trawa

Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MLeKSk

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1305 dnia: Marzec 22, 2018, 05:32:51 pm »
Tak sobie czytam opis "Ultimate Spider-Man" na stronie sklepu Egmontu i jedno zdanie rzuciło mi się w oczy: "Po tym, jak Zielony Goblin zamordował jego wuja, Peter rozpoczął przyspieszony kurs dorastania."

Zeszyty od Fun-Media czytałem lata temu, ale tam chyba Zielony Goblin nie zabił wujka Bena? W tej wersji chyba także zostali przy uzbrojonym złodzieju. Czy się mylę?

Offline Marvelek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1306 dnia: Marzec 22, 2018, 06:26:51 pm »
Tak sobie czytam opis "Ultimate Spider-Man" na stronie sklepu Egmontu i jedno zdanie rzuciło mi się w oczy: "Po tym, jak Zielony Goblin zamordował jego wuja, Peter rozpoczął przyspieszony kurs dorastania."

Zeszyty od Fun-Media czytałem lata temu, ale tam chyba Zielony Goblin nie zabił wujka Bena? W tej wersji chyba także zostali przy uzbrojonym złodzieju. Czy się mylę?

Nie mylisz się.

Offline MLeKSk

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1307 dnia: Marzec 23, 2018, 09:53:20 pm »
Nie mylisz się.


Ciekawe czy w Egmoncie o tym wiedzą i czy to poprawią? :-/

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1308 dnia: Kwiecień 18, 2018, 10:07:04 am »
No i stało się.  Egmont wydaje Rękawice Nieskończoności


http://www.marvelcomics.pl/news/index/id/27302/Egmont-wyda-komiks-Infinity-Gauntlet

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1309 dnia: Kwiecień 18, 2018, 10:16:20 am »
Od wczoraj w temacie Egmont  :smile: Dziwne byłoby jakby tego nie wydali. Tylko teraz kwestia czy tylko "Rękawica Nieskończoności" czy cała trylogia.

Offline misiokles

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1310 dnia: Kwiecień 18, 2018, 10:24:08 am »
Jak film będzie gówniany to wydadzą tylko to :)

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1311 dnia: Kwiecień 18, 2018, 01:26:16 pm »
Od wczoraj w temacie Egmont  :smile: Dziwne byłoby jakby tego nie wydali. Tylko teraz kwestia czy tylko "Rękawica Nieskończoności" czy cała trylogia.
Raczej czy będzie wydane The Thanos Quest + Infinity Gauntlet? To jest ważniejsze pytanie.

Offline Maragast

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1312 dnia: Kwiecień 18, 2018, 05:58:28 pm »
Obawiam się, że Thanos Quest mogą pominąć ale mam nadzieję, że moje obawy okażą się fałszywe.
I skoro wydają pierwszą cześć to raczej wydadzą też kolejne, zwłaszcza, ze druga ma identyczny tytuł jak film.

Offline Maragast

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1313 dnia: Kwiecień 21, 2018, 10:08:55 pm »
Do katalogu został już chyba niecały miesiąc, prawda?
Bo ma wyjść przed Komiksową Warszawą, tak???

Offline Garf

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1314 dnia: Kwiecień 21, 2018, 11:13:30 pm »
Do katalogu został już chyba niecały miesiąc, prawda?
Bo ma wyjść przed Komiksową Warszawą, tak???

Ma wyjść na Komiksowej Warszawie (w zeszłym roku wyszedł na Pyrkonie, bo Pyrkon był wcześniej). Katalog w formie papierowej jest zwykle rozdawany klientom na stoisku Egmontu na festiwalu. Wtedy też pojawia się jego wersja elektroniczna.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline Maragast

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1315 dnia: Kwiecień 24, 2018, 09:05:16 am »
Zacząłem czytać "Elektra Assassin" i kompletnie mi nie leży, ani rysunki ani sposób opowiadania historii.
Chyba będzie to pierwszy komiks, który po przeczytaniu wystawie na allegro.

Offline wonaps

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1316 dnia: Kwiecień 24, 2018, 10:08:59 pm »
troszkę z opóźnieniem ale zakupiłem dwa tomy Punishera. Właśnie rozpoczynam drugi. Pierwszy podpasował bardzo więc pewnie i po kolejne sięgnę;)
Czekam również na Ultimate Spider-Man.
Inne z serii póki co jakoś nie zachęciły ale kto wie może się zmieni jak się skończą lektury;)
Może Wojnę Domową z ciekawości bo głośny temat.

Offline Antari

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1317 dnia: Kwiecień 25, 2018, 02:42:35 pm »
W ramach Klasyki Marvela mogliby puścić Fantastic Four by Hickman. W tym miesiącu za granicą zapowiedzieli FANTASTIC FOUR BY JONATHAN HICKMAN: THE COMPLETE COLLECTION VOL. 1 TPB, więc polskie wydanie pewnie  by bazowało na nim.

Offline Maragast

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1318 dnia: Kwiecień 25, 2018, 03:51:50 pm »
Tak naprawdę to jest cała masa serii, które Egmont "mógłby" czy wręcz "powinien" wydać. Tylko, że to nie jest takie proste.
Na poprzednim spotkaniu TK tłumaczył wiele czynników, które musi brać pod uwagę przy wydawaniu danych pozycji:
- są pozycje sztampowe, które musi wydawać czy chce czy nie (jak słaba "Liga Sprawiedliwości" z Odrodzenia),
- pozycje nie sprzedające się dobrze czasem musi anulować bo przynoszą stratę wydawnictwu, a płacić pensje tłumaczom, edytorom itp z czegoś musi,
- z poprzedniego punktu wynika ten: przy mniej znanych bohaterach za bardzo nie może ryzykować, bo jak wypuści 10 pozycji, których sprzedaż będzie tak kiepska, że będą przynosić stratè wydawnictwu to będzie miał poważny problem.


Więc wątpie czy zaryzykuje wydanie Fantastycznej Czwórki bo raczej nie jest to pozycja, która ma duże grono fanów (a szkoda bo też chciałabym więcej tego poczytać).
To samo dotyczy wielu innych serii.

Offline LordDisneyland

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1319 dnia: Kwiecień 25, 2018, 07:43:47 pm »
Ciekawe, że FF się w Polsce słabo sprzedaje. Pamiętam jeszcze z dzieciństwa animację, która leciała w telewizji-  dawne czasy, wczesne lata 80,  PRL. Konkurencji nie było specjalnie silnej. A jednak mało kto go pamięta z moich znajomych...natomiast Załoga G [Battle of thePlanets] pojawia się nawet we wspomnieniowych piosenkach .

 

anything