trawa

Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 481821 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mawer

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #915 dnia: Wrzesień 18, 2017, 12:20:19 pm »
Na Deadpoola zawsze znajdą się chętni, ale raczej wątpię żeby wydali wszystko z klasyków, bo im dalej w las tym większe paździerze wyszły.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2017, 12:23:56 pm wysłana przez Mawer »

Offline buczanova

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #916 dnia: Wrzesień 18, 2017, 12:52:09 pm »
Jak Deadpool będzie się sprzedawać to równie i te paździerzowej wydadzą.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Damballa

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #917 dnia: Wrzesień 18, 2017, 12:54:08 pm »
conquest jest zapowiedziany słowami Kamila Śmiałkowskiego.
i to raczej 2018 nie później.

To mnie cieszy. Na kontynuację kosmosu Marvela liczyłem najbardziej.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #918 dnia: Wrzesień 18, 2017, 01:00:54 pm »
Jak Deadpool będzie się sprzedawać to równie i te paździerzowej wydadzą.

Wolałbym żeby na 10 tomie skończyli a potem weszli w Cable & Deadpool. I tak nie będą narzekać na brak historii z tym bohaterem w przyszłości. Deadpool z ANAD, Spider-Man/Deadpool itd. W Classicach później to w większości mini seryjki

Offline mack3

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #919 dnia: Wrzesień 18, 2017, 06:26:24 pm »
conquest jest zapowiedziany słowami Kamila Śmiałkowskiego.
i to raczej 2018 nie później.
Dołączam do grupy ucieszonych. Kamień z serca. Fajnie jakby dokończyli cały kosmos Marvela (no to teraz panowie i panie kupować kosmos ;) ).


Ciekawe czy Rękawicę Nieskończoności wydadzą w przyszłym roku (ja już zaoptrzyłem się w tak zachwalany Rebirth of Thanos po angielsku, więc lektura czeka...)

Offline Doctus

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #920 dnia: Wrzesień 18, 2017, 10:26:54 pm »
Ktoś czytał tego Spidera z Black Cat? Myślałem że jak już Egmont weźmie się przy Classic za Spider-mana, to coś lepszego wydadzą...

Offline death_bird

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #921 dnia: Wrzesień 18, 2017, 10:55:52 pm »
E tam... Wezmę tego Pajęczaka z Kotką z pocałowaniem ręki. Dopiero po lekturze zacznę narzekać.  :lol:
Ważne, żeby się sprzedał i żeby to była dopiero uwertura do większej ilości przygód bardziej klasycznego Pająka.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline LordDisneyland

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #922 dnia: Wrzesień 18, 2017, 11:22:26 pm »
Wiesz, znam parę osób, które nie czytają zwykle komiksów, ale ten pewnie kupią dla KSmitha...

Offline Garf

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #923 dnia: Wrzesień 19, 2017, 06:24:35 pm »
Ja wiem tylko, że zgodnie ze zwyczajowym tempem pracy Smitha jeden z zeszytów tej serii powstał chyba kilka lat po poprzednim :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2017, 06:29:59 pm wysłana przez Garf »
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #924 dnia: Wrzesień 19, 2017, 10:53:50 pm »
Ja wiem tylko, że zgodnie ze zwyczajowym tempem pracy Smitha jeden z zeszytów tej serii powstał chyba kilka lat po poprzednim :smile:
I tę przerwę - dokładnie w połowie - niestety widać. Jak pisałem wcześniej, wygląda to tak, jakby w pierwszych trzech zeszytach zaryzykowano podjęcie szczególnego tematu (w pewnym sensie podobnego do finału "Kołczana" Smitha), a po przerwie jednak...
Niemniej - choć nie jest to najlepszy komiks ze "Spider-manem", ani najlepszy komiks Smitha - to i tak poziom trzyma i właściwie aż się prosi o wydanie u nas - po kolekcyjnych wznowieniach "Diabła Stróża" i "Kołczanu".

Będzie to przy tym jeden z najkrótszy tomów "Klasyku Marvela". Nie wiem, czy da się go czymś "dosztukować", jak w przypadku na "Hulka"...
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #925 dnia: Wrzesień 20, 2017, 12:08:13 am »
Będzie to przy tym jeden z najkrótszy tomów "Klasyku Marvela". Nie wiem, czy da się go czymś "dosztukować", jak w przypadku na "Hulka"...
Najkrótszy raczej nie. Tym raczej pozostanie Doktor Strange - Początki i zakończenia.
Niemniej - choć nie jest to najlepszy komiks ze "Spider-manem", ani najlepszy komiks Smitha - to i tak poziom trzyma i właściwie aż się prosi o wydanie u nas - po kolekcyjnych wznowieniach "Diabła Stróża" i "Kołczanu".
Zgadzam się, Daredevil aż się prosi o uzupełnienie o  "Diabła Stróża" oraz Daredevil: Parts of a Hole i Echo - Vision Quest po tym jak Egmont zapowiedział run Bendisa i Brubakera.

A co do Green Arrow, to Egmont w DC Deluxe mógłby wydać kompletny run Smitha czyli Quiver (Kołczan)+ Sounds of Violence. Może jest teraz na to szansa, bo widzę spore zainteresowanie GA w Rebirth, po mimo że jest to przeciętna historia, ale z opinii ludziom się podoba.

Mam nadzieje, że ten Spiderman sprzeda się bardzo dobrze, aby przekonać do tych wznowień tych dwóch komiksów w nowych wydaniach oraz może zwróci uwagę Egmontu na potencjał tkwiący za ruszeniem klasycznych historii z Pająkiem. Poczekamy zobaczymy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2017, 07:01:46 am wysłana przez mkolek81 »

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #926 dnia: Wrzesień 20, 2017, 08:32:32 am »
A ja mam nadzieję, że sprzeda się tak dobrze, że Egmont zaryzykuje i wyda u nas kompletny run Spider-Mana Straczyńskiego.

Offline Doctus

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #927 dnia: Wrzesień 20, 2017, 10:05:26 am »
Masz na myśli cały jego run, czyli nawet historie prowadzące do CW? Byłoby spoko. Kolekcje Hachette tylko zamieściły różne historie tego runu.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #928 dnia: Wrzesień 20, 2017, 10:07:08 am »
A ja mam nadzieję, że sprzeda się tak dobrze, że Egmont zaryzykuje i wyda u nas kompletny run Spider-Mana Straczyńskiego.
Ja myślę że od Straczyńskiego aż do Superiora  :smile:

Offline Voitas

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #929 dnia: Wrzesień 20, 2017, 10:19:28 am »
To się pochwalę, że mam wszystkie TP począwszy od runu Straczynskiego aż do bieżących numerów :)