Autor Wątek: Klasyka Marvela od Egmontu  (Przeczytany 483370 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #840 dnia: Lipiec 14, 2017, 08:48:45 am »
edit: Mkolek szybszy (a miał mieć przerwę od forum  :smile: )
No miałem mieć, bo sezon urlopowy w pracy więc obowiązki też się inaczej rozkładają, ale i tak nie jest źle więc mogę sobie pozwolić nieraz  :badgrin:

Za to napiszę że myślę że jest duża szansa na zapowiedź tego we wrześniu:
I ciągłość aż do Superiora  :smile: Więc trzymajcie kciuki.
Rozumiem, że sugerujesz się tym usunięciem "The" z serii Marvel Now? Jeśli tak będzie to mnie to nie zdziwi po tym jak zapowiedziano Daredevila (szkoda tylko że bez wznowienia Diabła stróża oraz Parts of a Hole i Echo - Vision Quest (te dwa można by wydać w jednym tomie)). Ale jeśli tak będzie to była by jedna z najlepsza wiadomości na MFKiG, tylko trzeba się liczyć że 2 tomu klasyki w takiej sytuacji na miesiąc to pewniak.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2017, 08:56:11 am wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #841 dnia: Lipiec 14, 2017, 08:54:57 am »
rozumiem że sugerujesz się tym usunięciem "The" z serii Marvel Now?
Nie  :smile: To chyba usunęli żeby tytuł w spisach był na samej górze  :biggrin: Ale w sumie może też i dlatego usunęli.

tylko trzeba się liczyć że 2 tomu klasyki w takiej sytuacji na miesiąc to pewniak.
Jak będą kontynuować kosmos (a raczej będą) to będzie 5 serii gdzie przy jednym tytule na miesiąc byłoby po dwa z każdej serii + ze 2 one-shoty (np The Infinity Gauntlet pod film  :smile: ) Myślę że wtedy też nie dawaliby dwóch Daredevili w tym roku.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2017, 09:07:16 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #842 dnia: Lipiec 14, 2017, 09:09:33 am »
Podejrzewam, że Egmont będzie gonił z Daredevilem, aby w przyszłości po Secret Wars puścić regularną serię w miękkiej. Na obecną chwile mają do wydania 3 tomy Bendisa (2 będą w tym roku), 3 tomy Brubakera, 2 tomy Diggle'a + Shadowland oraz 5 tomów Waida to mogli by już dołożyć Diabła stróża, Parts of a Hole i Echo - Vision Quest (w jednym tomie). I tak będą musieli wydawać co miesiąc aby zdążyć.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #843 dnia: Lipiec 14, 2017, 09:12:52 am »
Waida to mogli by już dołożyć Diabła stróża, Parts of a Hole i Echo - Vision Quest (w jednym tomie).
Nie pisz o tym cały czas bo nic takiego nie będzie  :biggrin: Wcale nic nie muszą nadganiać żeby puścić Daredevila (który ma cross'a z Deadpoolem  :smile: ) po Secret Wars.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2017, 09:40:39 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #844 dnia: Lipiec 14, 2017, 09:21:37 am »
Nie pisz o tym cały czas bo nic takiego nie będzie  :biggrin: Wcale nic nie muszą nadganiać żeby puścić Daredevila po Secret Wars.
OK, nie będę się spierał, bo początek rzeczywiście nie ma związku z wydarzeniami z poprzednich serii, dopiero później w kwestii tajnej tożsamości Matta, osoba nie znająca runu Waida może być lekko skołowana (ale zawsze można to załatwić ścianą tekstu, przecież Lucas też tak robił w Gwiezdnych Wojnach  :biggrin: )

Offline isteklistek

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #845 dnia: Lipiec 14, 2017, 10:08:09 am »
Pomysł ze Spider-manem dobry, ale ważna była by częstotliwość wydawania. Jeżeli by był co najmniej 4 tomy na rok, to pewnie bym brał. Podobnie z Dardevilem - pierwsze dwa tomy mają krótki odstęp i jeżeli się to utrzyma, to będę kupował.Wydaje mi się, że tak powinien wyglądać kwartał: Punisher, Dardevil, Spider-man i jakiś jeden tom z classic, a jak coś się skończy to na jego miejsce inny tytuł wskakuje.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2017, 10:16:04 am wysłana przez isteklistek »

Offline laf

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #846 dnia: Lipiec 14, 2017, 10:40:29 am »
Wydaje mi się, że tak powinien wyglądać kwartał: Punisher, Dardevil, Spider-man i jakiś jeden tom z classic, a jak coś się skończy to na jego miejsce inny tytuł wskakuje.
Jeszcze Wolverine Aarona i (miejmy nadzieję) kontynuacja kosmosu Marvela.

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #847 dnia: Lipiec 14, 2017, 10:47:53 am »
Wydaje mi się, że tak powinien wyglądać kwartał: Punisher, Dardevil, Spider-man i jakiś jeden tom z classic, a jak coś się skończy to na jego miejsce inny tytuł wskakuje.

Jeszcze Wolverine Aarona i (miejmy nadzieję) kontynuacja kosmosu Marvela.

czyli dwa tomy klasyki na miesiąc inaczej się nie da, portfel już płacze, a przecież jeszcze tyle dobra jest z tego okresu u nas do wydania Kapitan Ameryka Brubeakera

Offline Gazza

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #848 dnia: Lipiec 14, 2017, 11:20:44 am »
czyli dwa tomy klasyki na miesiąc inaczej się nie da, portfel już płacze, a przecież jeszcze tyle dobra jest z tego okresu u nas do wydania Kapitan Ameryka Brubeakera
A ja bym tego nie ukrywał bo lepiej niech Egmont ma to na uwadze i bliskiej perspektywie póki koniunktura jest dobrze nakręcona! :smile:
Tak więc koniecznie: Kapitan Ameryka Brubeakera !!  :cool:

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #849 dnia: Lipiec 14, 2017, 11:26:43 am »
A ja bym tego nie ukrywał bo lepiej niech Egmont ma to na uwadze i bliskiej perspektywie póki koniunktura jest dobrze nakręcona! :smile:
Tak więc koniecznie: Kapitan Ameryka Brubeakera !!  :cool:
zaraz mi tu Jan wyskoczy żeby się nie mądrzył i w ogóle ;)

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #850 dnia: Lipiec 14, 2017, 11:55:14 am »
Punisher, Dardevil, Spider-man i jakiś jeden tom z classic, a jak coś się skończy to na jego miejsce inny tytuł wskakuje.
Zapomniałeś o Deadpool, Wolverine i (raczej) kosmos będzie kontynuowany  :smile: Widać jak byk że będą 2 tomy na miesiąc albo przynajmniej co drugi jak to było z Nowe DC. Spider-Mana tu brakuje strasznie (zwłaszcza gdy jest Deadpool i Wolverine  :smile: ) a teraz jeszcze film wyszedł.

zaraz mi tu Jan wyskoczy żeby się nie mądrzył i w ogóle :wink:
Tu nie  :smile: Ty chciałeś jakieś dziwne składaki całkowicie niepotrzebne.

I nie przesadzajcie bo 3 tomy rocznie (jak w tym roku) takich cegiełek to bardzo dobre tempo.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2017, 12:05:40 pm wysłana przez JanT »

Offline LordDisneyland

Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #851 dnia: Lipiec 14, 2017, 12:08:12 pm »
Więcej Hulka i She-Hulk  :smile: ! Jeden tom -nawet zawierający 3, i to niezłe, historie - to jak kropla w morzu potrzeb!!! Taki np run Aarona bym z chęcią przeczytał...

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #852 dnia: Lipiec 14, 2017, 02:01:19 pm »
Tu nie  :smile: Ty chciałeś jakieś dziwne składaki całkowicie niepotrzebne.
To powiem ci, że Parts of a Hole jest bardzo dobre (sprawdź na oceny na godreads bo wiem, że to lubisz), a a patrząc jak Egmont wydaje klasykę połączenie tego z Echo - Vision Quest, ma sens obie historię dotyczą Echo (w drugiej to tak naprawdę ona jest główną bohaterką) i w sumie wyszło by 12 zeszytów.

JanT

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #853 dnia: Lipiec 14, 2017, 02:12:11 pm »
A gdzie ja napisałem że to słabe jest? Na pewno jest znacznie słabsze od Bendisa http://www.goodreads.com/book/show/8092501-daredevil-by-brian-michael-bendis-alex-maleev-ultimate-collection-boo  :biggrin: i nie ma to żadnego związku z jego runem. Mają tyle (lepszych  :smile: ) tomów Daredevila do wydania to na pewno nie będą robić do tego jeszcze (słabszych  :smile: ) składaków.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2017, 02:17:17 pm wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Odpowiedź #854 dnia: Lipiec 14, 2017, 04:05:52 pm »
Mają tyle (lepszych  :smile: ) tomów Daredevila do wydania to na pewno nie będą robić do tego jeszcze (słabszych  :smile: ) składaków.
Wiesz, że tak taki składak byłby lepszy od sugerowanych przez ciebie Spider-manów Slota (tych po Straczynskim). Przepraszam cię bardzo, ale ja po prostu wolę Daredevila od Spiderman i tyle. A tak naprawę Egmont wyda co będzie chciał, więc to spieranie co jest lepsze od drugiego, nie ma chyba celu  :biggrin: bo każdy ma inny gust.