Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483398 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1200 dnia: Marzec 05, 2018, 10:48:35 pm »
O kurde :wink: Będzie trzeba kupić mimo, że mam wydanie z WKKM. To od Egmontu pewnie jak Ultimate Collection czyli pierwsze 13 zeszytów ? Dużej różnicy z 7 zeszytami, które ukazały się w WKKM nie ma ale jednak. No nic drugi wyraźny dubelek w mojej kolekcji będzie po Egmontowskim Wolverine tom 1 od Aarona i Dorwać Mystique

edit:

Pierwszy tom DD Brubakera też w maju
https://www.gildia.pl/komiksy/360224-daredevil-nieustraszony-ultimate-collection-tom-1
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2018, 10:54:43 pm wysłana przez bogi1 »

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1201 dnia: Marzec 05, 2018, 10:54:35 pm »
To od Egmontu pewnie jak Ultimate Collection czyli pierwsze 13 zeszytów ?
To będzie to.

Jeszcze do pary niech dadzą Ultimate X-Man i będą jaja i 2 tomy na miesiąc  :biggrin:

Ale pędzą z tym DD  :smile:
 
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2018, 11:08:46 pm wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1202 dnia: Marzec 05, 2018, 11:41:04 pm »

Ale pędzą z tym DD  :smile:
Czyżby był tak jak pisałem, że chcą spiąć się aż z Shawdoland do Secret Wars? Aby ruszyć z Diabłem już po nim w SC?

No i gdzie ten run Straczynskiego w Pająku?




JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1203 dnia: Marzec 05, 2018, 11:48:18 pm »
Czyżby był tak jak pisałem, że chcą spiąć się aż z Shawdoland do Secret Wars? Aby ruszyć z Diabłem już po nim w SC?
Pędzą bo jest tego dużo i pewnie tak samo będzie z Ultimate Spider-Man bo tu 11 tomów + może dalej "Ultimate Comics" i Miles.

No i gdzie ten run Straczynskiego w Pająku?
Wcześniej pisałem o Ultimate (chcesz to szukaj  :smile: ) Tu są też chudsze te tomy.

Rękawice chyba blokuje kolekcja Avengers  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2018, 11:55:05 pm wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1204 dnia: Marzec 06, 2018, 12:40:49 am »
Wcześniej pisałem o Ultimate (chcesz to szukaj  :smile: ) Tu są też chudsze te tomy.
Pamiętam i pisałeś też o wielu innych propozycjach.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1205 dnia: Marzec 06, 2018, 06:28:35 am »
Pamiętam i pisałeś też o wielu innych propozycjach.
Dobrze że się mojej listy trzymają http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,39160.msg1441778.html#msg1441778  :biggrin:

"Rękawica" jednak dla Egmontu za stara i puścili serię 2000+ która będzie wychodzić latami.
Miały być one-shoty a walnęli mega tasiemca  :smile:

Puszczenie tego może też oznaczać zwiększenie częstotliwości  :roll:
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2018, 06:39:19 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1206 dnia: Marzec 06, 2018, 06:39:32 am »
Dobrze że się mojej listy trzymają
Ale ta lista jest bardzo świeża. Ja mówię o starych gdybaniach.

"Rękawica" jednak dla Egmontu za stara i puścili serię 2000+ która będzie wychodzić latami.
Mam nadzieje że nie obejmuje to DD Millera, pomimo chłodnego przyjęcia Elektry i nie zniechęci Egmontu i pana Kołodziejczaka do wydania jego po runie Waida (ewentualnie po wznowieniu Diabła Stróża  :biggrin: )

Puszczenie tego może też oznaczać zwiększenie częstotliwości  :roll:
To się nazywa chyba wykańczaniem konkurencji.  :biggrin:

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1207 dnia: Marzec 06, 2018, 06:45:19 am »
pomimo chłodnego przyjęcia Elektry
Właśnie chyba dobrze się przyjęła.

To się nazywa chyba wykańczaniem konkurencji.  :biggrin:
To Marvel to trochę inaczej  :smile:

Offline laf

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1208 dnia: Marzec 06, 2018, 06:51:16 am »
Dam i tu https://www.gildia.pl/komiksy/360223-ultimate-spider-man-wyd-zbiorcze-tom-1

To jedziemy z Ultimate Spiderem:
Nigdy nie spodziewałbym się, że tak ucieszę się na serię, której w ogóle nie mam zamiaru kupować.
Za dużo komiksów mam już w swoim koszyku, nie wspominając o półkach, a za mało czasu na przeczytanie tego wszystkiego. Dlatego też tak ucieszyła mnie wiadomość o wypuszczeniu Ultimate Spider-Mana  :lol: .
I tylko tego S-M Brubakera Straczyńskiego żal  :evil:

EDIT. Ale wtopa  :lol:
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2018, 07:07:08 am wysłana przez laf »

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1209 dnia: Marzec 06, 2018, 06:58:53 am »
Właśnie chyba dobrze się przyjęła.
Sprzedaż była, przyjecie też było dobre. Ale spotkałem się z masą komentarzy, że tego komiksu nie rozumieją no i na rysunki Sienkiewicza też było marudzenie. Nawet tu na forum padły takie głosy.

Offline sum41

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1210 dnia: Marzec 06, 2018, 07:01:22 am »
WOW ! ! ! Ultimate Spider-man mam wszystko w zeszytach ale cieszę sie mega i zakupie zapewne !  :biggrin: :badgrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1211 dnia: Marzec 06, 2018, 07:05:35 am »
I tylko tego S-M Brubakera żal  :evil:
Straczynskiego  :smile:

Ja tam dobrze rozumiem że Egmont z tym ruszył i sam pisałem że Ultimate byłoby dobre dla nich  :smile:

Wiadomo też że prędzej ruszą z Ultimate X-Men (może nawet już niedługo) niż z X-Men Claremonta.

WOW ! ! ! Ultimate Spider-man mam wszystko w zeszytach ale cieszę sie mega i zakupie zapewne !  :biggrin: :badgrin:
Milesa też masz?

Ale spotkałem się z masą komentarzy, że tego komiksu nie rozumieją
Bez matury nie podchodź  :biggrin: Teraz piszesz że było dobre przyjęcie a wcześniej że chłodne  :smile:

Offline sum41

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1212 dnia: Marzec 06, 2018, 07:14:34 am »

Milesa też masz?
 

Nie, tylko całość która rysował mój nr jeden z rysowników Mark Bagley, z Milesa mam wyrywkowo bo okładki rysował i parę stron (pochwalę się iż mam wszystko co Mark Bagley narysował w swojej karierze, dobra prawie wszystko bo niektóre rzeczy trudno zdobyć )  :doubt:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1213 dnia: Marzec 06, 2018, 07:20:03 am »
Teraz piszesz że było dobre przyjęcie a wcześniej że chłodne  :smile:
Dobrze rozwinę swoją myśl. Przyjecie było dobre w sensie o tym komiksie się mówiło, dyskutowało, ale głosy były bardzo podzielone, więc ostatecznie było chłodne przyjecie. I wiele osób kupiło bo była bardzo dobra promocja na ten tytuł. Pamiętam, że w pewnym momencie co chwila na tykałem się na ten tytuł na grupach sprzedażowych (czyli chyba do końca się podobał). Wg mnie wiele osób się na ten komiks napaliło (bo naczytało się zachwytów na tym komiksem + Millar), ale ostatecznie nie spełnił ich oczekiwań, albo inaczej nie tego się spodziewali. To jest tylko z moich obserwacji, nic więcej.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1214 dnia: Marzec 06, 2018, 07:44:28 am »
Zawartość tego Spidera to zapewne jak z OHC i tu jest już doliczony "Ultimate Comics" (to nie vol 2 bo vol 2 to Miles) jako tom 12 https://www.amazon.com/Ultimate-Spider-Man-Brian-Michael-Bendis/dp/0785164626/

Tak jest:

« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2018, 07:51:19 am wysłana przez JanT »