Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #855 dnia: Lipiec 14, 2017, 05:11:08 pm »
Tego składaka nie wyda na pewno  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2017, 05:17:23 pm wysłana przez JanT »

Offline arczi_ancymon

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #856 dnia: Lipiec 25, 2017, 09:19:06 am »
Nie śledzę tematu jakoś namiętnie, bo Marvel to dla mnie pojedyncze runy i bohaterowie, z zupełną olewką dla ich kosmosu, ale czy ktoś już policzył ile nowych serii wystartuje w Egmoncie w przyszłym roku, przy założeniu, że będą dalej 2 tomy na miesiąc?

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #857 dnia: Lipiec 25, 2017, 09:22:39 am »
Jak będą kontynuować kosmos to będzie tak:

Deadpool
Punisher MAX
Wolverine
Daredevil
"Kosmos"

To jak będzie cały czas po 2 tomy na miesiąc to pewnie jeszcze zapowiedzą jedną albo dwie serie.
Też nie wiadomo ile będą chcieli wydać pojedynczych tomów. Mogą też przyspieszyć z Deadpoolem  :smile:

Offline arczi_ancymon

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #858 dnia: Lipiec 25, 2017, 09:31:08 am »
Ok, sam spróbowałem policzyć i wyszło mi, że kontynuacji będzie około 16 tomów (zakładając maksymalnie 3 tomy rocznie dla danej serii), więc pozostaje miejsce na 8 tomów nowych serii czy pojedynczych tytułów.
Czas więc na koncert życzeń. JA CHCĘ:
- po bożemu wydanego Kapitana Amerykę Brubakera
- X-Men Morrisona
- X-Statix Milligana

Proszę, Egmoncie, proszę!

Offline ThePinkFin

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #859 dnia: Lipiec 25, 2017, 11:11:09 am »
A ja proszę o coś ze Spideym!

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #860 dnia: Lipiec 25, 2017, 11:20:42 am »
Powiedzmy sobie szczerzę. Spider-Man to jest mus. Aż dziw, że do tej pory nie dali nic w klasyce z niego. Może w Łodzi coś na 2018 zapowiedzą w tej materii

Offline ThePinkFin

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #861 dnia: Lipiec 25, 2017, 11:43:45 am »
Ja to wiem i Ty po wiesz, pewnie też wielu forumowiczów wie, ale czy Egmont na pewno?
Ten rok ze względu na film był lepszą opcją od przyszłego, więc tym większy dziw.

Offline Mawer

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #862 dnia: Lipiec 25, 2017, 11:56:05 am »
Wydanie klasyków z pajączkiem byłoby czymś pięknym. Bohater ten nie potrzebuje reklamy w postaci filmów, aby nakręcić sprzedaż komiksów, bo i tak każdy zna i lubi go. Tym bardziej dziwie się, że jeszcze nikt nie wydał jakiejś dłuższej klasycznej serii. Superior i obecny Amazing to nie moje klimaty, jeśli chodzi o wizualną stronę komiksu.

Offline ThePinkFin

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #863 dnia: Lipiec 25, 2017, 12:01:58 pm »
Wydanie klasyków z pajączkiem byłoby czymś pięknym. Bohater ten nie potrzebuje reklamy w postaci filmów, aby nakręcić sprzedaż komiksów, bo i tak każdy zna i lubi go.
Egmont raczej tak nie uważa, Szczęście Parkera, czyli tie-in do Grzechu pierworodnego, zostało wydane po 2 miesiącach od finału Superior Spider-Mana, a na karykaturalnie nazwane Preludium do Spider-Versum przyjdzie nam czekać 5 miesięcy. Nie widzę problemu pod kątem wydawniczym, żeby te 2 tomu (tie-in i event) wydano w odwrotnej kolejności.

Offline Murazor

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #864 dnia: Lipiec 25, 2017, 12:39:13 pm »
Nie widzę problemu pod kątem wydawniczym, żeby te 2 tomu (tie-in i event) wydano w odwrotnej kolejności.
Sugerujesz, żeby Egmont wydał tom 3 serii (Spider-verse), a potem 1 i 2? To by była burza dopiero w internetach :roll: A tego tie-inu to są aż 2 zeszyty na 6 w pierwszym tomie, które można przeczytać i nie czuć nawet, że to część Grzechu Pierworodnego.

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #865 dnia: Lipiec 25, 2017, 12:41:25 pm »
A tego tie-inu to są aż 2 zeszyty na 6 w pierwszym tomie, które można przeczytać i nie czuć nawet, że to część Grzechu Pierworodnego.
Po żadnym z tie-inów do Grzechu Pierworodnego nie widać że to część eventu. Czy w obecnym tomie Avengers też tego nie zauważyłeś?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2017, 12:46:05 pm wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #866 dnia: Lipiec 25, 2017, 12:50:58 pm »
Czekali aż ludzie zapomną o tych tomach Straczynskiego z WKKM  :smile: Pająka brakuje a miejsce jest.
Trzeba kciuki trzymać.

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #867 dnia: Lipiec 25, 2017, 01:07:14 pm »
Czekali aż ludzie zapomną o tych tomach Straczynskiego z WKKM  :smile: Pająka brakuje a miejsce jest.
Trzeba kciuki trzymać.
No ja trzyma kciuki za wznowienie Diabła Stróża oraz wydanie Parts of a Hole i Echo - Vision Quest. Lepsze rozwiązanie bo zaczynają wydawać Daredevila to po co zaczynać nową serię, skoro inna będzie nie kompletna  .

Offline ThePinkFin

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #868 dnia: Lipiec 25, 2017, 01:15:26 pm »
Sugerujesz, żeby Egmont wydał tom 3 serii (Spider-verse), a potem 1 i 2? To by była burza dopiero w internetach :roll: A tego tie-inu to są aż 2 zeszyty na 6 w pierwszym tomie, które można przeczytać i nie czuć nawet, że to część Grzechu Pierworodnego.
Co? Nie! Sugeruję, że Egmont mógł wydać Grzech pierworodny (dalej zwany eventem) w tym miesiącu, a Szczęście Parkera (dalej zwane tie-inem) w przyszłym. O 3. tomie serii o Spider-Manie nawet nie wspomniałem.

Offline Murazor

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #869 dnia: Lipiec 25, 2017, 01:44:58 pm »
To się nie zrozumieliśmy :) założyłem, że pisząc o evencie masz na myśli Spider-verse (zawierający się w 3 tomie Amazinga  :wink: ).

Po żadnym z tie-inów do Grzechu Pierworodnego nie widać że to część eventu. Czy w obecnym tomie Avengers też tego nie zauważyłeś?
Nie zauważyłem, że któryś zeszyt jest tie-inem :) To spoko event, skoro nie zaburza serii, a dopiero po przeczytaniu go można wyłapać jakieś dodatkowe smaczki w poszczególnych zeszytach.

 

anything