.

Offline Archie

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1698 dnia: Grudzień 08, 2018, 03:41:21 pm »
Tam jest jasno napisne, że chodzi o poczatki czyli o to co działo się w "Annihilation: Conquest - Star-Lord", które opisuje jak poznała się część drużyny GotG.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline -gościu-

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1699 dnia: Grudzień 08, 2018, 03:45:50 pm »
No właśnie nie jest tak jasno napisane. Mowa o komiksie, który dopiero wyjdzie. Może faktycznie Strażnicy Galaktyki z 2008 roku?


Edit: a może masz rację. Wstęp był napisany zanim ta Anihilacja wyszła...


Offline pri3st

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1700 dnia: Grudzień 08, 2018, 05:04:51 pm »
Myślicie, że jest szansa na wydanie kiedyś komiksów z serii Marvel Noir? Stylistyka wygląda naprawdę fantastycznie, fabularnie chyba też jest nieźle. Problem w tym, że - z tego co widzę - te historie poszczególnych bohaterów są krótkie, a Klasyka nie zeszła jeszcze poniżej 140 stron.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1701 dnia: Grudzień 08, 2018, 05:28:57 pm »
Cytuj
Problem w tym, że - z tego co widzę - te historie poszczególnych bohaterów są krótkie, a Klasyka nie zeszła jeszcze poniżej 140 stron.
Mogą zawsze zrobić jakąś sklejkę jak z Hulkiem.

Nie spodziewałbym się Noir chyba. Bardziej to do Muchy pasuje
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2018, 05:34:41 pm wysłana przez bogi1 »

Offline Marvelek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1702 dnia: Grudzień 08, 2018, 05:48:51 pm »
Myślicie, że jest szansa na wydanie kiedyś komiksów z serii Marvel Noir? Stylistyka wygląda naprawdę fantastycznie, fabularnie chyba też jest nieźle. Problem w tym, że - z tego co widzę - te historie poszczególnych bohaterów są krótkie, a Klasyka nie zeszła jeszcze poniżej 140 stron.
Ja liczę w tej kwestii na Muchę, bo to naprawdę bardzo ciekawa seria, aczkolwiek są zlepki:
https://www.amazon.com/Marvel-Noir-Daredevil-Cage-Iron/dp/078518404X/ref=sr_1_2?s=books&ie=UTF8&qid=1544291652&sr=1-2&keywords=Daredevil+Noir
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2018, 05:54:25 pm wysłana przez Marvelek »

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1703 dnia: Grudzień 09, 2018, 06:47:01 am »
Wg mnie chodzi we wstępie o Rękawice Nieskończoności i jej kolejne kontynuację, bo to w tych komiksach poznajemy bohaterów, którzy w przyszłości staną się Strażnikami Galaktyki.

Offline Alfman

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1704 dnia: Grudzień 12, 2018, 07:07:49 am »
Ja liczę w tej kwestii na Muchę, bo to naprawdę bardzo ciekawa seria, aczkolwiek są zlepki:
https://www.amazon.com/Marvel-Noir-Daredevil-Cage-Iron/dp/078518404X/ref=sr_1_2?s=books&ie=UTF8&qid=1544291652&sr=1-2&keywords=Daredevil+Noir


Na początku każdy wychodził osobno i w HC (bodaj z 8 pozycji, musiałbym sprawdzić na półce)

Offline Marvelek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1705 dnia: Grudzień 12, 2018, 07:56:03 am »

Na początku każdy wychodził osobno i w HC (bodaj z 8 pozycji, musiałbym sprawdzić na półce)


Wiem, że wychodziły osobno. Ktoś napisał, że Egmont tego nie wyda bo za cienkie więc dałem info, że jakby chcieli grubsze wydanie, to są tomy zbierające kilka opowieści.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1706 dnia: Grudzień 13, 2018, 05:15:35 pm »
Na 100% we wstępie do Rękawicy Nieskończoności piszą o GotG Abnetta  :smile: Oni dzielą kosmos na trzy linie czasowe (Marvel NOW, Anihilacje+, Nieskończoności) i o tych początkach współczesnych GotG piszą przy Anihilacji a dopiero później (po takim jebitnym odstępie) poruszają linię czasową Nieskończoności. I to też nie chodzi o Anihilację Podbój: Star Lord (gdzie już się pojawili) bo to ma dopiero wyjść.

To na 100% będzie to:


Wiem, że wychodziły osobno. Ktoś napisał, że Egmont tego nie wyda bo za cienkie więc dałem info, że jakby chcieli grubsze wydanie, to są tomy zbierające kilka opowieści.
Może jakby wyszedł film (na co szanse małe) to by sięgnęli po takie wynalazki  :smile:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2018, 05:20:23 pm wysłana przez JanT »

Offline lis22

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1707 dnia: Grudzień 13, 2018, 05:34:24 pm »
Tylko jak to wydadzą? Jako dwa tomy Strażników, czy jako część "Wojny Królów"?

Offline -gościu-

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1708 dnia: Grudzień 13, 2018, 07:15:20 pm »
Na 100% we wstępie do Rękawicy Nieskończoności piszą o GotG Abnetta  :smile: 


O nie, tylko nie to...  :sad:


Tzn. fajnie, jakby byli ci strażnicy, chętnie przeczytam. Ale jeśli będą, to napiszesz kolejnego posta z cyklu: "a nie mówiłem!"  :roll:


Tylko jak to wydadzą? Jako dwa tomy Strażników, czy jako część "Wojny Królów"?


Pewnie w dwóch tomach The Complete Collection.

Offline xanar

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1709 dnia: Grudzień 13, 2018, 07:17:41 pm »
No jak wydadzą, ktoś tu wcześniej pisał, że ci z Marvel Now się nie sprzedają i nie pociągnęli dalej, to jakiś tam"retro" wydadzą  :cool: , przecież to się kupy nie trzyma.