trawa

Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1125 dnia: Styczeń 12, 2018, 02:51:50 pm »
Ankieta była moja a nie Egmontu  :smile: Jakby chcieli coś więcej z X-Menami to Ultimate jest idealne.

Offline amsterdream

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1126 dnia: Styczeń 12, 2018, 09:34:59 pm »
I dlatego gdyby można komukolwiek i cokolwiek sugerować to spróbowałbym zacząć od hitu (choć będącego dublem) czyli A. X-Men Whedon`a.

Tylko czy jest sens wznawiać komiks, który był wydany już dwa razy (Mucha i WKKM) i parę lat temu na wyprzedażach -50% się walał? Ja odpadam.

Zawsze też mogą wydać Ultimate X-Men  :smile:

Jak lubię Millara tak twierdzę, że Ultimate X-Meni mu się nie udali. Mocno odgrzewane (większość story arc`ów to przeróbki klasycznych historii w skondensowanej pigułce - słabe to było).

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1127 dnia: Styczeń 12, 2018, 10:03:23 pm »
Jak lubię Millara tak twierdzę, że Ultimate X-Meni mu się nie udali.
Później to piszą też: 34-45 Bendis, 46-65 Brian K. Vaughan, 66-93 Kirkman i to fajne jest  :smile:

Offline sum41

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1128 dnia: Styczeń 13, 2018, 08:46:27 am »
Ultimate Spider-man to chyba najlepsze rozwiązanie.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline peta18

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1129 dnia: Styczeń 13, 2018, 10:05:36 am »
Ja bym chetnie przytulil Ultimate X-men. Spidera raczej nie. :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline sum41

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1130 dnia: Styczeń 13, 2018, 10:08:18 am »
Tyle iż Spider-man lepiej by im się sprzedawał :D
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline death_bird

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1131 dnia: Styczeń 13, 2018, 11:47:37 am »
Tylko czy jest sens wznawiać komiks, który był wydany już dwa razy (Mucha i WKKM) i parę lat temu na wyprzedażach -50% się walał? Ja odpadam.

Gdzieś zacząć trzeba. Wydaje mi się, że "New X-Men" jest dosyć ryzykowne na początek.
Co do A. X-Men rozpoczęliby od czegoś popularnego i co najważniejsze dobrego. A jeśli chodzi o poprzednie dwa wydania: do komiksowa wróciłem wraz z Kolekcją czyli w 2012 r. Pierwsze dwa tomy A. X-M mam od Hachette trzeci i czwarty nabyłem za pośrednictwem Alledrogo rzecz jasna przepłacając. Sam nie obraziłbym się na możliwość zakupienia nowego, jednolitego wydania. Do tego wszyscy, którzy przygodę z komiksami rozpoczęli/powrócili do niej w 2014 i później też mają możliwość zakupu jedynie z drugiej ręki. "Taka se" (moim zdaniem rzecz jasna) "Wojna Domowa" dostała trzecie wydanie (Mucha, WKKM, Egmont) w 2016. Dlaczego zatem mutanci mieliby być gorsi? Inna sprawa, że możemy sobie deliberować do woli a Egmont pewnie nawet palcem nie ruszy.  :doubt:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Cringer

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1132 dnia: Styczeń 14, 2018, 11:33:03 am »
"Wojnę domową" na Egmoncie wymusił Marvel. W innym wypadku Egmont raczej by tego nie wydawał. Pytanie tylko jak im się to sprzedało?

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1133 dnia: Styczeń 14, 2018, 11:53:02 am »
"Wojnę domową" na Egmoncie wymusił Marvel. W innym wypadku Egmont raczej by tego nie wydawał. Pytanie tylko jak im się to sprzedało?
Bo TK tak powiedział? Mówił też że tłumaczenie w Wieży Babel jest OK. Tak mocno to na nich Marvel wymuszał że aż im się rozkładówki przesunęły  :biggrin:

Offline Cringer

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1134 dnia: Styczeń 14, 2018, 01:11:13 pm »
Bo TK tak powiedział? Mówił też że tłumaczenie w Wieży Babel jest OK. Tak mocno to na nich Marvel wymuszał że aż im się rozkładówki przesunęły  :biggrin:
Co ma kwestia techniczna wydania do kwestii licencyjnej?
I tak, tak powiedział TK. Czy jest to prawda czy nie, tego natomiast nie wiem, warto jednak moim zdaniem znać zdanie wydawcy na dany temat. A to jest nawet zagadnienie dosyć ciekawe że wydawcy czasem muszą wydać coś czego nie koniecznie chcą wydawać aby dostać dostęp do tytułów na którym ich zależy.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1135 dnia: Styczeń 14, 2018, 01:34:18 pm »
Co ma kwestia techniczna wydania do kwestii licencyjnej?
Przecież to żart  :smile: Wiadomo na pewno że dużo ludzi po filmie pytało o Wojnę Domową i zapotrzebowanie było.

Offline Cringer

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1136 dnia: Styczeń 14, 2018, 03:52:03 pm »
Przecież to żart  :smile:
no tego to się nie spodziewałem.
Wiadomo na pewno że dużo ludzi po filmie pytało o Wojnę Domową i zapotrzebowanie było.
może tak być, niemniej jednak trzecie wydanie komiksu w ciągu kilku lat to działanie ryzykowne.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1137 dnia: Styczeń 23, 2018, 03:20:31 pm »
Dziwne, że w 2 tomie Wolverine'a nie ma żadnej zapowiedzi tomu 3. Hmm...

Offline ThePinkFin

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1138 dnia: Styczeń 23, 2018, 05:51:07 pm »
Mam rozumieć, że w 1. była? Może pierwszy tom nie sprzedał się wystarczająco dobrze i dyskutują na temat tego, co dalej.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #1139 dnia: Styczeń 23, 2018, 06:00:27 pm »
Cytuj
Mam rozumieć, że w 1. była?

Tak w pierwszym tomie była zapowiedź drugiego a teraz brak zapowiedzi trzeciego