trawa

Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483317 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline penance

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1485 dnia: Maj 18, 2018, 01:27:51 pm »
Czy te miesiące, w których podany jest tylko jeden tom Klasyki oznacza, że jeszcze może coś tam będzie czy będzie tak jak w kwietniu (dla porównania, w grudniu 2017 były trzy tomy).

Offline sum41

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1486 dnia: Maj 18, 2018, 02:04:07 pm »
W tamtym roku mimo katalogu egmont jeszcze parę rzeczy dorzucił wiec jest szansa :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline laf

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1487 dnia: Maj 18, 2018, 02:12:35 pm »
(dla porównania, w grudniu 2017 były trzy tomy).
Były 3 ze względu na przesunięcie premiery Anihilacji t. 3.

Ale faktem jest, że to na pewno nie ostatnie słowo Egmontu na ten rok, choć nie spodziewałbym się jakichś większych petard.

Offline penance

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1488 dnia: Maj 18, 2018, 02:22:03 pm »
Zastanawiałem się bardziej  w kontekście Deadpoola niż  petard :)

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1489 dnia: Maj 18, 2018, 02:51:40 pm »
A ja mam nadzieje, że w tych miesiącach na, które zapowiedziany jest jeden klasyk już nic nie dorzucą. Będę mógł w to miejsce wrzucić coś od Muchy. Pulse, 3 tomy Iron Fista i X-Force, nowa Jessica a w grudniu drugi tom Astonishing X-Men. Trochę tego jest więc każde wolne miejsce u mnie na liście zakupów jest jak żyła złota ;)

Offline Maragast

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1490 dnia: Maj 21, 2018, 12:45:18 pm »
Tyle czekania na katalog, tyle pytań na które nie ma w nim odpowiedzi. Bo takie rzeczy są dalej niejasne:
- Czy po Rękawicy będą dalsze części nie wiadomo;
- Czy będzie dalej coś po Anihilacji Podboju nie wiadomo;
- Czy będzie ciąg dalszy Daredevila do 6 tomie niewiadomo;
- Jakie pozycje wejdą w skład ANAD Marvel nie wiadomo.
Właściwie jedyne co wiemy to tyle, że nie dostanie "Ultimate X-Men" i nic z DC poza Deluxami i dwoma Batmanami.

Offline xanar

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1491 dnia: Maj 21, 2018, 12:48:44 pm »
Jak się będzie sprzedawać to będzie więcej, proste.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1492 dnia: Maj 21, 2018, 12:51:37 pm »
- Jakie pozycje wejdą w skład ANAD Marvel nie wiadomo.
To było wiadome że będą zapowiadać dopiero we wrześniu.

Jeszcze jest niewiadoma co dalej z Punisherem bo na razie wygląda jakby szóstego tomu miało nie być.

Jak się będzie sprzedawać to będzie więcej, proste.
No to już chyba wiadomo czy się sprzedaje Deadpool Classic albo Punisher?  :smile: Jakby ktoś o to zapytał na pewno padłaby konkretna odpowiedź.

Po premierze piątego tomu Deadpool Classic powinno być jasne co dalej.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2018, 01:05:29 pm wysłana przez JanT »

Offline laf

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1493 dnia: Maj 21, 2018, 01:12:26 pm »
- Czy po Rękawicy będą dalsze części nie wiadomo;
Nie wiadomo nawet co będzie w tej Rękawicy Nieskończoności  :lol:

Mam pesymistyczne przeczucie, że współczesny kosmos Egmont już sobie odpuści, co mnie bardzo martwi (@JanieT, proszę nie komentuj  :wink: )

Natomiast sądzę się, że pociągną dalej Daredevila i Punishera. Wydaje mi się, że obie serie sprzedają się zadowalająco, a nie zabija się kur znoszących złote jaja. Wprawdzie będą to już inni autorzy, ale wcześniej czy później Egmont w końcu przeprowadzi eksperyment w postaci "wydajemy seriami, a nie autorami". Dlaczego nie właśnie w odniesieniu do tych serii? Może i jest to z mojej strony whishful thinking, ale nie pozbawione pewnych podstaw.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1494 dnia: Maj 21, 2018, 01:18:46 pm »
Nie wiadomo nawet co będzie w tej Rękawicy Nieskończoności  :lol:
Wnioskując po cenie i że byłoby to najrozsądniejsze rozwiązanie obstawiam że miniseria + Thanos Quest.
(albo tylko miniseria i błąd z ceną  :biggrin: )

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1495 dnia: Maj 21, 2018, 01:34:22 pm »
Wprawdzie będą to już inni autorzy, ale wcześniej czy później Egmont w końcu przeprowadzi eksperyment w postaci "wydajemy seriami, a nie autorami".
Jakby wydawali autorami to by zapowiedzieli Guardians of Knowhere, a tego nie zrobili. Mają swoich doradców, niech wydają jak chcą. Wychodzi na to że trzeba wracać do wydań cyfrowych/oryginalnych.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1496 dnia: Maj 21, 2018, 01:40:38 pm »
Jakby wydawali autorami to by zapowiedzieli Guardians of Knowhere
Wydają autorami bo po Strażnikach jest Old Man Logan Bendisa  :biggrin:

Offline xanar

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1497 dnia: Maj 21, 2018, 01:42:32 pm »
Egmont w ogóle kiedyś podawał ile czego się sprzedaje, czy to aż tak wielka tajemnica handlowa.

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1498 dnia: Maj 21, 2018, 01:46:19 pm »
Wydają autorami bo po Strażnikach jest Old Man Logan Bendisa  :biggrin:
Nie wiedze związku, to podchodzi pod X-menów (ANX i UX), których pisał też Bendis.

To pod co podchodzi zapowiedziane Deadpool Tajne Wojny, Oblężenie i Wojna domowa mądralo? Wydają jak im się podoba.

Offline Marvelek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1499 dnia: Maj 21, 2018, 02:03:26 pm »
Tyle czekania na katalog, tyle pytań na które nie ma w nim odpowiedzi. Bo takie rzeczy są dalej niejasne:


- Czy będzie ciąg dalszy Daredevila do 6 tomie niewiadomo;

Ja też jestem rozczarowany, ponieważ, że będzie run Brubakera było wiadomo już we wrześniu 2017, kiedy TK zapowiedział to w Łodzi. Liczyłem chociaż na informację, czy będzie Diggle i jeśli tak, to w jakiej formie (1 czy 2 tomy).


Po premierze piątego tomu Deadpool Classic powinno być jasne co dalej.
Jeśli masz na myśli ewentualną zapowiedź tomu z tekstem "wkrótce" to nawet jeśli planują kontynuacją, mogą tej informacji w tomie 5 nie zamieszczać. Tak było w 2 tomie Wolverine'a Aarona, gdzie nie było zapowiedzi kolejnego tomu.

Wnioskując po cenie i że byłoby to najrozsądniejsze rozwiązanie obstawiam że miniseria + Thanos Quest.
(albo tylko miniseria i błąd z ceną  :biggrin: )
Tak spekulujemy co może być, ale szczerze powiedziawszy uśmiałbym się, gdyby tym dodatkiem było to co otrzymaliśmy w SBM, czyli Warlock "Wieczna straż".  :biggrin: